Paťa1
25.10.05,09:48
Dobrý deň chcela by som Vás poprosiť o radu. Akou formou by som mohla dať výpoveď , keď mám zmluvu na dobu určitú do 31.12.2005. Ja by som potrebovala odísť skôr. Už nie som v skúšobnej dobe. Ja môžem dať výpoveď len dohodou?Obávam sa že so zamestnávateľom by som sa nedohodla, a prísť o dobré pracovné miesto kôli tomu že nebudem vedieť odísť by som nechcela. Prosím poradte mi som už z toho zúfalá. Ďakujem
Tweety
25.10.05,07:52
Ak potrebuješ odísť ihneď, tak dohoda je výhodná,je tam háčik, či bude súhlas zamestnávateľa, ale za pokus to stojí. Potom ostáva už len výpoveď, ale tam prichádza do úvahy výpovedná doba.
Zita4
25.10.05,08:07
Dobrý deň chcela by som Vás poprosiť o radu. Akou formou by som mohla dať výpoveď , keď mám zmluvu na dobu určitú do 31.12.2005. Ja by som potrebovala odísť skôr. Už nie som v skúšobnej dobe. Ja môžem dať výpoveď len dohodou?Obávam sa že so zamestnávateľom by som sa nedohodla, a prísť o dobré pracovné miesto kôli tomu že nebudem vedieť odísť by som nechcela. Prosím poradte mi som už z toho zúfalá. ĎakujemJa ti len trošku našepkám: Môžeš mať aj dva pracovné pomery. Len, aby si to časovo stíhala.:D
Jozef I
25.10.05,08:22
No a v prípade že dva pracovné pomery stíhať nebudeš, tak ti v jednom do ktorého nebudeš chodiť dajú určite absenciu a tym porušíš pracovnú disciplínu a vyhodia ťa aj sami :) .