betka
12.06.10,22:52
Milanko, Jožko gratulujem Vám k dnešným narodeninám.:)

Želám Vám, aby sa Vám darilo, aby ste robili pozitívne zmeny v našej spoločnosti.............

CHlapci, držím Vám palce, nemám čo dodať :):):):):):):)


PS: :---:---:---:--- smeruje inam. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
tuta
12.06.10,21:00
Blahoželám, nech sa Vám podarí splniť čo najviac z Vášho programu.
A hlavne nezabudnite na nás :D:D:D:D:D:D
mzdarka renca
12.06.10,21:11
GRATULUJEM !!!!! :)

.......verila som, že zvíťazí zdravý rozum;)
Zita4
12.06.10,21:50
Blahoželám! Konečne to vyzerá nádejne na našej politickej scéne ... nesklamte nás voličov :).
Jozef Mihál
13.06.10,03:18
Ďakujem.
Danielle369
13.06.10,03:31
Velké vdaka že ste sa tam dostali.Velmi sa doma tešíme.
Držím palčeky a prajem velké nervy a správny krok.
Konečne zmena na Slovensku.
durisovad
13.06.10,04:47
Aj ja gratulujem panu Mihalovi a strane SaS. Mne by sa pacila vlada zostavena zo SaS a Smeru, myslim, ze dvaja by sa skor dohodli ako styria..
Pan Mihal by, podla mojho nazoru bol velmi dobrym ministrom prace a soc. veci, ma pragmaticke nazory a vyzna sa v problematike
DanielaSL
13.06.10,07:37
Aj ja gratulujem panu Mihalovi a strane SaS. Mne by sa pacila vlada zostavena zo SaS a Smeru, myslim, ze dvaja by sa skor dohodli ako styria..
Pan Mihal by, podla mojho nazoru bol velmi dobrym ministrom prace a soc. veci, ma pragmaticke nazory a vyzna sa v problematike

Predpokladám, že to by boli voliči asi veľmi, veľmi sklamaní..... a to nemyslím toho ministra....s tým naopak súhlasím.....;):)
Jozef, Milan a ostatní členovia SaS gratulujem.....
durisovad
13.06.10,07:42
V tomto pripade zrejme na mienke volicov nezalezi, ak sa budu strany chciet dohodnut, tak sa dohodnu, bez ohladu na to, co si budem mysliet ja alebo ty.
Dana1
13.06.10,07:46
Aj ja blahoželám strane SaS a všetkým jej členom k úspechu. a ak sa Vám podarí čo najviac s Vášho programu splniť bude to super. držím palce v tomto ťažkom politickom boji.
Vlastas
13.06.10,08:24
Blahoželám strane SaS, vysoký výsledok. A verím, aj celá naša rodina že teraz sa to rozbehne k lepšiemu. Ale asi p. Mihál nebude mať na nás už toľko času.:confused::confused::confused:
karpis
13.06.10,09:35
blahoželám k volebnému úspechu strane SaS a prajem pevné nervy v ťažkom politickom boji.
gokko
13.06.10,10:16
Gratulujem SaS k vynikajúcemu výsledku a teším sa na pozitívne zmeny v našej spoločnosti. Nedá mi ale tiež vyjadriť obavu o smerovanie tejto skvelej Porady , pretože bez pána Mihála a jeho poradenstva či už na Porade - oblasť odvodov , v Drakovi alebo na školeniach to asi nebude také dobré. Pánovi Mihálovi želám samozrejme veľa úspechov v ďalšom napredovaní , rozhodne si to za svoju neúnavnú prácu zaslúži - verím, že by mohol byť naozaj skvelý minister , ale bude nám tu chýbať. Magdaléna.
Luna
13.06.10,11:11
Ja sa pridávam k pozitívnej zmene. Lenže čo nás čaká, to si málokto uvedomuje, ak chceme prežiť, táto vláda bud musieť robiť nepopulárne opatrenia, škrty tam kde sa bude dať. To nebude dobré pre občana ,ktorý už dnes žije na hranici biedy. Takže novej vláde želám hlavne pevné nervy, bez žabomyších vojen a aby pre nás robili zákony, ktoré budú jasne čitateľné a pokiaľ možno čo najmenej zmien zákonov pre nás. PS: za posledné 4 roky ich vraj bolo 28 000.
jozka56
13.06.10,12:48
Gratulujem k volebnému úspechu:)
lenkak
13.06.10,12:52
Gratulujem.
Marína
13.06.10,13:05
Blahoželám.:)
Jozef Mihál
13.06.10,13:18
Ďakujem.
Melnick
13.06.10,13:28
Ďakujem.
Už sa o osud Slovenska nebojím. :)
Zvládne sa všetko, dokonca sa nezabudne ani na Poraďákov. A to je dobré znamenie. :)
Jozef Mihál
13.06.10,13:30
Verte, že na Poraďákov sa nezabudne, mám plán.
jacekova
13.06.10,13:35
Verte, že na Poraďákov sa nezabudne, mám plán.


noooo, tak budeme čakať ako na ihlách (ako pred včerajším vyhlásením výsledkov ;)).... ale teší ma to....
Melnick
13.06.10,13:39
Hm , neoplatí sa klikať hneď za sebou, lebo namiesto užitočné kliknete na zábavné a to je setsakramentský rozdiel. :mee:
wagner
13.06.10,13:42
Aj ja gratulujem panu Mihalovi a strane SaS. Mne by sa pacila vlada zostavena zo SaS a Smeru, myslim, ze dvaja by sa skor dohodli ako styria..
Pan Mihal by, podla mojho nazoru bol velmi dobrym ministrom prace a soc. veci, ma pragmaticke nazory a vyzna sa v problematike

Prosím Ťa, žiješ Ty vlastne na Slovensku? Alebo si myslíš, že SaS by sa dala dokopy s tým populistom? Ja teda verím že nie, lebo pre populistu by boli iba do počtu a ani by si ústa neotvorili. Načo potom toľko bojovali za to, aby sa konečne prestalo Slovensko zadlžovať, aby dlhy vytvorené populistom nemuseli splácať aj naše pravnúčatá? Si myslím, že si odtrhnutá od reality, aj keď viem, že za tento môj názor tu získam tóľko mínusiek, ako nikdy predtým, aj tak mi nedá, aby som žasla nad Tvojou neznalosťou reality.
polka
13.06.10,13:53
Pripájam sa ku gratulantom a blahoželám ku krásnemu volebnému úspechu. Dúfam a pevne verím, že nesklamete dôveru voličov, ktorých oslovil Váš program, ale aj noví, neskorumpovaní a verím, že aj slušní ľudia v politike.
Rozalka
13.06.10,15:37
Aj ja gratulujem panu Mihalovi a strane SaS. Mne by sa pacila vlada zostavena zo SaS a Smeru, myslim, ze dvaja by sa skor dohodli ako styria..


Ježišmarjáá, len to nie .......
Ty kde žiješ?



Pan Mihal by, podla mojho nazoru bol velmi dobrym ministrom prace a soc. veci, ma pragmaticke nazory a vyzna sa v problematike

Tak to by sa mi páčilo,

snáď by potom toto
"od 1. januára 2008 patrí poberateľovi invalidného dôchodku OMB = 0,3"
už nebola pravda.


Gratulujem.
Lubaba
13.06.10,16:17
ondrejvla
13.06.10,16:28
Blahoželám.:)

Evička, chcela som kliknúť užitočné, no klikla som vedľa...:eek:

Ale samozrejme, že blahoželám aj ja k dosiahnutým výsledkom vo voľbách, verím pán Mihál, že to bude ministerské kreslo, patríte tam.:)
durisovad
13.06.10,16:47
Ježišmarjáá, len to nie .......
Ty kde žiješ?



Tak to by sa mi páčilo,

snáď by potom toto
"od 1. januára 2008 patrí poberateľovi invalidného dôchodku OMB = 0,3"
už nebola pravda.


Gratulujem.
Zijem na Slovensku, tak ako ty ale zato nemusime mat rovnake nazory. Ja ten tvoj respektujem ale na zvysovanie ceny plynu sa tesit nebudem. A-propos, ked zacal vladnut Dzurinda, stal plyn 1,63 Sk a ked skoncil, uz to bolo 14,5 Sk.
Rozalka
13.06.10,16:52
Ja som tým vôbec nebrala tvoj názor ..... skôr názorovú rozdielnosť dvoch menovaných strán.

Prirovnanie pritiahnuté za vlasy, ale na ilustráciu:
Vieš si predstaviť, ako by nažívali slon a lienka? Slon by lienku zakaždým zašliapol, a nič by nemenilo na veci, že by sa jej možno aj ospravedlnil.
Tým som nemala na mysli, že niektorá z tých strán je veľká, ale nemotorná.
pepsikova
13.06.10,16:55
..teším sa, že sa tešíte...možno sa budem tešiť aj potom, keď si vaše dieťa voľne kúpi nejakú "ľahkú" drogu...a vy budete z toho nešťastní...neviem ešte..

..nie, nebudem sa tešiť....lebo si myslím, že zdravý rozum v tejto spoločnosti ešte celkom neskončil ...
durisovad
13.06.10,16:56
Myslim si, ze sa tu zbytocne budeme namahat zostavovanim koalicii, oni to zvladnu aj bez nas. A my sa budeme musiet prisposobit, tak ako vzdy. Ale aj tak nam dobre padne trochu si zanadavat.
Timka1
13.06.10,16:58
usmievam sa ...... a mám dôvod, som veeeľmi potešená úspechom SaSkárov, teším sa s nimi a srdečne pozdravujem p. Mihála a držím palce do ďalšieho boja a tiež prajem veľa síl a vytrvalosti .... a dúfam, že nás občas navštívi na porade .....
Rozalka
13.06.10,17:00
..teším sa, že sa tešíte...možno sa budem tešiť aj potom, keď si vaše dieťa voľne kúpi nejakú "ľahkú" drogu...a vy budete z toho nešťastní...neviem ešte..

..nie, nebudem sa tešiť....lebo si myslím, že zdravý rozum v tejto spoločnosti ešte celkom neskončil ...

Ak si to dieťa kúpi alkohol a spije sa do nemoty, to je už v poriadku?
Ak si to dieťa chce kúpiť "ľahkú" drogu, tak si ju aj zoženie, a nebude čakať na odobrenie vládou.

