ewap
25.10.05,10:05
Nemám momentálne v tlačiarni farebný cartrige. Potrebujem však súrne vytlačiť tlačivo SZP - samozrejme farebné. Nedá sa to nejako " prepnútˇ" aby mi to vytlačilo čiernobielo? Zasmejte sa a potom mi poraďte. Ďakujem
Jozef I
25.10.05,08:33
Ak sú v tlačiarni dve náplne jedna čierna a jedna farebna, tak by to nemal byt problém ale niektoré typy tlačiarní vyžaduju mať vložene obe náplne aj ked je jedna z nich prázdna. Inak to nefunguje. Potom sa dá v PC vo vlastnostiach tlačiarne nadstavit tlač čiernobiela.
Ľuba
25.10.05,08:37
V pohode zoberú aj čierno biele tlačivá.
ewap
25.10.05,08:51
Potom sa dá v PC vo vlastnostiach tlačiarne nadstavit tlač čiernobiela.

Veď práve to nemôžem nájsť. Ale aj tak dík.
Paula
25.10.05,08:53
Potom sa dá v PC vo vlastnostiach tlačiarne nadstavit tlač čiernobiela.

Veď práve to nemôžem nájsť. Ale aj tak dík.Uveď typ tvojej tlačiarne, niekto ti hádam poradí.
Viki
25.10.05,09:02
Vlastnosti - grafika - tam nastaviť čiernobielu tlač
....
pozrela som na to a je to takto: vlastnosti/grafika/ovládanie farieb - tu vybrať čiernobielu
:)
ewap
25.10.05,09:08
Uveď typ tvojej tlačiarne, niekto ti hádam poradí.


hp psc 1200 series
bepo
25.10.05,09:11
V XP- klikni štart-tlačiarne-na tlačiarni pravým tlačítkom vyber vlastnosti-všeobecné-vedľa Vytlačiť skúšobnú stránku je printing preferences- rozšírené
ewap
25.10.05,10:29
Dá sa tam nastaviť iba kvalita tlače, typ papiera, veľkosť a otočenie. Buď to neviem nájsť alebo sa to nedá. Niekedy však zbytočne míňam farbu. No čo už.
bepo
25.10.05,11:02
Hore by mali byť 3 záložky-Nastavenie kde sa nastavuje kvalita,Funkcie kde sa nastavuje tlačenie na 2 strany a Rozšírené kde sa nastavuje farba.Tie názvy sa môžu mierne líšiť,ja mám anglické XP
VERONIKA6
25.10.05,12:04
Mám tlačiareň HP PSC 2110 a podobný problém a tak som postupovala podla tvojich rád. Keď som dala Vlastnosti, otvorilo sa mi okno, kde bolo hore hneď vľavo napísané
"Obecné" a potom ďalej "Správa barev". Keď som klikla na "Správu barev" tak dole v okienku bolo "Profili barev" a pod tým vypísané "s RGB Space Profile" a pod tým "Pridat, Odebrat". Keď som klikla na odebrat vypísalo sa mi v rámčeku "Toto je východzí profil barev. Opravdu chcete tento profil barev odebrat?" ano - nie. No a ďalej som nevede-la či mám dať ani alebo nie. Možno keď dám "nie" bude mi tlačiť čierno biele a keď budem potrebovať tlačiť farebne ako to dám späť. Tiež nemám skúsenosti. Ak niekto vie, nech poradí. Viera
bepo
25.10.05,13:35
Ja mám psc 750 ale podľa hp stránky http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?dlc=sk&lc=en&product=79488&lang=sk&cc=sk&docname=buu05209#top je to podobné-v XP klikneš štart-tlačiarne-kliknutím vysvietiš ikonku tlačiarne a klikneš pravým tlačítkom a dáš Vlastnosti-v záložke General=Všeobecné niekde je tlačítko kde sa zobrazí ďalšie okienko a tam je Color=Farby a tam je tlačenie na šedo
SOJCIK
28.10.05,09:30
Po otvorení "záložky" Vlastnosti treba nájsť ponuku Predvolby tlače (Předvolby tisku),
potom záložka Papier a kvalita(Papír a kvalita),...a tam zapnúť ako chcem tlačiť
VERONIKA6
28.10.05,09:51
keď idem tak ako radíš, tak mám:
Quality
-Print Quality
- BEST, NORMAL, EVERYDAY, FASTDRAFT

-Paper Type
- Plai Papers, Inkjet Papers, Photo Papers, atď ....
A som stále tam, kde som aj bola....
Zdeni
05.08.06,14:43
Ahojte Poraďáci. Obnovujem túto tému. Nemám problém s tlačiarňou, ale chcela by som si kúpiť novú, lebo táto stará je strašne pomalá. Najradšej by som si kúpila nejaké multifunkčné zar. Také lepšie, mne sa pozdáva Canon 500. Máte to niekdo, ako ste spokojní?
Danila
05.08.06,15:28
Zdeni, ja dva dni "zúrim" nad tlačiarňou. To je už nejaký vyslúžilec HP D 640. Nemôžem tlačiť,aj keď mám novú náplň, popritláčala som všetky káble, aj čo sa kde dalo popritláčať, a keď spustím Tlač tak to vrchné svetielko bliká, netlačí nič a ja mám termín šibeničný. A nervy, že celý deň robím všetko, čo tu o tlačiarni v príspevkoch popisujete a už to vzdávam. To len, aby si vedela, že Ťa obdivujem za vyjadrovanie v technických parametroch, lebo ja som na tom technicky .............
Zdeni
05.08.06,15:39
Zdeni, ja dva dni "zúrim" nad tlačiarňou. To je už nejaký vyslúžilec HP D 640. Nemôžem tlačiť,aj keď mám novú náplň, popritláčala som všetky káble, aj čo sa kde dalo popritláčať, a keď spustím Tlač tak to vrchné svetielko bliká, netlačí nič a ja mám termín šibeničný. A nervy, že celý deň robím všetko, čo tu o tlačiarni v príspevkoch popisujete a už to vzdávam. To len, aby si vedela, že Ťa obdivujem za vyjadrovanie v technických parametroch, lebo ja som na tom technicky .............
No, ono tak tak múdro len vyzerá:cool: , ale aj ja som už naštudovala kopec literatúry ohľadom tlačiarní. Ja to tak vždy robím, keď idem kupovať nejakú vec. Teraz napríklad chcem kúpiť manželovi na ježiška digit. foťák a už teraz študujem, čo je to zoom, objektív, LCD display, pixel , atď., aby som v obchode vyzerala múdro:D :D :D :cool: .
lenkak
05.08.06,15:40
máš správne založené náplne?
máš aj vložený papier?