TSteinar
09.06.10,11:44
Snad u vas najdem pomoc, lebo si uz neviem dat rady.
Cital som tu na porade viacero tem, kde sa ludia pytali na vlastnu znacku oblecenia, sitie a tak dalej, ale nikde som nenasiel odpoved na otazky, co zaujimaju mna. tiez mi ide o sitie oblecenia, ale nikde sa neviem dopatrat k nejakemu vyrobcovi/velkoskladu latok, ktory by mal rozny sortiment. Navstivil som nejake obchody, ktore boli plne satovych latok, pripadne oblekovych, ale mne ide o taku beznu modu, napriklad tricka, ale nie z tej uplne lacnej trickoviny, mikiny z roznych lesklych a takych "smyklavych" materialov a tak podobne...
Neviete o niektom, kto sa v tomto orientuje, alebo vedel by pomoct v tomto smere? uz fakt neviem, kde mam dalej hladat
dakujem
korela
09.06.10,15:52
Fantastický veľkosklad látok mala Operativa Šamorín na Seneckej ceste.
teraz sú na http://firma.adresarfiriem.sk/77006-operativa/
Mali všetko. Skutočne všetko a kvalitu.S látkami skončili dosť dávno, ostala im konfekcia, ktorá je na naše pomery veľmi dobrý outlet, teraz popridávali značkový tovar, predtým skôr Quelle a Neckermann, nejaké poľské a iné tovary. Ale kvalitné. Majú pri sklade aj "maloobchod", chodia tam aj veľmi známi ľudia, aj celebrity z BA, občas niečo vidím na moderátorke. Človek sa oblečie takmer zadarmo a dobre, kvalitne. Žiadny šmejd. Dámska, pánska, detstská móda. Nie sú to veci zo salónu, ale sú vyhovujúce.
Každý nemá na NY. Niekedy treba natrafiť, ale inak sa nakupuje vo veľkosklade a inak hneď v predajni. Je to takmer spoločný priestor.
Takže skús sa napojiť na ich majiteľa, možno ti podarí. Už tak rozšíril činnosť, že predáva takmer všetko. Taký malý obchodný dom.
Ja som nedávno zadala tému, hľadám veľkosklad látok. Nikto nereagoval. Môžem ťa poprosiť ak máš skúsenosti a poradiť mi nejaký kvalitný? Budem rada.
Textil bol sústredený v Čechách, ale tam padajú textilky jedna za druhou. A tam bola výroba, môžeme len spomínať.
Skúšal si Poľsko a iné okolie?
Ja nerobím odevy. Neviem či má niekto zmapovanú Ukrajinu, neviem aké sú tam cenové relácie, ale v každom prípade je tam nesmierne bohatstvo. Inak všetci chodia pre látky na zákazkové šitie najmä do IT, A.
Veľa šťastia.
loui more
24.01.11,20:03
Snad u vas najdem pomoc, lebo si uz neviem dat rady.
Cital som tu na porade viacero tem, kde sa ludia pytali na vlastnu znacku oblecenia, sitie a tak dalej, ale nikde som nenasiel odpoved na otazky, co zaujimaju mna. tiez mi ide o sitie oblecenia, ale nikde sa neviem dopatrat k nejakemu vyrobcovi/velkoskladu latok, ktory by mal rozny sortiment. Navstivil som nejake obchody, ktore boli plne satovych latok, pripadne oblekovych, ale mne ide o taku beznu modu, napriklad tricka, ale nie z tej uplne lacnej trickoviny, mikiny z roznych lesklych a takych "smyklavych" materialov a tak podobne...
Neviete o niektom, kto sa v tomto orientuje, alebo vedel by pomoct v tomto smere? uz fakt neviem, kde mam dalej hladat
dakujem
zdravim. vy vlastne hladate niekoho s tymi latkami alebo niekoho co od was bude brat tie weci?
Lebo ak viete sit tricka, mikiny alebo nohoawice prip teplaky tak by som mal zaujem. chcem zalozit vlastnu znacku oblecenia (štyl hip-hp).
hm?