olga11
13.06.10,20:14
Dobrý večer, kto mi, prosím , poradí, ako vypísať koncoročné vysvedčenie žiakovi, ktorý prišiel na našu školu v priebehu 2. polroka?
Predpokladám, že časť 1. polrok necháme prázdnu, vypíšeme len 2.polrok a do poznámky uvedieme, že vysvedčenie za 1. polrok bolo vydané na škole xy?
Alebo máte niekto iné informácie? Ďakujem.
Ivenka
13.06.10,18:52
Môj syn má dve vysvedčenia. Na polroka dostal jedno, kde je vyznačený iba 1.polrok a nevracali ho späť. Na konci roka dostane ďalšie. Holt, zasa niekto vyhral štátnu zákazku.
Míšatko
21.06.10,13:33
Potrebovala by som poradiť od učiteľov 1. stupňa, čo presne sa píše do doložky na vysvedčení, keď ide o žiaka so ŠVVP(špecialne výchovno vzdelávacie problemy), ide o dyslexiu, dysgrafiu, žiaci neboli integrovaní, ale na základe dokumentov z DIC mali úľavy pri hodnotení ( napríklad pri čítaní, či neznámkovaní diktátov -uvádzal sa len počet chýb..)
olio
21.06.10,15:04
Potrebovala by som poradiť od učiteľov 1. stupňa, čo presne sa píše do doložky na vysvedčení, keď ide o žiaka so ŠVVP(špecialne výchovno vzdelávacie problemy), ide o dyslexiu, dysgrafiu, žiaci neboli integrovaní, ale na základe dokumentov z DIC mali úľavy pri hodnotení ( napríklad pri čítaní, či neznámkovaní diktátov -uvádzal sa len počet chýb..)

V tomto prípade dávam do pozornosti http://www.minedu.sk/index.php?lang=sk&rootId=3461 , Metodický pokyn č. 7/2009 na hodnotenie žiakov ZŠ, Čl. 4 odst. 15.
Dúfam, že pomôže :)
Míšatko
21.06.10,16:07
dakujem, ale nepomohlo, tito ziaci nemali individualny plan vypracovany, mali ulavy pri hodnoteni citania, diktatov..ale ucili sa to iste, co my..neviem, ci sa tam nema nieco pisat v zmysle "Ziak bol hodnoteny podla pokynov pre hodnotenie a klasifikaciu žiakov so ŠVVP..."
olga11
22.06.10,11:19
Ak žiak nepostupuje podľa individuálneho plánu, nepíše sa mu do doložky žiadna formulka.
olio
22.06.10,12:44
Dobrý večer, kto mi, prosím , poradí, ako vypísať koncoročné vysvedčenie žiakovi, ktorý prišiel na našu školu v priebehu 2. polroka?
Predpokladám, že časť 1. polrok necháme prázdnu, vypíšeme len 2.polrok a do poznámky uvedieme, že vysvedčenie za 1. polrok bolo vydané na škole xy?
Alebo máte niekto iné informácie? Ďakujem.

Áno, prvý polrok sa nevypisujú známky, ale políčka sa vyškrtnú. Tento rok funguje polročné vysvedčenie, ktoré má žiak z predchádzajúcej školy. To, že žiak prestúpil sa eviduje v katalógovom liste. Myslím, že na vysvedčení na to nie je kolónka.
olga11
22.06.10,19:24
Ďakujem, pomohlo:)
lasova69
28.06.10,06:14
vypisuje sa doložka aj pre žiakov vzdelávaných v špeciálnej základnej škole - Žiak bol vzdelávaný podľa variantu A,B,C ?