piwik
14.06.10,07:15
Dobry den,

Vedel by mi niekto poslat vzor faktury pre poskytnutie sluzieb do ineho clenskeho statu EU?

Co vsetko mam v takej fakture uviest.

Som zacinajuci zivnostnik, poskytujem sluzby do CR (tvorba web stranok)

Dakujem za odpovede.
MatoB
20.06.10,09:56
Pokial sa jedna o EU tak myslim, ze nalezitosti faktury do inych clenskych statov su uplne podobne ako nalezitosti FA pre SK. Inak ak spravne predpokladam tak SK FA su az "preplnene" tak by som sa moc neobaval, ze na FA bude nieco chybat. Ak sa mylim dakujem za opravu a upozornenie.
Danielle369
20.06.10,10:42
Maryl1
04.02.11,13:11
Tu máš aj vzor fa v exceli

http://ako-podnikat.sk/images/stories/subory/faktura_vzor.xls
vo vzore radite u neplatcu DPH neuvadzat a preco sa potom kazdy neplatca musi registrovat aby mu pridelili ic dph? NEVIDIM V TOM logiku naco by to stat robil podla mna tam to ic dph musi byt aj ked neplatca dph neuctuje je to koli lepsej kontrole pre dnove urady, opravte ma ak sa mylim ale z hodnovernych zdrojov
zubro85
08.02.11,19:17
vo vzore radite u neplatcu DPH neuvadzat a preco sa potom kazdy neplatca musi registrovat aby mu pridelili ic dph? NEVIDIM V TOM logiku naco by to stat robil podla mna tam to ic dph musi byt aj ked neplatca dph neuctuje je to koli lepsej kontrole pre dnove urady, opravte ma ak sa mylim ale z hodnovernych zdrojov

ako chces uvadzat IC DPH ked ho nemas pridelene?
aka lepsia kontrola z danoveho uradu? skôr by to bolo brané ako podvod