Neschvaľujem jedno ani druhé.
VERONIKA6
13.06.10,17:16
Pán Mihál, Vám osobne a strane SaS gratuľujem k výsledku, verila som, že strana bude úspešná. Nech sa Vám darí a dúfam, že na PORADE nám chýbať nebudete.
Zuzka
13.06.10,17:18
Prajem úspešné a konštruktívne rokovania s koaličnými partnermi.
Dáša_
13.06.10,17:22
..teším sa, že sa tešíte...možno sa budem tešiť aj potom, keď si vaše dieťa voľne kúpi nejakú "ľahkú" drogu...a vy budete z toho nešťastní...neviem ešte..

..nie, nebudem sa tešiť....lebo si myslím, že zdravý rozum v tejto spoločnosti ešte celkom neskončil ...


Teraz budem citovať trestný zákon:
"§149 Usmrtenie
(1) Kto inému z nedbanlivosti spôsobí smrť, potrestá sa odňatím slobody až na 3 roky.
(2) ...."
a
"§171
(1) Kto neoprávnene prechováva pre vlastnú potrebu omamnú látku, psychotropnú látku, jed alebo prekurzor, potrestá sa odňatím slobody až na 3 roky.
(2) Odňatím slobody až na 5 rokov sa páchateľ potrestá, ak neoprávnene prechováva pre vlastnú potrebu omamnú látku, psychotropnú látku, jed alebo prekurzor vo väčšom rozsahu"
Dáša_
13.06.10,17:31
Hm, a ešte ma napadlo jedno:

Čo bude s radami, ako dosiahnuť maximalne dávky (materska, ...), ako neplatiť socialne poistenie ... s využitím chýb a medzier v zákonoch..

Ale je pravda, že odvodový bonus by mnohe z toho riešil.
hnedoočka
13.06.10,17:41
Teší ma, že som stihla cestu pomaly na druhý koniec republiky a ešte i voľby. Ako sa vraví: zmena je život...tak sa nechajme prekvapiť, čo nám tá zmena prinesie....to ,čo bolo doteraz, veľmi v dobrom už neprekvapovalo....takže držím vám palce ,lebo tým pádom držím i sebe!;)

Tiež ma potešilo, že moji mladí majú dôveru v SaS, takže dúfam, že sa nesklamú....veď ide hlavne o ich budúcnosť!:)
Marína
13.06.10,18:48
Evička, chcela som kliknúť užitočné, no klikla som vedľa...:eek:

Ale samozrejme, že blahoželám aj ja k dosiahnutým výsledkom vo voľbách, verím pán Mihál, že to bude ministerské kreslo, patríte tam.:)
Vlastička, ja som hneď vedela, že sa ti len pršteky zavrkočili.;):) (Pauli, prepáč za krádež "zavrkočili", milujem ten tvoj krásny výraz.:))
Zuzka
13.06.10,19:05
jááj, takých vtipných výrazov má Pauli habadej ;) :)
Jozef Mihál
13.06.10,19:44
Ďakujem a verím, že ma budete zásobovať dobrými nápadmi na zmeny v zákonoch (ak by som náhodou na niečo sám zabudol).
sadžika
13.06.10,21:14
A čo tak robiť ...... rokovania "vlády" porady ??? :)

P. S.:
No ... keď nie rokovania, tak aspoň poradcov bude viac a dobrovoľných !
Viac hláv ... viac kapusty :D !!! (Poraďákov je viac ako slovenských poslancov)
Melnick
13.06.10,21:54
Ďakujem a verím, že ma budete zásobovať dobrými nápadmi na zmeny v zákonoch (ak by som náhodou na niečo sám zabudol).
Ja už jeden mám.:):) A verím, že dobrý.
willma
14.06.10,04:34
..teším sa, že sa tešíte...možno sa budem tešiť aj potom, keď si vaše dieťa voľne kúpi nejakú "ľahkú" drogu...a vy budete z toho nešťastní...neviem ešte..

..nie, nebudem sa tešiť....lebo si myslím, že zdravý rozum v tejto spoločnosti ešte celkom neskončil ... nešil, návrh možno padne, ale na 90% neprejde.:)
Danila
14.06.10,09:16
Už sa o osud Slovenska nebojím. :)
Zvládne sa všetko, dokonca sa nezabudne ani na Poraďákov. A to je dobré znamenie. :)Tebe to napísať môžem. Práve som sa začala o Slovensko obávať. Ale nie o Poradu a poraďákov. Nech to tu nie je také fádne.....;)
Danila
14.06.10,09:18
Ďakujem a verím, že ma budete zásobovať dobrými nápadmi na zmeny v zákonoch (ak by som náhodou na niečo sám zabudol).Ja by som tiež niečo mala na ponúknutie, ale my, opoziční, si to budeme šepkať.......aby sme Vás nerušili.
P.S. pripájam sa ku gratulantom.
Inečka
14.06.10,09:21
Gratulujem, konečne na Slovensku zvíťazil zdravý rozum, aj keď vás všetkých čaká kopec práce
Hanka
14.06.10,09:45
Pripajam sa aj ja ku gratulantom, dufam ze sa vam podari presadit vacsiu cas vasich navrhov, tak aby sa aj nam "poradakom" ulahcila praca ... :)
betka
14.06.10,18:11
Verte, že na Poraďákov sa nezabudne, mám plán.

Aj ja, :)

MP SVR SR - minister.

(moj tip 90-95,%, rozhodovanie Mihál a Kaník)
TATRY MKS
14.06.10,18:37
Srdečne blahoželáme k úspechu, ďakujeme, že ste to "ustáli" hoci
teraz vám začína tá ozajstná "otročina".....Držíme Vám palce, aby ste mali silu (duševnú) zrealizovať všetko to, čo máte naplánované... K tomu s manželom želáme veľa, veľa zdravia...
Jozef Mihál
14.06.10,18:43
Ďakujem, pozeral som Štrbu a tam máme ozaj slušný výsledok, aj vďaka Vám .-)
TATRY MKS
14.06.10,18:55
.....boli to hlavne mladí ľudia a živnostníci.... veríme, že už aspoň deti našich detí sa budú mať lepšie... veľa zdravia...
Danila
14.06.10,19:04
Aj ja, :)

MP SVR SR - minister.

(moj tip 90-95,%, rozhodovanie Mihál a Kaník)Môžem ešte na chvíľku? Ja tiež verím, že pán Mihál ako minister príslušného ministerstva by bol asi to najlepšie z ponuky, ale premiér Fico je veľký hráč, ja by som si chvíľku počkala, sklamanie je svinská vec, my vľavo ho práve tak trošíčku zažívame...;)
P.S. A nestraš nás s Kaníkom.:confused:
P.S. Bože, betka, zabudla som Ti poslať slniečko.:)

A pošepnem, vidíš to ESO, čo tak vysoko drží kdh? Mrkni lepšie.;)
truch
14.06.10,19:18
Gratulujem k úspechu /jeden hlas bol aj odo mňa:)/, prajem hodne síl do ďaľšej práce, budete ju potrebovať. Som veľmi rada, že to takto dopadlo:)
truch
14.06.10,19:21
Betka, nechcela si to napísať takto?

Aj ja, :)

MP SVR SR - minister.

rozhodovanie Mihál-99,9% a Kaník0,01%
arven
14.06.10,19:52
Aj ja sa pripájam ku gratulantom, pretože som Sas-ke verila a fandila (samozrejme, že som pridala aj svoj hlas) a už dávno som bola toho názoru, že keď budú vo vláde slušní a múdri ľudia, nemôže to so Slovenskom až tak zle dopadnúť. Preto Vám p. Mihál z celého srdca fandím a držím palce a prajem pevné nervy vo vašej ďalšej práci (nech sa Vám darí robiť len samé dobré zákony). Hneď sa mi ľahšie dýcha, že voľby dopadli takto, aj keď Vás, aj nás, samozrejme čaká veľa tvrdej práce, ale je to dúfam na dobrej ceste.:):):D
wagner
14.06.10,20:01
..teším sa, že sa tešíte...možno sa budem tešiť aj potom, keď si vaše dieťa voľne kúpi nejakú "ľahkú" drogu...a vy budete z toho nešťastní...neviem ešte..

..nie, nebudem sa tešiť....lebo si myslím, že zdravý rozum v tejto spoločnosti ešte celkom neskončil ...

Pepsi, nie si tiež odtrhnutá od reality? Zdravý rozum v tejto spoločnosti sa ukázal teraz vo voľbách - konečne zvíťazil zdravý rozum. A som rada, že odišiel mečiarizmus, ale žiaľ, ostal nám tu ficizmus. Škoda že si nepozerala ČT24 - bola tam debata s Gálom o slovenských voľbách a môžem povedať že veľmi zaujímavá. Povedal to jasne - pre Fica boli všetci novinári hyeny, všetci boli blbí, až tak, že teraz ostal sám ako kôl v plote. S takým populistom sa už dnes nikto nespojí. Pre neho sú všetci ostatní sprostí, iba on má patent na rozum. Veď aj vlastným členom strany iba vymýval mozgy. Pozri si toto:
http://ovolbach.topky.sk/c/2005/ficizmus-je-nebezpecnejsi-ako-meciarizmus--pisu-ln
betka
14.06.10,20:08
Môžem ešte na chvíľku? Ja tiež verím, že pán Mihál ako minister príslušného ministerstva by bol asi to najlepšie z ponuky, ale premiér Fico je veľký hráč, ja by som si chvíľku počkala, sklamanie je svinská vec, my vľavo ho práve tak trošíčku zažívame...;)
P.S. A nestraš nás s Kaníkom.:confused:
P.S. Bože, betka, zabudla som Ti poslať slniečko.:)

A pošepnem, vidíš to ESO, čo tak vysoko drží kdh? Mrkni lepšie.;)

Každý má svoj názor..., voľby som prežívala...... :)
Čo sa týka Kaníka, som rada, že sa dostal.
A čo sa týka p. Mihála, bolo by dobré, keby nahradil tetu, len dúfam, že má pevné zdravie na tú spúšť, čo vznikla v minulosti.......
Lilka 1
15.06.10,05:40
cactus
15.06.10,05:51
Nech to budú plodné a prospešné nielen nasledujúce štyri roky... Blahoželám.
pepsikova
15.06.10,06:10
Pepsi, nie si tiež odtrhnutá od reality? Zdravý rozum v tejto spoločnosti sa ukázal teraz vo voľbách - konečne zvíťazil zdravý rozum. A som rada, že odišiel mečiarizmus, ale žiaľ, ostal nám tu ficizmus. Škoda že si nepozerala ČT24 - bola tam debata s Gálom o slovenských voľbách a môžem povedať že veľmi zaujímavá. Povedal to jasne - pre Fica boli všetci novinári hyeny, všetci boli blbí, až tak, že teraz ostal sám ako kôl v plote. S takým populistom sa už dnes nikto nespojí. Pre neho sú všetci ostatní sprostí, iba on má patent na rozum. Veď aj vlastným členom strany iba vymýval mozgy. Pozri si toto:
http://ovolbach.topky.sk/c/2005/ficizmus-je-nebezpecnejsi-ako-meciarizmus--pisu-ln..

