milionar
10.06.10,21:28
Ahojte poraďáci. Prišiel mi email od paní Kate Anderson v ktorom mi ponúka pôžičku s 3% úrokom ročne. Je to veľmi lákavé a nechcel by som sa unáhliť a poslať jej osobné údaje, aby ich nezneužili. Ak máte niekto s týmto systémom zahraničného úverovaní skúsenosti napíšte prosím. :o
arizona
10.06.10,19:41
Ešte že mi gmail takéto voloviny hádže hned do spamového koša...;):---
Lubaba
10.06.10,20:02
Tomuto by som veľmi neverila, radšej sa neunáhľuj.
Mária27
10.06.10,20:15
Ahojte poraďáci. Prišiel mi email od paní Kate Anderson v ktorom mi ponúka pôžičku s 3% úrokom ročne. Je to veľmi lákavé a nechcel by som sa unáhliť a poslať jej osobné údaje, aby ich nezneužili. Ak máte niekto s týmto systémom zahraničného úverovaní skúsenosti napíšte prosím. :o

Teba si vybrala asi preto, že si milionár. Spojte sa - a už ním nebudeš:D
marjankaj
10.06.10,20:20
Ahojte poraďáci. Prišiel mi email od paní Kate Anderson v ktorom mi ponúka pôžičku s 3% úrokom ročne. Je to veľmi lákavé a nechcel by som sa unáhliť a poslať jej osobné údaje, aby ich nezneužili. Ak máte niekto s týmto systémom zahraničného úverovaní skúsenosti napíšte prosím. :o

A čo je na tom lákavé? Poslala aj fotky?:--- Pikantné?:---:D Alebo aj nejakú ponuku?:rolleyes::---
milionar
11.06.10,13:17
A čo je na tom lákavé? Poslala aj fotky?:--- Pikantné?:---:D Alebo aj nejakú ponuku?:rolleyes::---
No to ma nenapadlo:(asi jej rychlo napisem aby mi ju poslala najlepšie v bikinách:---:D
JarkaL
11.06.10,13:24
A načo potrebuješ pôžičku, keď si milionár?
marjankaj
11.06.10,13:27
No to ma nenapadlo:(asi jej rychlo napisem aby mi ju poslala najlepšie v bikinách:---:D

Aký nenáročný.:---
Lubaba
11.06.10,20:13
Ahojte poraďáci. Prišiel mi email od paní Kate Anderson v ktorom mi ponúka pôžičku s 3% úrokom ročne. Je to veľmi lákavé a nechcel by som sa unáhliť a poslať jej osobné údaje, aby ich nezneužili. Ak máte niekto s týmto systémom zahraničného úverovaní skúsenosti napíšte prosím. :o
nebodlo by ti lepšie bez bikín?
milionar
13.06.10,14:31
A načo potrebuješ pôžičku, keď si milionár?
A ty si myslíš, že úvery dávajú chudákom?:D:D:D
marjankaj
13.06.10,14:38
A ty si myslíš, že úvery dávajú chudákom?:D:D:D

A ty si chudák?:---

PS. Chudák je ten, kto chce a nemôže:---:D