pepe843
11.06.10,11:55
Ahojte, uz som tuto informaciu raz zverejnil a po nadejne vyzerajucej komunikacii s buducim kupujucim nakoniec k predaju nedoslo. Preto to davam opat do sveta, nakolko cas predaja sa mi krati.

Predám zabehnuty a dobre vyhladatelny eshop spolu s firmou a to vylucne zo sukromnych dovodov. Firma je v zisku, na stranke bezia dva eshopy, ktore su cez vyhladavac dobre vyhladatelne. Firma nema ziadne zavazky, vsetko ma riadne splnene. Viac info pre rychlejsiu komunikaciu poskytnem telefonicky, preto chcem poziadat, aby ste mi do sukr. spravy poslali tel. kontakt.

Prosim, aby sa hlasili iba zaujemcovia s vaznym umyslom.
Chobot
11.06.10,10:36
Ahojte, uz som tuto informaciu raz zverejnil a po nadejne vyzerajucej komunikacii s buducim kupujucim nakoniec k predaju nedoslo. Preto to davam opat do sveta, nakolko cas predaja sa mi krati.

Predám zabehnuty a dobre vyhladatelny eshop spolu s firmou a to vylucne zo sukromnych dovodov. Firma je v zisku, na stranke bezia dva eshopy, ktore su cez vyhladavac dobre vyhladatelne. Firma nema ziadne zavazky, vsetko ma riadne splnene. Viac info pre rychlejsiu komunikaciu poskytnem telefonicky, preto chcem poziadat, aby ste mi do sukr. spravy poslali tel. kontakt.

Prosim, aby sa hlasili iba zaujemcovia s vaznym umyslom.

A teba prosím, aby si tento svoj príspevok dal do sekcie inzeráty. Tu sa poskytujú rady a vedú diskusie, táto sekcia neslúži na inzerovanie.
podnikateľ 111
01.02.12,11:22
pepe843 je ten eshop ešte na predaj ? Pošleš mi prosím nejaké info na podnikatel111@hotmail.sk ? Ďakujem
sharkblue
01.02.12,15:58
dobry
skor ako sa skontaktujeme prosim uvedte co sa predava na vasom eshope alebo poslite link..
s pozdravom
Sekan
miro2111
03.02.12,07:00
Napíš mi Tvoj email, pošlem Ti t.č.
sharkblue
03.02.12,07:03
Ahoj moj mail je dusansekan@gmail.com napiste.mi najprv aky eshop som prave mimo sr.dakujem
padro
03.02.12,07:06
aj ste si pozreli datum pridania prispevku? :confused::eek:
miro2111
04.02.12,16:33
Napíš mi na miro2111@centrum.sk tel.číslo.
Ganzo
12.02.12,19:09
je to este aktualne vobec?
tictac7
12.02.12,19:33
je to este aktualne vobec?


správna otázka :D