..mojuš, ja si nemyslím, že by som bola odtrhnutá od reality...ba práveže vidím pekne na ružovo Ivetku, ako vsotí Riškovi do rúk financie, rodinu aj sociálne veci s prácou...ďalej nepokračujem...ale ja o rok či štyri určite plakať nebudem......a mečiarizmus mi ani veľmi nechýba..tak je to so mnou...
Danila
15.06.10,11:03
Pepsi, nie si tiež odtrhnutá od reality? Zdravý rozum v tejto spoločnosti sa ukázal teraz vo voľbách - konečne zvíťazil zdravý rozum. A som rada, že odišiel mečiarizmus, ale žiaľ, ostal nám tu ficizmus. Škoda že si nepozerala ČT24 - bola tam debata s Gálom o slovenských voľbách a môžem povedať že veľmi zaujímavá. Povedal to jasne - pre Fica boli všetci novinári hyeny, všetci boli blbí, až tak, že teraz ostal sám ako kôl v plote. S takým populistom sa už dnes nikto nespojí. Pre neho sú všetci ostatní sprostí, iba on má patent na rozum. Veď aj vlastným členom strany iba vymýval mozgy. Pozri si toto:
http://ovolbach.topky.sk/c/2005/ficizmus-je-nebezpecnejsi-ako-meciarizmus--pisu-ln
Ale, ale, budem sa snažiť, aby som neprestrelila.;) Fica volil každý tretí občan SR. Je nás tridsaťpäť percent. Zdá sa Ti to málo? Až na to, že sme podľa Vás sprostí, máme Vás radi. Teda ja určite.......:rolleyes:
P.S. nevieš náhodou, prečo sa elita, ktorá vzišla z volieb, to zdravé podnikateľské jadro neuchádza o post ministra hospodársva? Ďakujem za prípadnú odpoveď.;)
Darina1234
15.06.10,11:13
Ja si dovolim, len taky maly priklad aki všetci sme. Napriklad, to že sme museli platit u lekara 20Sk, to sme videli všetci, ale to, že sa denne zadlžujeme z našich penazí napriklad o sumu 200Sk, to nam nevadi?,
Dáša_
15.06.10,11:47
Ale, ale, budem sa snažiť, aby som neprestrelila.;) Fica volil každý tretí občan SR. Je nás tridsaťpäť percent. Zdá sa Ti to málo?

SMER - sociálna demokracia 880 111
Počet voličov zapísaných v zoznamoch voličov 4 362 369
Počet voličov, ktorí sa zúčastnili na hlasovaní 2 566 779

Občania sú iba tí, čo volili?
Alebo to nie je 35% ale iba 20%
Danila
15.06.10,13:12
SMER - sociálna demokracia 880 111
Počet voličov zapísaných v zoznamoch voličov 4 362 369
Počet voličov, ktorí sa zúčastnili na hlasovaní 2 566 779

Občania sú iba tí, čo volili?
Alebo to nie je 35% ale iba 20%
A teraz, ak máš čas, urob takúto analýzu pravej strany. Lebo ak by som ju urobila ja, bola by si o niečo smutnejšia.;) Toto, čo si napísala, by Ti objasnil môj vnuk, ale zľava.....ak by si chcela, pochopila by si. Lebo vpravo je dnes asi pod mrakom. Prajem Ti pekný deň, a zároveň želám, aby si sa napriek presnej matematike neprerátala. V očakávanich.:rolleyes:

P.S. všetkým, čo kliknete na tlačítko - nevhodný príspevok- vopred ďakujem, lebo venovať tejto téme čo i len jeden príspevok je pre mňa, a nepochybne aj pre Vás kontraproduktívne, lebo ja, ako ekonóm, uctievam pojem - ekonómiu času.;):)
Dáša_
15.06.10,13:22
SMER - sociálna demokracia 880 111
Počet voličov zapísaných v zoznamoch voličov 4 362 369
Počet voličov, ktorí sa zúčastnili na hlasovaní 2 566 779

Občania sú iba tí, čo volili?
Alebo to nie je 35% ale iba 20%


A teraz, ak máš čas, urob takúto analýzu pravej strany. Lebo ak by som ju urobila ja, bola by si o niečo smutnejšia.;) Toto, čo si napísala, by Ti objasnil môj vnuk, ale zľava.....ak by si chcela, pochopila by si. Lebo vpravo je dnes asi pod mrakom. Prajem Ti pekný deň, a zároveň želám, aby si sa napriek presnej matematike neprerátala. V očakávanich.:rolleyes:




SaS 307 287
KDH 215 755
SDKU 390 042
MOST 205 538
============
spolu 1 118 622

25% alebo 43%
Stanislav 1975
15.06.10,15:30
Dnes som čítal, že možno ujo Zajac bude zasa minister zdravotníctva a ešte keď k tomu pripočítame riziko Kaníka vo vláde,tak rozmýšľam či sa je lepšie zastreliť hneď dnes alebo až zajtra...:eek::eek::eek:
P.S.- nepožičiate niekto "devinu" na jedno použitie?:D:D:D:eek::eek::eek::cool:
Xanti
15.06.10,15:39
Dnes som čítal, že možno ujo Zajac bude zasa minister zdravotníctva a ešte keď k tomu pripočítame riziko Kaníka vo vláde,tak rozmýšľam či sa je lepšie zastreliť hneď dnes alebo až zajtra...:eek::eek::eek:
P.S.- nepožičiate niekto "devinu" na jedno použitie?:D:D:D:eek::eek::eek::cool:Stanko a nestačí ti ísť do BA pentagonu? Či kde to sa strieľa. Lebo tuším samovražda je vo výlukách nie? A nechcel by si detičky nechať nezaopatrené.
Btw. zdieľam podobné pocity viď http://www.porada.sk/1429198-post74.html
Stanislav 1975
15.06.10,15:40
Stanko a nestačí ti ísť do BA pentagonu? Či kde to sa strieľa. Lebo tuším samovražda je vo výlukách nie? A nechcel by si detičky nechať nezaopatrené.
Btw. zdieľam podobné pocity viď http://www.porada.sk/1429198-post74.html

Samovražda sa po 2 rokoch poistenia plní v plnom rozsahu...:D:D:D
Stanislav 1975
15.06.10,15:42
Stanko a nestačí ti ísť do BA pentagonu? Či kde to sa strieľa. Lebo tuším samovražda je vo výlukách nie? A nechcel by si detičky nechať nezaopatrené.
Btw. zdieľam podobné pocity viď http://www.porada.sk/1429198-post74.html

Ja neviem, mne ten Sulík nieje bohvieako sympatický, taký čudný sa mi zdá a ešte sa mi nepáči, že most vytiahol do parlamentu také mená ako Osuský a Tatar.
wagner
15.06.10,15:47
Dnes som čítal, že možno ujo Zajac bude zasa minister zdravotníctva a ešte keď k tomu pripočítame riziko Kaníka vo vláde,tak rozmýšľam či sa je lepšie zastreliť hneď dnes alebo až zajtra...:eek::eek::eek:
P.S.- nepožičiate niekto "devinu" na jedno použitie?:D:D:D:eek::eek::eek::cool:

Stanko, nebuď pesimista. Myslela som, že si Bratislavčan, tam predsa má navrch pravica. A z Teba sa tu vykľul lavičiar. Taký mladý človek a má také pesimistické myšlienky:confused:. Môžem Ťa uistiť, že minimálne dva roky budú upratovať ten bordel vo financiách, čo tu táto vláda napáchala. A nevadí Ti, že ešte aj Tvoje vnúčatá by museli splácať dlh na pôžičku bohatému Grécku? Mne teda poriadne, prečo by sme im mali dávať keď my šetríme a oni rozhadzujú? Keď bol vo vláde Kaník a Zajac, tak bolo viac peňazí pre nezamestnaných a pre zdravotníctvo. Vieš, ja som pred štyrmi rokmi povedala, že keby som mala o tridsať rokov menej, tak odídem do zahraničia. Kto nezažil nomenklatúrne komunistické kádre, tak rozmýšľa tak, ako Ty. Žiaľ, si veľmi mladý, komunizmus si nezažil, si mladší ako moja dcéra.Nevieš o čom to bolo,to by sa za chvíľu vrátilo, keby tam ostal Smer na čele s Ficom.
Stanislav 1975
15.06.10,15:54
Stanko, nebuď pesimista. Myslela som, že si Bratislavčan, tam predsa má navrch pravica. A z Teba sa tu vykľul lavičiar. Taký mladý človek a má také pesimistické myšlienky:confused:. Môžem Ťa uistiť, že minimálne dva roky budú upratovať ten bordel vo financiách, čo tu táto vláda napáchala. A nevadí Ti, že ešte aj Tvoje vnúčatá by museli splácať dlh na pôžičku bohatému Grécku? Mne teda poriadne, prečo by sme im mali dávať keď my šetríme a oni rozhadzujú? Keď bol vo vláde Kaník a Zajac, tak bolo viac peňazí pre nezamestnaných a pre zdravotníctvo. Vieš, ja som pred štyrmi rokmi povedala, že keby som mala o tridsať rokov menej, tak odídem do zahraničia. Kto nezažil nomenklatúrne komunistické kádre, tak rozmýšľa tak, ako Ty. Žiaľ, si veľmi mladý, komunizmus si nezažil, si mladší ako moja dcéra.Nevieš o čom to bolo,to by sa za chvíľu vrátilo, keby tam ostal Smer na čele s Ficom.

