fejton
15.06.10,00:21
ahojte, mam firmu s.r.o. a chcel by som si rozsirit predmety podnikania, nasiel som taketo nieco na porade. viete mi povedat prosim postup ako mam postupovat resp napriklad uz si nepamatam co sa rozumie / treba spravit ked mam odovzdat zivnostensky list zapisnicu z valneho zhromazdenia atd. Viete mi napisat postup co sa ako robi prosim.
dakujem.

Dobry den,
prosila by som o odsuhlasenie dokladov na OR v tomto zlozeni na rozsirenie predmetu cinnosti:
2x zivnostensky list
2x zapisnica z valneho zhromazdenia
2x doplnenie spolocenskej zmluvy
66€ kolok
Mohli by ste mi poradit, na com overit podpisy?
KEJKA
15.06.10,03:30
teraz to už nie je živnostenský list
preštuduj si túto tému
http://www.porada.sk/t140632-zmeny-v-zivnostenskom-zakone-platne-od-1-juna-2010-a.html
.................................. k ostatným otázkam
overíš len podpis konateľa=navrhovateľa na Návrhu na zápis do OR.
spoločenská zmluva - doplnenie bude na zápisnici z VZ, ale priložiť treba úplné znenie SZ
fejton
15.06.10,05:32
cize kd som jediny spolocnik nemusim ist nikam k noratovy?
Prvy krok bude ist na ZU a tam poziadat o vydanie dalsich zivnost. listov spravne?
KEJKA
15.06.10,06:29
hm, tam ťa aspoň usmernia ohladne novely živn.zákona..............
Economic
15.06.10,15:15
cize kd som jediny spolocnik nemusim ist nikam k noratovy?
Prvy krok bude ist na ZU a tam poziadat o vydanie dalsich zivnost. listov spravne?


Na ŽÚ Ti bude treba Rozhodnutie jediného spoločníka o rozšírení predmetov podnikania, s tým ideš na živnostenské a kolky podľa počtu predmetov podnikania a s vyplneným formulárom. Overuješ podpis na rozhodnutí jediného spoločníka a na Návrhu do OR.
zalobaba
15.06.10,16:07
Na ŽÚ Ti bude treba Rozhodnutie jediného spoločníka o rozšírení predmetov podnikania, s tým ideš na živnostenské a kolky podľa počtu predmetov podnikania a s vyplneným formulárom. Overuješ podpis na rozhodnutí jediného spoločníka a na Návrhu do OR.

Rozhodnutie jediného spoločníka na ŽÚ nie je potrebné predkladať. Podpis na rozhodnutí jediného spoločníka nie je potrebné overovať.:cool:
fejton
15.06.10,16:57
a nahodou neviete kde by som vedel zohnat take tlaciva, teda ako to ma vyzerat ? resp formulare.
KEJKA
15.06.10,19:23
to nie sú formuláre, treba to napísať - a na Porade nájdeš vzor- alebo aspoň osnovu. Možno by bolo dobre to dať napísať právnikovi.