slvk
10.06.10,21:00
Mám problemy s dorucovanim vypisov, uz druhy mesiac po sebe mi neboli doručené. Ked som si zakladala terminovany vklad v CSOB a chcela som si vypisy preberat na pobočke, bolo mi povedané, že sa to nedá, že výpisy musia chodiť poštou. Pokiaľ viem, všetky ostatné banky umožňujú klientom preberať si vypisy priamo v banke. Má CSOB právo takymto sposobom obmedzovať klienta? Čím mozem oponovať a ako sa mám domáhať toho, aby mi ich neposielali poštou?
marjankaj
10.06.10,19:19
Mám problemy s dorucovanim vypisov, uz druhy mesiac po sebe mi neboli doručené. Ked som si zakladala terminovany vklad v CSOB a chcela som si vypisy preberat na pobočke, bolo mi povedané, že sa to nedá, že výpisy musia chodiť poštou. Pokiaľ viem, všetky ostatné banky umožňujú klientom preberať si vypisy priamo v banke. Má CSOB právo takymto sposobom obmedzovať klienta? Čím mozem oponovať a ako sa mám domáhať toho, aby mi ich neposielali poštou?

Zmeniť banku.
vierockak
10.06.10,19:50
no, keď som ja mala termínovaný vklad, tak mi prišiel jeden výpis o tom, že som peniaze na účet vložila, ďalší na konci roka, keď mi pripísali úroky a ďalší, keď platnosť term. vkladu skončila a peniaze som vybrala
no a keď už, čo takto žiadať od banky výpis elektronicky? dnes by to už nemusel byť problém
Oliwa
11.06.10,13:03
Mám problemy s dorucovanim vypisov, uz druhy mesiac po sebe mi neboli doručené. Ked som si zakladala terminovany vklad v CSOB a chcela som si vypisy preberat na pobočke, bolo mi povedané, že sa to nedá, že výpisy musia chodiť poštou. Pokiaľ viem, všetky ostatné banky umožňujú klientom preberať si vypisy priamo v banke. Má CSOB právo takymto sposobom obmedzovať klienta? Čím mozem oponovať a ako sa mám domáhať toho, aby mi ich neposielali poštou?
Neviem o tom, že by táto možnosť neexistovala. Skús si pozrieť www.csob.sk - malo by to byť uvedené vo všeobecných obchodných podmienkach, resp. na zmluvách, ktoré si uzavrela. Alebo nech Ti pracovníčka banky ukáže článok, podľa ktorého to nie je možné. ;) Prípadne si uzavrela taký typ TV, kde Ti pošlú výpis až po jeho skončení, resp. na konci roka.
mona091
12.06.10,18:02
v csob som potrebovala uskutocnit operaciu, ktora mohla byt z ich pohladu nestandartna, inac povedane, neda sa

- zavolala som na call linku, kde sa hovory nahravaju, moj rozhovor bol najprv iba informativny, smerujuci k tomu, aby mi odpovedali, ci sa da , a ked ano, tak ako sa da moja poziadavka zrealizovat,
na zaver som sa spytala, ci danu informaciu maju aj ich pracovnici na pobockach, dalej som sa spytala s kym hovorim zapisala som si cas, a
s touto informaciou som isla na pobocku
- najprv sa moja poziadavka nedala zrealizovat, vtedy som sa odvolala na ich call linku s konkretnou pracovnickou, kde bol rozhovor nahravany,
a vysledok bol, ze sa to dalo, a uplne jednoducho, akurat mnohokrat sa pracovnikom nechce robit nadbytocne ukony,
jacekova
12.06.10,18:50
poviem ti narovinu, treba "bojovať vyššie". ja keď som mala problém v ČSOB s pracovníčkou, ktorej sa niečo nechcelo alebo mi čosi pokecala, napísala som oficiálnu sťažnosť na riaditeľstvo ČSOB. Dostala som odpoveď a odkedy prídem do banky a uvidia ma, všetko sa dá. Tipujem že danú zamestnankyňu "zhora riadne sprdli"... ale keď to inak nejde...