NO neviem Zdeni, či keď to všetko chytí SDKU s SaS, či bude všetko v poriadku razom,hmhm-to ja ti teda neviem povedať
A pesimista nejsom-to bola samozrejme sranda...:D:D:D-zas nemožeš veriť všetkému čo napíšem...:D:D:D,občas aj zaklamem...
Danila
15.06.10,15:55
Stanko, nebuď pesimista. Myslela som, že si Bratislavčan, tam predsa má navrch pravica. A z Teba sa tu vykľul lavičiar. Taký mladý človek a má také pesimistické myšlienky:confused:. Môžem Ťa uistiť, že minimálne dva roky budú upratovať ten bordel vo financiách, čo tu táto vláda napáchala. A nevadí Ti, že ešte aj Tvoje vnúčatá by museli splácať dlh na pôžičku bohatému Grécku? Mne teda poriadne, prečo by sme im mali dávať keď my šetríme a oni rozhadzujú? Keď bol vo vláde Kaník a Zajac, tak bolo viac peňazí pre nezamestnaných a pre zdravotníctvo. Vieš, ja som pred štyrmi rokmi povedala, že keby som mala o tridsať rokov menej, tak odídem do zahraničia. Kto nezažil nomenklatúrne komunistické kádre, tak rozmýšľa tak, ako Ty. Žiaľ, si veľmi mladý, komunizmus si nezažil, si mladší ako moja dcéra.Nevieš o čom to bolo,to by sa za chvíľu vrátilo, keby tam ostal Smer na čele s Ficom.Toto je produktívne, tak som pozrela. Konečne som sa po rokoch na Porade prepracovala na Stankovu úroveň. KONEČNE! Stanko prepáč mi, prosím, každé moje slovíčko. Bolo to z nevedomosti. Myslím ako Ty, a tuším by som za Teba aj dýchala.;):D
Stanislav 1975
15.06.10,15:56
Toto je produktívne, tak som pozrela. Konečne som sa po rokoch na Porade prepracovala na Stankovu úroveň. KONEČNE! Stanko prepáč mi, prosím, každé moje slovíčko. Bolo to z nevedomosti. Myslím ako Ty, a tuším by som za Teba aj dýchala.;):D

Ja viem,že ty si to nepochopila...vtedy,ale už to nechaj tak...,je to v poriadku...
wagner
15.06.10,15:58
..

..mojuš, ja si nemyslím, že by som bola odtrhnutá od reality...ba práveže vidím pekne na ružovo Ivetku, ako vsotí Riškovi do rúk financie, rodinu aj sociálne veci s prácou...ďalej nepokračujem...ale ja o rok či štyri určite plakať nebudem......a mečiarizmus mi ani veľmi nechýba..tak je to so mnou...

Tie financie budú v lepších rukách, ako boli doteraz. Rodina a soc.veci - to bolo ministerstvo, ktoré rozdávalo po známosti a nie podľa toho, čo ľudia potrebovali. Však tam boli samé kauzy. A o nich Fico svojich vyvolených neinformoval, všetko tutlal. A novinári, rozhlas a televízia boli pre neho iba obyčajné hyeny. Taký človek si nezaslúži ani sedieť v parlamente, nie to ešte vo vláde. To je človek -morálny suterén. Nemusíš pokračovať, viem, že si myslíš, že nikto tak tak dobre nebude vedieť robiť, ako to robili Smeráci:eek::mee::mee::cool:. To si mysleli niektorí komunisti po roku 1989 a ako vidíš, dnes po nich ani pes neštekne. Tak isto Mečiar - hral sa na veľkého šéfa a kde je - konečne sa s ním národ porátal. Kto vysoko lieta, ten nízko padne - presne tak dopadol šéf Smeru - nad neho nebolo a teraz sa neho všetci predsedovia strán kašlú. Vrátili mu to, čo on im robil celé štyri roky.
mzdarka renca
15.06.10,15:58
Detiská nepodarené :D:D:D, toto je téma "Blahoželáme" a myslím si, že nie je vhodné presadzovať si tu svoje politické názory, ktoré máme mimochodom každý iné a preto sme každý z nás jedineční a každého názor, aj keď s ním nemusím súhlasiť, si vážim. Vždy po voľbách je niekto spokojný a niekto nespokojný, to je realita:).

PS: ......a sa neurazte hneď , myslím to dobre :)
Stanislav 1975
15.06.10,16:03
Tie financie budú v lepších rukách, ako boli doteraz. Rodina a soc.veci - to bolo ministerstvo, ktoré rozdávalo po známosti a nie podľa toho, čo ľudia potrebovali. Však tam boli samé kauzy. A o nich Fico svojich vyvolených neinformoval, všetko tutlal. A novinári, rozhlas a televízia boli pre neho iba obyčajné hyeny. Taký človek si nezaslúži ani sedieť v parlamente, nie to ešte vo vláde. To je človek -morálny suterén. Nemusíš pokračovať, viem, že si myslíš, že nikto tak tak dobre nebude vedieť robiť, ako to robili Smeráci:eek::mee::mee::cool:. To si mysleli niektorí komunisti po roku 1989 a ako vidíš, dnes po nich ani pes neštekne. Tak isto Mečiar - hral sa na veľkého šéfa a kde je - konečne sa s ním národ porátal. Kto vysoko lieta, ten nízko padne - presne tak dopadol šéf Smeru - nad neho nebolo a teraz sa neho všetci predsedovia strán kašlú. Vrátili mu to, čo on im robil celé štyri roky.

zdeni, nič v zlom, ALE - každý má svojích koníkov, ktorým po voľbách kápnu zákazky- či to je smer, alebo sdku, alebo kto- a keby som tam bol ja tak si niečo tiež dohodím, nejaký kšeftík-sa priznávam otvorene, bol by blbý ten čo by tak asi neurobil- len teraz sa jedná o formu- Mikloš a Fico to robili pekne potichu a bolo všetko OK, na rozdiel od Slotu ktorý je fakt hulvát a zlodejisko a hnevalo ma to ako to robí okato,primitívne... a tak aj dopadol...
Stanislav 1975
15.06.10,16:06
zdeni, nič v zlom, ALE - každý má svojích koníkov, ktorým po voľbách kápnu zákazky- či to je smer, alebo sdku, alebo kto- a keby som tam bol ja tak si niečo tiež dohodím, nejaký kšeftík-sa priznávam otvorene, bol by blbý ten čo by tak asi neurobil- len teraz sa jedná o formu- Mikloš a Fico to robili pekne potichu a bolo všetko OK, na rozdiel od Slotu ktorý je fakt hulvát a zlodejisko a hnevalo ma to ako to robí okato,primitívne... a tak aj dopadol...

Volakedy, ma jeden učitel pristihol ako berem susedovi jablka zo záhrady a dal mi kázaničko, kradnúť musíš tak aby ťa nikto nevidel...:D:D:D
Stanislav 1975
15.06.10,16:06
zdeni, nič v zlom, ALE - každý má svojích koníkov, ktorým po voľbách kápnu zákazky- či to je smer, alebo sdku, alebo kto- a keby som tam bol ja tak si niečo tiež dohodím, nejaký kšeftík-sa priznávam otvorene, bol by blbý ten čo by tak asi neurobil- len teraz sa jedná o formu- Mikloš a Fico to robili pekne potichu a bolo všetko OK, na rozdiel od Slotu ktorý je fakt hulvát a zlodejisko a hnevalo ma to ako to robí okato,primitívne... a tak aj dopadol...

A aj Xanti, by sa niečo ušlo...:D:D:D-možno, keby poslúchala...:cool:
Xanti
15.06.10,16:07
A aj Xanti, by sa niečo ušlo...:D:D:D-možno, keby poslúchala...:cool:
Ja som dobrá, čo to ty tu o mne rozchyruješ :D:D:D:D :---
milláčikk
15.06.10,16:08
NO neviem Zdeni, či keď to všetko chytí SDKU s SaS, či bude všetko v poriadku razom,hmhm-to ja ti teda neviem povedať
A pesimista nejsom-to bola samozrejme sranda...:D:D:D-zas nemožeš veriť všetkému čo napíšem...:D:D:D,občas aj zaklamem...

Len aby si to nemal ako Rusi u nás - dočasne = 22 rokov :D:D:D:D
milláčikk
15.06.10,16:16
Ale, ale, budem sa snažiť, aby som neprestrelila.;) Fica volil každý tretí občan SR. Je nás tridsaťpäť percent. Zdá sa Ti to málo? Až na to, že sme podľa Vás sprostí, máme Vás radi. Teda ja určite.......:rolleyes:
P.S. nevieš náhodou, prečo sa elita, ktorá vzišla z volieb, to zdravé podnikateľské jadro neuchádza o post ministra hospodársva? Ďakujem za prípadnú odpoveď.;)

Milá teta Danila.

To ako môžeš napísať takú SPROSTOSŤ ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????
??????????????????????????????????????
Občanov 5,5 miliona / voličov cca 4,5 miliona / účasť na voľbách 58 % / z toho "vaši" 35 %.

Čo takto veľká násobilka ! Že si ty blicovala :D:D:D:D:D.
4500000*0,58*0,35 = cca 915 000 čo je asik každý ŠIESTY občan Slovenska.

PS
Ako sa vám ľavičiarom dá veriť ?????????????????????????????????:---:---
milláčikk
15.06.10,16:21
A teraz, ak máš čas, urob takúto analýzu pravej strany. Lebo ak by som ju urobila ja, bola by si o niečo smutnejšia.;) Toto, čo si napísala, by Ti objasnil môj vnuk, ale zľava.....ak by si chcela, pochopila by si. Lebo vpravo je dnes asi pod mrakom. Prajem Ti pekný deň, a zároveň želám, aby si sa napriek presnej matematike neprerátala. V očakávanich.:rolleyes:

P.S. všetkým, čo kliknete na tlačítko - nevhodný príspevok- vopred ďakujem, lebo venovať tejto téme čo i len jeden príspevok je pre mňa, a nepochybne aj pre Vás kontraproduktívne, lebo ja, ako ekonóm, uctievam pojem - ekonómiu času.;):)

Sa nedaj vysmiať :
Ekonóm a nevie veľkú násobilku ?????????????

A potom zahovára ako malé decko.

PS
Aspoň povedz : V "spravodlivom ľavicovom" oduševnení:D:D:D som sa sekla .
milláčikk
15.06.10,16:23
Samovražda sa po 2 rokoch poistenia plní v plnom rozsahu...:D:D:D

A už si sa poistil ? :D:D:D:D:D

PS
Lebo ak nie, tak iba trepeš (sľubuješ:--- ako politici:---).
milláčikk
15.06.10,16:27
Ja neviem, mne ten Sulík nieje bohvieako sympatický, taký čudný sa mi zdá a ešte sa mi nepáči, že most vytiahol do parlamentu také mená ako Osuský a Tatar.

Mal si aj ty krúžkovať .

PS
ty si zatiaľ jediný, komu sa to nepáči a ich zakrúžkovalo aspoň po (2300000*,08*,03 = 5500 ľudí )
Stanko - kuk do zrkadla :D
milláčikk
15.06.10,16:30
Tie financie budú v lepších rukách, ako boli doteraz. Rodina a soc.veci - to bolo ministerstvo, ktoré rozdávalo po známosti a nie podľa toho, čo ľudia potrebovali. Však tam boli samé kauzy. A o nich Fico svojich vyvolených neinformoval, všetko tutlal. A novinári, rozhlas a televízia boli pre neho iba obyčajné hyeny. Taký človek si nezaslúži ani sedieť v parlamente, nie to ešte vo vláde. To je človek -morálny suterén. Nemusíš pokračovať, viem, že si myslíš, že nikto tak tak dobre nebude vedieť robiť, ako to robili Smeráci:eek::mee::mee::cool:. To si mysleli niektorí komunisti po roku 1989 a ako vidíš, dnes po nich ani pes neštekne. Tak isto Mečiar - hral sa na veľkého šéfa a kde je - konečne sa s ním národ porátal. Kto vysoko lieta, ten nízko padne - presne tak dopadol šéf Smeru - nad neho nebolo a teraz sa neho všetci predsedovia strán kašlú. Vrátili mu to, čo on im robil celé štyri roky.

Súhlas.
milláčikk
15.06.10,16:32
Detiská nepodarené :D:D:D, toto je téma "Blahoželáme" a myslím si, že nie je vhodné presadzovať si tu svoje politické názory, ktoré máme mimochodom každý iné a preto sme každý z nás jedineční a každého názor, aj keď s ním nemusím súhlasiť, si vážim. Vždy po voľbách je niekto spokojný a niekto nespokojný, to je realita:).

PS: ......a sa neurazte hneď , myslím to dobre :)

Ak to teda nemá byť mimo témy, tak aj ľavičiari by mali blahoželať :D
(a nie mudrovať ako malé deti - ja by čoby)
Paula
15.06.10,16:58
Ak to teda nemá byť mimo témy, tak aj ľavičiari by mali blahoželať :D
(a nie mudrovať ako malé deti - ja by čoby)


A ten nick, čo mudruje kade-tade, už vie "ja by čoby" , napr. kedy napíše niečo aj v triezvom stave? Žeby čoby si s ním najprv dal reč? ;)
kukučka
15.06.10,17:15
Sa nedaj vysmiať :
Ekonóm a nevie veľkú násobilku ?????????????

A potom zahovára ako malé decko.

PS
Aspoň povedz : V "spravodlivom ľavicovom" oduševnení:D:D:D som sa sekla .


Milá teta Danila.

To ako môžeš napísať takú SPROSTOSŤ ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????
??????????????????????????????????????
Občanov 5,5 miliona / voličov cca 4,5 miliona / účasť na voľbách 58 % / z toho "vaši" 35 %.

Čo takto veľká násobilka ! Že si ty blicovala :D:D:D:D:D.
4500000*0,58*0,35 = cca 915 000 čo je asik každý ŠIESTY občan Slovenska.

PS
Ako sa vám ľavičiarom dá veriť ?????????????????????????????????:---:---


už som sa raz pýtala, kto ťa učil počty? :mee:
A teraz to zopakujem v množnom čísle: ste takí opití, alebo sprostí?
Ak už dávate do roviny 1 = 4, nechcete náhodou prepísať aj výsledky volieb? :eek:

Oficiálne výsledky volieb do NR SR podľa Ústrednej volebnej komisie (ÚVK):

SMER-SD --- 34,79 % ---- 62 mandátov
SDKÚ-DS --- 15,42 % ---- 28 mandátov
SaS ---------- 12,14 % ---- 22 mandátov
KDH ----------- 8,52 % ---- 15 mandátov
Most-Híd ----- 8,12 % ---- 14 mandátov
SNS ------------ 5,07 % ----- 9 mandátov


Ale, ale, budem sa snažiť, aby som neprestrelila.;) Fica volil každý tretí občan SR. Je nás tridsaťpäť percent. Zdá sa Ti to málo? Až na to, že sme podľa Vás sprostí, máme Vás radi. Teda ja určite.......:rolleyes:
P.S. nevieš náhodou, prečo sa elita, ktorá vzišla z volieb, to zdravé podnikateľské jadro neuchádza o post ministra hospodársva? Ďakujem za prípadnú odpoveď.;)

odkedy 34,79% nie je tretina??????
milláčikk
15.06.10,17:26
už som sa raz pýtala, kto ťa učil počty? :mee:
A teraz to zopakujem v množnom čísle: ste takí opití, alebo sprostí?
Ak už dávate do roviny 1 = 4, nechcete náhodou prepísať aj výsledky volieb? :eek:

Oficiálne výsledky volieb do NR SR podľa Ústrednej volebnej komisie (ÚVK):

SMER-SD --- 34,79 % ---- 62 mandátov
SDKÚ-DS --- 15,42 % ---- 28 mandátov
SaS ---------- 12,14 % ---- 22 mandátov
KDH ----------- 8,52 % ---- 15 mandátov
Most-Híd ----- 8,12 % ---- 14 mandátov
SNS ------------ 5,07 % ----- 9 mandátov



odkedy 34,79% nie je tretina??????

Kukulienka.

Pokiaľ nerozoznávaš medzi "občan" (5500000) a "volič účastný vo voľbách" (2222222) - VRÁŤ sa do školičky doučiť a mňa nepoučuj o matematike :D:D:D:D

PS
Kukáš matematicky "falošne" = chyba skoro 100 % :---:---

(to skutočne ti padne aj s tetou Danilou tak zaťažko zobrať kalkulačku - keď už to neviete z hlavy - a vydeliť dve čísla ??
900 000 / 5 500 000 = 0,1636 = 16,36 percenta OBČANOV Slovenska (volilo hranola)
Rozalka
15.06.10,17:26
Fica volil každý tretí občan SR. Je nás tridsaťpäť percent.



odkedy 34,79% nie je tretina??????

Účasť voličov vo voľbách v % 58,83
Podiel platných hlasov spolu v % 98,63
takže po úprave volilo 58,024 % právoplatne voliacich voličov zapísaných v zoznamoch voličov

34,79% z 58,024 = 20,1865 ..... čo je len "o chlp" viac, ako pätina
Toľko ku kauzalite
milláčikk
15.06.10,17:33
už som sa raz pýtala, kto ťa učil počty? :mee:
A teraz to zopakujem v množnom čísle: ste takí opití, alebo sprostí?
Ak už dávate do roviny 1 = 4, nechcete náhodou prepísať aj výsledky volieb? :eek:

Oficiálne výsledky volieb do NR SR podľa Ústrednej volebnej komisie (ÚVK):

SMER-SD --- 34,79 % ---- 62 mandátov
SDKÚ-DS --- 15,42 % ---- 28 mandátov
SaS ---------- 12,14 % ---- 22 mandátov
KDH ----------- 8,52 % ---- 15 mandátov
Most-Híd ----- 8,12 % ---- 14 mandátov
SNS ------------ 5,07 % ----- 9 mandátov



odkedy 34,79% nie je tretina??????

Odvtedy ako k urnám neprišli VŠETCI OBYVATELIA Slovenska:D:D:D
milláčikk
15.06.10,17:36
Účasť voličov vo voľbách v % 58,83
Podiel platných hlasov spolu v % 98,63
takže po úprave volilo 58,024 % právoplatne voliacich voličov zapísaných v zoznamoch voličov

34,79% z 58,024 = 20,1865 ..... čo je len "o chlp" viac, ako pätina
Toľko ku kauzalite

Z voličov zapísaných v zoznamoch, ale NIE z OBYVATEĽOV Slovenska (ako sa sekla mtD)
milláčikk
15.06.10,17:38
A ten nick, čo mudruje kade-tade, už vie "ja by čoby" , napr. kedy napíše niečo aj v triezvom stave? Žeby čoby si s ním najprv dal reč? ;)




Súhlasím s Paula
Danila (Dnes)


Keď si spolu dáme kávu :---:---:---.
kukučka
15.06.10,17:41
ja mám len strednú, vy máte aj vysokú, ale pravdu nemáte :---:D

žeby nás rozsúdil oslávenec? :D:D:D
milláčikk
15.06.10,17:42
už som sa raz pýtala, kto ťa učil počty? :mee:
A teraz to zopakujem v množnom čísle: ste takí opití, alebo sprostí?


A ty ????

PS
Keby sme aj boli, ale aspoň VIEME počítať (na rozdiel od kukulienky - čo kuká od buka do buka - a tak aj ráta:D )
milláčikk
15.06.10,17:44
ja mám len strednú, vy máte aj vysokú, ale pravdu nemáte :---:D

žeby nás rozsúdil oslávenec? :D:D:D

Tak to tipujem, že máš tú - "električkovú" :D.

Povedz, kde ťa učili matiku - nech si vstúpia do svedomia :).

PS
Body :
""" Účtovníctvo, dane, právo, BOZP 20 "" - tak tu URČITE nešlo o matematiku :D
milláčikk
15.06.10,17:49
ja mám len strednú, vy máte aj vysokú, ale pravdu nemáte :---:D

žeby nás rozsúdil oslávenec? :D:D:D

Myslím, že na tvoje matematické vedomosti by stačil šikovný siedmak:D.
Danila
15.06.10,17:56
Tie financie budú v lepších rukách, ako boli doteraz. Rodina a soc.veci - to bolo ministerstvo, ktoré rozdávalo po známosti a nie podľa toho, čo ľudia potrebovali. Však tam boli samé kauzy. A o nich Fico svojich vyvolených neinformoval, všetko tutlal. A novinári, rozhlas a televízia boli pre neho iba obyčajné hyeny. Taký človek si nezaslúži ani sedieť v parlamente, nie to ešte vo vláde. To je človek -morálny suterén. Nemusíš pokračovať, viem, že si myslíš, že nikto tak tak dobre nebude vedieť robiť, ako to robili Smeráci:eek::mee::mee::cool:. To si mysleli niektorí komunisti po roku 1989 a ako vidíš, dnes po nich ani pes neštekne. Tak isto Mečiar - hral sa na veľkého šéfa a kde je - konečne sa s ním národ porátal. Kto vysoko lieta, ten nízko padne - presne tak dopadol šéf Smeru - nad neho nebolo a teraz sa neho všetci predsedovia strán kašlú. Vrátili mu to, čo on im robil celé štyri roky.My, Smeráci, tieto Tvoje úprimne mienené pľuvance prežijeme.:D Ja osobne, z celého môjho srdca/jemu je to už jedno, ledvaj sa hýbe/ želám novej šesťštvorkoalícii veľa úspechov od momentu podpisov, ktorými práve deklarovali spoluprácu, až do úspešného víťazného konca.....ľavice. Sľubujem na svoju česť, že si satočne tieto pľuvance idem utrieť, a vyvetrám. Tým by som sa s Tebou ku Tvojej všeobecnej radosti a nielen Tvojej rozlúčila.;)
veronikasad
15.06.10,18:24
Kuk do tejto témy - a môžete začať čítať od posledných príspevkov ...

http://www.porada.sk/t141889-odvodovy-bonus.html

Na predvolebných mítingoch to vyzeralo veľmi zaujímavo, realita asi bude úplne iná ...
betka
15.06.10,18:45
DAnila, vy ste maska, i keď sme opačne mierené, tak rada by som si dala s Vami pohár vínka, a pri VAšich hlodoch by som si určite i cvrngla....:):)


mimotemy

Kašlite všetci na to, každý má jedinečný názor na svoju pravdu, a každý z nás má určite svoju pravdu.

Neviem si predstaviť, že by som do Danily pichla vidly, zato že je ináč orientovaná..... (nemyslím sklony lesbičiek, ale sklony polické, aby ste si to nevysvetlili zle :D) No, ale by, Danila však, bola by prča sledovať, ako si nás podávajú, čo ???? :D:D:D
Stanislav 1975
15.06.10,18:59
DAnila, vy ste maska, i keď sme opačne mierené, tak rada by som si dala s Vami pohár vínka, a pri VAšich hlodoch by som si určite i cvrngla....:):)


mimotemy

Kašlite všetci na to, každý má jedinečný názor na svoju pravdu, a každý z nás má určite svoju pravdu.

Neviem si predstaviť, že by som do Danily pichla vidly, zato že je ináč orientovaná..... (nemyslím sklony lesbičiek, ale sklony polické, aby ste si to nevysvetlili zle :D) No, ale by, Danila však, bola by prča sledovať, ako si nás podávajú, čo ???? :D:D:D

a vsak co-ked sa dvaja maju radi(y) ,tak na pohlavi nezalezi...
kukučka
15.06.10,19:39
ešte raz o počtoch a voľbách a o logike
výsledok volieb je predsa 100% = počet odovzdaných platných lístkov, z nich 34,79 % získal Smer, či nie?
O tom písala Danila, že?

a bolo by to stále 100%, bez ohľadu na počet voličov, či občanov, či hrušiek, či jabĺk, tak ich nemiešajte.

miláčikk, radšej daj návrh na zmenu Etikety a registrácie na Poradu, nestrácaj čas s nejakou kukučkou :---
mzdarka renca
15.06.10,19:52
ešte raz o počtoch a voľbách a o logike
výsledok volieb je predsa 100% = počet odovzdaných platných lístkov, z nich 34,79 % získal Smer, či nie?
O tom písala Danila, že?

a bolo by to stále 100%, bez ohľadu na počet voličov, či občanov, či hrušiek, či jabĺk, tak ich nemiešajte.

miláčikk, radšej daj návrh na zmenu Etikety a registrácie na Poradu, nestrácaj čas s nejakou kukučkou :---
ja neviem, ako ti to napísať - vysvetliť, ale takto to presne formulovala Danila Fica volil každý tretí občan SR.
Ak by napísala, že Fica volil každý tretí občan, ktorý sa zúčastnil volieb, tak by si mala pravdu aj ty, aj Danila.
Jozef Mihál
15.06.10,20:29
Pekne sa tu tu (ako obvykle) zvrhlo. Namiesto zbytočných rečí si prosím počkajte na činy a dajte nám tých povestných 100 dní, OK?

Ďakujem .-)
kukučka
15.06.10,20:36
samozrejme, ale tým chceš naznačiť, že Danila nevie, o čom píše? Reč je tu stále o výsledku volieb, nie o účasti vo voľbách. Škoda, že si pán Mihál nenašiel čas odpovedať.... jasné 100 dní, ale ešte beží 10 :)
Rozalka
15.06.10,20:53
Reč je o výsledku volieb, to je pravda.
Niektorí však výsledky prezentujú tak, akoby volil celý národ ...
U nás - na rozdiel od Belgicka - nie je účasť povinná.

Platí to, čo napísala mzdárka renca, treba čítať PO-ZO-RNE.
milláčikk
15.06.10,20:57
ešte raz o počtoch a voľbách a o logike
výsledok volieb je predsa 100% = počet odovzdaných platných lístkov, z nich 34,79 % získal Smer, či nie?
O tom písala Danila, že?



Ale, ale, budem sa snažiť, aby som neprestrelila.;)

Fica volil každý tretí občan SR.

Je nás tridsaťpäť percent.

Zdá sa Ti to málo?

Až na to, že sme podľa Vás sprostí. Teda ja určite.......:rolleyes:



a bolo by to stále 100%, bez ohľadu na počet voličov, či občanov, či hrušiek, či jabĺk, tak ich nemiešajte.

miláčikk, radšej daj návrh na zmenu Etikety a registrácie na Poradu, nestrácaj čas s nejakou kukučkou :---

Kukulienka:).

Ako ti to mám slušne vysvetliť ??????????????

Možnosti :
1, Nevidíš si pre oči.
2, Nečítaš, ale odpovedáš.
3, Čítaš, ale nerozumieš tomu, čo prečítaš.
4, Aj z čítania si taká slabá, ako z veľkej násobilky.

Ale neobviňuj z toho mňa.:D

A čo sa týka Etikety , to si trafila ozaj presne. Lebo som kedysi navrhoval zaradiť bod (nalistuj si to) :
Hovorím/píšem pravdu.




samozrejme, ale tým chceš naznačiť, že Danila nevie, o čom píše? Reč je tu stále o výsledku volieb, nie o účasti vo voľbách. Škoda, že si pán Mihál nenašiel čas odpovedať.... jasné 100 dní, ale ešte beží 10 :)

To je predsa jedno, či vie, alebo nevie .
IDE o to, čo skutočne napísala (co je psáno - to je dáno!!!)

Napísala SPROSTOSŤ a ty ju OBHAJUJEŠ.

PS
Keď neveríš normálnym ľuďom - opýtaj sa Mihála (koľko % občanov SR volilo Fica )
Oliwa
15.06.10,21:10
Pekne sa tu tu (ako obvykle) zvrhlo. Namiesto zbytočných rečí si prosím počkajte na činy a dajte nám tých povestných 100 dní, OK?

Ďakujem .-)
Dáme, pán Mihál, dáme. :):):)
Včera som Vás "videla v telke" - a manžela som sa spýtala - vieš, kto to je? :confused:
Nevedel - nechodí na Poradu, ale už je informovaný... :D:D:D
kukučka
15.06.10,22:40
Oficiálne výsledky volieb do NR SR podľa Ústrednej volebnej komisie (ÚVK):

SMER-SD --- 34,79 % ---- 62 mandátov
SDKÚ-DS --- 15,42 % ---- 28 mandátov
SaS ---------- 12,14 % ---- 22 mandátov
KDH ----------- 8,52 % ---- 15 mandátov
Most-Híd ----- 8,12 % ---- 14 mandátov
SNS ------------ 5,07 % ----- 9 mandátov





milláčikk, naposledy:
normálni ľudia nech si prečítajú výsledky volieb, lebo... atď

a teraz si dobre prečítaj svoju poslednú vetu, ja ani spať nepôjdem, tak sa na tvojej múdrosti rehocem :D:D:D
mimotemyprepáčte pán Mihál, toto naozaj z mojej strany nemá s vami nič spoločné
Stanislav 1975
16.06.10,04:46
A ešte ma zarazil aj fakt, že za SNS sa dostal (prekrúžkoval) do parlamentu Vinco Lukáč-síce ok, hokejista bol perfektný, ale na druhu stranu ako človek je troška vymletý a dať ho do parlamentu, neviem,či je to správna voľba, to už tam mohol ísť aj Žigo Pálffy...
buchač
16.06.10,05:48
A ešte ma zarazil aj fakt, že za SNS sa dostal (prekrúžkoval) do parlamentu Vinco Lukáč-síce ok, hokejista bol perfektný, ale na druhu stranu ako človek je troška vymletý a dať ho do parlamentu, neviem,či je to správna voľba, to už tam mohol ísť aj Žigo Pálffy...

....uf .....ešteže aj to krátke slovíčko si tam dal ....:rolleyes:

Vinco má 56 rokov ....že vymletý ??? P.S.Ale inak ? Tiež ho nemusím , aj keď roky som na neho a partiu chodil pravidelne pozerať ...:rolleyes:

Počkajme si , pokiaľ sa na takýto level aj Žigo dostane ...ten je už vymletý teraz ...a dostatočne ...:---:D
milláčikk
16.06.10,05:50
DAnila, vy ste maska, i keď sme opačne mierené, tak rada by som si dala s Vami pohár vínka, a pri VAšich hlodoch by som si určite i cvrngla....:):)


mimotemy

Kašlite všetci na to, každý má jedinečný názor na svoju pravdu, a každý z nás má určite svoju pravdu.

Neviem si predstaviť, že by som do Danily pichla vidly, zato že je ináč orientovaná..... (nemyslím sklony lesbičiek, ale sklony polické, aby ste si to nevysvetlili zle :D) No, ale by, Danila však, bola by prča sledovať, ako si nás podávajú, čo ???? :D:D:D

Ale niečo príjemnejšie by si vari mohla :D:D:D:D.
buchač
16.06.10,05:58
DAnila, vy ste maska, i keď sme opačne mierené, tak rada by som si dala s Vami pohár vínka, a pri VAšich hlodoch by som si určite i cvrngla....:):)
Ale bacha na cvrknutie ...iné mokro by bolo ...
mimotemy
Kašlite všetci na to, každý má jedinečný názor na svoju pravdu, a každý z nás má určite svoju pravdu.
Ja teda vždy ...o Kamilovi ani nevravím ...:rolleyes::cool:
Neviem si predstaviť, že by som do Danily pichla vidly,
Vidly ...ale veď je to prepracovaná akupunktúra , dotiahnutá až do zdárneho konca...ani východní liečitelia takúto neovládjú .
Oni potrebujú X ihiel , na Slovensku stačia 3-ky alebo 4-ky vidly ...
Poniektorí by si aj tie 5-ky zaslúžili , ale to je už veľká námaha ...
zato že je ináč orientovaná..... (nemyslím sklony lesbičiek, ale sklony polické, aby ste si to nevysvetlili zle :D) No, ale by, Danila však, bola by prča sledovať, ako si nás podávajú, čo ????
Už sa stalo ...
:D:D:D
;)
milláčikk
16.06.10,06:07
Kukulienka:).

Ako ti to mám slušne vysvetliť ??????????????

Napísala SPROSTOSŤ a ty ju OBHAJUJEŠ.

PS
Keď neveríš normálnym ľuďom - opýtaj sa Mihála (koľko % občanov SR volilo Fica )


milláčikk, naposledy:
normálni ľudia nech si prečítajú výsledky volieb, lebo... atď

a teraz si dobre prečítaj svoju poslednú vetu, ja ani spať nepôjdem, tak sa na tvojej múdrosti rehocem :D:D:D


Kukulienka.
Máš pravdu :
- nenaučila si sa veľkú násobilku = škoda ti vysvetľovať - NEPOCHOPÍŠ:D:D.

PS
A ty s tvojimi "vedomosťami" z matiky a logiky hádam sa len nepovažuješ za normálnu:D:D:D ???
To by potom ozaj ten opilec mal pravdu v hodnotení slovenského národa.
Stanislav 1975
16.06.10,07:47
Kukulienka.
Máš pravdu :
- nenaučila si sa veľkú násobilku = škoda ti vysvetľovať - NEPOCHOPÍŠ:D:D.

PS
A ty s tvojimi "vedomosťami" z matiky a logiky hádam sa len nepovažuješ za normálnu:D:D:D ???
To by potom ozaj ten opilec mal pravdu v hodnotení slovenského národa.

Ale nooo Kamil, náhodou kukina je OK...,troška uber z plynu...:mad::cool:
enter
16.06.10,08:17
milí poradáci , čo tak radšej navrhnúť p.Mihálovi, spoluprácu pri tvorbe jeho zákonov vo forme fundovaného pripomienkovania.
Danila
16.06.10,09:29
Reč je o výsledku volieb, to je pravda.
Niektorí však výsledky prezentujú tak, akoby volil celý národ ...
U nás - na rozdiel od Belgicka - nie je účasť povinná.

Platí to, čo napísala mzdárka renca, treba čítať PO-ZO-RNE.Reč je o výsledku volieb. Nikto neprezentuje tak, akoby volil celý národ. Z prostého dôvodu. Rozhodli tí, ktorí svoje volebné právo využili. A z nich každý tretí občan volil SMER!!! Platí to, čo som napísala. Treba čítať PO - ZOR - NE !!! Už podľa základnej gramatickej chyby som pochopila, v čom je problém.....:)

P.S. Pozrite sa na to, čo sa deje na Mladej Garde....dnes mariuhuana a alkohol, rozbíjanie nábytku....čo bude zajtra, pozajtra? Skúste využiť svoj vplyv, aby sa šudenti mohli venovať aj gramatike s čistou hlavou...;)
Dekriminalizáciou marihuany sa prepracujú nanajvýš k heroinu, či kokainu, mariška časom nestačí. Ak by ste nás upodozrievali, že nevieme, čo je dekriminalizácia, odkazujeme, že vieme.....

P.S. kukučka, ...ja som dopovedala, pozývam Ťa na relaxačný pobyt...:D
Danila
16.06.10,09:32
milí poradáci , čo tak radšej navrhnúť p.Mihálovi, spoluprácu pri tvorbe jeho zákonov vo forme fundovaného pripomienkovania.Ja som v predošlom príspevku začala, môžeš ma nasledovať...budem sa veľmi tešiť vecnosti...;)
Stanislav 1975
16.06.10,09:33
Reč je o výsledku volieb. Nikto neprezentuje tak, akoby volil celý národ. Z prostého dôvodu. Rozhodli tí, ktorí svoje volebné právo využili. A z nich každý tretí občan. Platí to, čo som napísala. Treba čítať PO - ZOR - NE !!! Už podľa základnej gramatickej chyby som pochopila, v čom je problém.....:)

P.S. Pozrite sa na to, čo sa deje na Mladej Garde....dnes mariuhuana a alkohol, rozbíjanie nábytku....čo bude zajtra, pozajtra? Skúste využiť svoj vplyv, aby sa šudenti mohli venovať aj gramatike s čistou hlavou...;)
Dekriminalizáciou marihuany sa prepracujú nanajvýš k heroinu, či kokainu, mariška časom nestačí. Ak by ste nás upodozrievali, že nevieme, čo je dekriminalizácia, odkazujeme, že vieme.....

P.S. kukučka, ...ja som dopovedala, pozývam Ťa na relaxačný pobyt...:D

Ja sa inak čudujem tým mladým, čo fajčia marihuanu, neviem čo na tom je-ja som to pár krát skúsil,ale neoslovilo ma to a čo viac naposledy ma krtko naháňal s lopatou pod zemou v jeho chodbičke- nikdy viac, dík moccc...:D:D:D
milláčikk
16.06.10,10:46
Ale nooo Kamil, náhodou kukina je OK...,troška uber z plynu...:mad::cool:

Stanko .

Súhlasím, že Kukulienka je OK.
Akurát ma NEMÁ poučovať v tom, kde má takééééééééééééééto :D:D:D medzery - napr. vo veľkej násobilke.

PS
Aspoň sa dievčisko "psychicky zocelí" :).
milláčikk
16.06.10,11:04
Reč je o výsledku volieb. Nikto neprezentuje tak, akoby volil celý národ. Z prostého dôvodu.
Rozhodli tí, ktorí svoje volebné právo využili. A z nich každý tretí občan volil SMER!!! Platí to, čo som napísala.

Treba čítať PO - ZOR - NE !!! Už podľa základnej gramatickej chyby som pochopila, v čom je problém.....:)

:D




Ale, ale, budem sa snažiť, aby som neprestrelila.;)

Fica volil každý tretí občan SR.

Je nás tridsaťpäť percent. Zdá sa Ti to málo?

Až na to, že sme podľa Vás sprostí, teda ja určite.......:rolleyes:



Milá teta Danila.

Vidím svetlo na konci tunela :D:D:D:D.

Ešte to vysvetli tej kukulienke, čo ťa bráni, ako keby o niečo šlo :):):):).

PS1
A koho to teda vlastne volili ?
Fica ? (každý tretí občan SR) , alebo SMER? (každý tretí z účastných voličov) .

PS2
Ak píšeš PRAVDU (ako ťa ohovárajú), tak sú smeráci nejaký "pomýlení", lebo (5,5 miliona*0,33 mínus 881000 = 935 000 ) :
- 881000 hodilo "hlas do urny"
- 935000 hodilo "hlas do ri.ti ".

PS3
Asi do tej, čo si ma volala do skúšobnej komisie :---:---:---:---:---:---.

PS4
Daj im nejaké školenie, aby (to hádzali kúsoček vedľa) našli "správny smer".

PS5
Aj písať treba pozorne!
(samozrejme aj čítať - teda hlavne po sebe)

Asik toľko.
milláčikk
16.06.10,11:11
Ja sa inak čudujem tým mladým, čo fajčia marihuanu, neviem čo na tom je-ja som to pár krát skúsil,ale neoslovilo ma to a čo viac naposledy ma krtko naháňal s lopatou pod zemou v jeho chodbičke- nikdy viac, dík moccc...:D:D:D

Spolužiak z priemky je pomerne silný fajčiar (mňa kedysi skoro zadusil Ligeroskami) a s druhou ženou vyženil aj chalana (postpuberťáka).
A ten mu ponúkol jointa.
Ďubo doťahal a ... nič .
Tak sa mladý pýtal : Cítiš niečo ?
Dubova odpoveď : A čo by som ako mal cítiť ?? :)
Rozalka
16.06.10,14:49
Reč je o výsledku volieb. Nikto neprezentuje tak, akoby volil celý národ. Z prostého dôvodu. Rozhodli tí, ktorí svoje volebné právo využili. A z nich každý tretí občan volil SMER!!! Platí to, čo som napísala. Treba čítať PO - ZOR - NE !!! Už podľa základnej gramatickej chyby som pochopila, v čom je problém.....:)



Ďakujem za upozornenie na preklep, ak si lepšie prizrieš, písala som 7 minút pred polnocou.

Ak ty spravíš základnú gramatickú chybu takmer na pravé poludnie (1:54 PM podľa SEČ len 12:54 PM), v čom je problém?

To Petra,

vpravo od nás je tu vcelku slušný počet nickov, korých pôsobenie počas nášho volebného harašenia oceňujem. Rešpektujem ich názor, vysoko hodnotím ich slušnosť. Nebudem ich menovať, lebo .... im nechcem uškodiť...;). Verejná poraďácka mienka je dôležitá. A možno sa budú obsadzovať nové fleky.... Vlastne nie možno, určite....:rolleyes: Ja som asi mala viac času, ja som si ich prezerala pozorne. Chválabohu, pravica, rovnako ako lavica má aj takých. Aj onakých.....:)


Na lavici sa dá sedieť, nedá sa ju voliť.
betka
16.06.10,16:51
Ja sa inak čudujem tým mladým, čo fajčia marihuanu, neviem čo na tom je-ja som to pár krát skúsil,ale neoslovilo ma to a čo viac naposledy ma krtko naháňal s lopatou pod zemou v jeho chodbičke- nikdy viac, dík moccc...:D:D:D

Aj ja som skúšala na škole, a grcala som ako šakal :D:D

SEDEMNÁSŤ ROKOV!!!!!!!!! si opakujem slová učiteľky chémie na gympli:
"Deti moje zlaté, ak chcete, tak si vypite, ak chcete tak si dajte cigaretu, ale, deti moje, nikdy neskúšajte drogy!"

Mám deti, viem že to svinstvo letí na ZŠ, viem, že moji synovia budú vypaľovať zobáky, a keď ich pristihnem, viem ako sa zachovám, .... aj pivo si s nimi dám, aj cigaru :D možno, ale už teraz poukazujem na biele prášky, už teraz im poukazujem na závislých..., a to ten starší má len sedem....:)
Som bláznivá matka, v obývačke hráme futbal, rozbili sme nejednu vázu :D, kývnem rukou nič sa nedeje, len poviem: "Hurá budeme mať šľastie". :) (v duchu si povedia, mama je šiši), ale raz mi niekto zaklame, to je po riti!!!! A mne sa starší zverí pre toto moje puberťáctvo so všetkým , aj o starších chalanoch, čo robia v záchode na ZŠ, aj to, že sa smejú prvákom, že majú malé pipíky, kadečo..... musím hneď zareagovať, aby sa to zmenilo na smiech, a naozaj svet gombička...... Aj keď je mama šiši, je kámoška... a preto netreba deti karhať, a vytvoriť si kamárátsku cestu, aby sa zdôverilo to naše dieťa .... A takto to naozaj funguje.....

A ešte predsa niečo, uzatvorte niekto túto tému, čo dokáže z najväčších prieteľov urobiť najväčších nepriateľov????? Jedine tri veci: politika, náboženstvo a šport. A preto by by sa o tom diskutovať nemalo....... :):):):):)
Rozalka
16.06.10,16:53
Betka, ak si tému otvorila, máš právo uzatvoriť.
betka
16.06.10,17:04
Betka, ak si tému otvorila, máš právo uzatvoriť.

Som úplne out, dajte mi návod ako, a pokúsim sa. (mne ak dá niekto návod, aj tortu upečiem :D:D)
betka
16.06.10,17:27
Richard, prosíííííííííím, komentáre k užitočnému, zábavnému. Určite chýbajú všetkým. Aspoň to nie je také suché.
Danila
16.06.10,19:03
Ďakujem za upozornenie na preklep, ak si lepšie prizrieš, písala som 7 minút pred polnocou.

Ak ty spravíš základnú gramatickú chybu takmer na pravé poludnie (1:54 PM podľa SEČ len 12:54 PM), v čom je problém?



Na lavici sa dá sedieť, nedá sa ju voliť.Bude z Teba rybárka, to len aby ste v hanbe nezostali....;)
Danila
16.06.10,19:09
Som úplne out, dajte mi návod ako, a pokúsim sa. (mne ak dá niekto návod, aj tortu upečiem :D:D)Dosť veru bolo rozkoše betulienka, slzy radosti Vám zaliali monitory, téma to bola reprezentatívna, venujme sa veciam dôležitým. Zajtra je pochod za dekriminalizáciu marišky, v Kosove už naháňajú Bakiho Sadikiho, určite sa dočkáme reforiem, tak poslúchni príkaz zhora a pleskni dverami, lebo....bu,bu,bu.... ja fakt už padám, aby ste sa mohli sústrediť na programové vyhlásenie vlády...:D:D:D.
pavol54
16.06.10,19:09
Aj ja som skúšala na škole, a grcala som ako šakal :D:D

SEDEMNÁSŤ ROKOV!!!!!!!!! si opakujem slová učiteľky chémie na gympli:
"Deti moje zlaté, ak chcete, tak si vypite, ak chcete tak si dajte cigaretu, ale, deti moje, nikdy neskúšajte drogy!"

Mám deti, viem že to svinstvo letí na ZŠ, viem, že moji synovia budú vypaľovať zobáky, a keď ich pristihnem, viem ako sa zachovám, .... aj pivo si s nimi dám, aj cigaru :D možno, ale už teraz poukazujem na biele prášky, už teraz im poukazujem na závislých..., a to ten starší má len sedem....:)
Som bláznivá matka, v obývačke hráme futbal, rozbili sme nejednu vázu :D, kývnem rukou nič sa nedeje, len poviem: "Hurá budeme mať šľastie". :) (v duchu si povedia, mama je šiši), ale raz mi niekto zaklame, to je po riti!!!! A mne sa starší zverí pre toto moje puberťáctvo so všetkým , aj o starších chalanoch, čo robia v záchode na ZŠ, aj to, že sa smejú prvákom, že majú malé pipíky, kadečo..... musím hneď zareagovať, aby sa to zmenilo na smiech, a naozaj svet gombička...... Aj keď je mama šiši, je kámoška... a preto netreba deti karhať, a vytvoriť si kamárátsku cestu, aby sa zdôverilo to naše dieťa .... A takto to naozaj funguje.....

A ešte predsa niečo, uzatvorte niekto túto tému, čo dokáže z najväčších prieteľov urobiť najväčších nepriateľov????? Jedine tri veci: politika, náboženstvo a šport. A preto by by sa o tom diskutovať nemalo....... :):):):):)
Čo politika rozdelí to joint naveky spojí. Za jointa aj politika.
Danila
16.06.10,19:18
Čo politika rozdelí to joint naveky spojí. Za jointa aj politika.Obávam sa, že od založenia až do konca témy sa priveľa oslavovalo:confused:.....moje zdanie ma zrejme neklame, občas viem, o čom vravím...som preto k mnohým výrokom veľkorysá....
P.S. A ak mnohé napísané bolo z čistej hlavy, tak až to by bol problém...ale poznám radu.....cez ss poskytnem a peknú dobrú noc všetkým.
kukučka
16.06.10,19:38
A ešte predsa niečo, uzatvorte niekto túto tému, čo dokáže z najväčších prieteľov urobiť najväčších nepriateľov????? Jedine tri veci: politika, náboženstvo a šport. A preto by by sa o tom diskutovať nemalo....... :):):):):)Betulienka, a kde tu vidíš nepriateľov? Koho chceš zatvárať? :D
Choď radšej zavárať abo upiecť tú tortu, keď už máte tie oslavy.:D
Trošku sme si zopakovali počty i volebný zákon, ja viem ako to mysleli oni, oni dúfam už kukli tie výsledky volieb, ja som kukla aj do pravidiel slovenského pravopisu a rýchlo opravila konvičku na kanvičku. A ak zavediete OB veru aj tú meltu budeme variť. Ja viem, správne je pozrela, ale keď ja milujem nárečové výrazy.
Momentálnym mojím favoritom je názov skupiny Nepomyte groty :D:D:D
Ja viem, každý druhý si teraz ťuká na čelo, ale nebojte sa, prežijem :D
/a či predsa len každý tretí?:---/
Len mi furt vŕta hlavou, kam to ten Kamil zaradil JM???
milláčikk
16.06.10,19:53
Betulienka, a kde tu vidíš nepriateľov? Koho chceš zatvárať? :D
Choď radšej zavárať abo upiecť tú tortu, keď už máte tie oslavy.:D
Trošku sme si zopakovali počty i volebný zákon, ja viem ako to mysleli oni, oni dúfam už kukli tie výsledky volieb, ja som kukla aj do pravidiel slovenského pravopisu a rýchlo opravila konvičku na kanvičku. A ak zavediete OB veru aj tú meltu budeme variť. Ja viem, správne je pozrela, ale keď ja milujem nárečové výrazy.
Momentálnym mojím favoritom je názov skupiny Nepomyte groty :D:D:D
Ja viem, každý druhý si teraz ťuká na čelo, ale nebojte sa, prežijem :D
/a či predsa len každý tretí?:---/
Len mi furt vŕta hlavou, kam to ten Kamil zaradil JM???

No ale takéto ľahké nevieš ?:D:D
Stačí sa opýtať:---.
PS
A kto je to ten Jéem ??
Stanislav 1975
16.06.10,19:56
Aj ja som skúšala na škole, a grcala som ako šakal :D:D

SEDEMNÁSŤ ROKOV!!!!!!!!! si opakujem slová učiteľky chémie na gympli:
"Deti moje zlaté, ak chcete, tak si vypite, ak chcete tak si dajte cigaretu, ale, deti moje, nikdy neskúšajte drogy!"

Mám deti, viem že to svinstvo letí na ZŠ, viem, že moji synovia budú vypaľovať zobáky, a keď ich pristihnem, viem ako sa zachovám, .... aj pivo si s nimi dám, aj cigaru :D možno, ale už teraz poukazujem na biele prášky, už teraz im poukazujem na závislých..., a to ten starší má len sedem....:)
Som bláznivá matka, v obývačke hráme futbal, rozbili sme nejednu vázu :D, kývnem rukou nič sa nedeje, len poviem: "Hurá budeme mať šľastie". :) (v duchu si povedia, mama je šiši), ale raz mi niekto zaklame, to je po riti!!!! A mne sa starší zverí pre toto moje puberťáctvo so všetkým , aj o starších chalanoch, čo robia v záchode na ZŠ, aj to, že sa smejú prvákom, že majú malé pipíky, kadečo..... musím hneď zareagovať, aby sa to zmenilo na smiech, a naozaj svet gombička...... Aj keď je mama šiši, je kámoška... a preto netreba deti karhať, a vytvoriť si kamárátsku cestu, aby sa zdôverilo to naše dieťa .... A takto to naozaj funguje.....

A ešte predsa niečo, uzatvorte niekto túto tému, čo dokáže z najväčších prieteľov urobiť najväčších nepriateľov????? Jedine tri veci: politika, náboženstvo a šport. A preto by by sa o tom diskutovať nemalo....... :):):):):)

Betka, napísala si, že tri veci, ale na jednu si zabudla a to na ŽENY!!! Vieš ty si vlastne predstaviť ako taká jedna žena može urobiť z velkých priateľov ,obrovských nepriateľov???:confused::confused::confused:
kukučka
16.06.10,20:02
Obávam sa, že od založenia až do konca témy sa priveľa oslavovalo:confused:.....moje zdanie ma zrejme neklame, občas viem, o čom vravím...som preto k mnohým výrokom veľkorysá....
P.S. A ak mnohé napísané bolo z čistej hlavy, tak až to by bol problém...ale poznám radu.....cez ss poskytnem a peknú dobrú noc všetkým.


Len ňou ostaň, veď ti Betka písala, že je out.

Ty vieš, že nie každý ťa vie čítať medzi riadkami a tak sa ti podarilo na udičku - lavičku chytiť naraz päť rybičiek. :D Ja však viem niekedy čítať aj tvoje myšlienky, ty potvora jedna.
Ty si sa už rozlúčila a lúčim sa aj ja, s pánom bohom, idem od vás :)
arizona
16.06.10,20:19
Téma sa uzatvára na žiadosť zadávateľky