Majka
25.10.05,13:30
Koleg. mi poslala link na debadu lady fora o tom ake je dolezite mat VS pre zodpovednost k praci - koniec diskusie............ brrr
pre zabavu mrknite si
http://www.lady.sk/index.php?kategoria=17&kateg=100&re=204523&reakcii=64&text=&autor=&email=&dorok=&domesiac=&doden=&odrok=&odmesiac=&odden=&vztahy=&zdravie=&krasa=&domacnost=&kariera=&zdravie_zeny=&ine=&psycholog=&zobraz=vsetky
Tweety
25.10.05,11:36
Fakt, tie debaty sú o nesmrteľnosti chrústov.
Majka
25.10.05,11:39
vsak? mat ich problemy..... a nazory.....
Tweety
25.10.05,11:42
vsak? mat ich problemy..... a nazory.....Určite to neboli z nášho fachu. My si nemôžeme dovoliť takto zbytočne rozprávať v podstate o ničom.:rolleyes:
Majka
25.10.05,11:50
dnes je mozne cokolvek,my sa pohorsujeme nad tym ze ked uctovnicka nema VS tak je ...... tam sa to pise... a titul hovori za vsetko o dolezitosti
ja ho nemam....
Tweety
25.10.05,11:53
dnes je mozne cokolvek,my sa pohorsujeme nad tym ze ked uctovnicka nema VS tak je ...... tam sa to pise... a titul hovori za vsetko o dolezitosti
ja ho nemam....No veď práve, že niekedy je to iba o dôležitosti. Titul ešte neznamená múdrosť.
Je kopec titulovaných hlupákov.
slovex
25.10.05,12:31
páni to bol masaker:eek: som z toho nejaká zmätená:) :)
Majka
25.10.05,12:37
z coho?? z toho ze zodpovednu pracu a schopnost sa ucit vedia len ludia s titulom VS lebo so SS sa vedia naucit len par otazok na maturu.... som sa pobavila.
Tweety
25.10.05,12:41
Určite myslela ten článok na Lady.
slovex
25.10.05,12:42
jasné že ten článok......... velice ma pobavil:)
Tweety
25.10.05,12:43
jasné že ten článok......... velice ma pobavil:)No, ešte, že tak.:confused: :rolleyes:
Majka
25.10.05,12:45
no tam takych je...ked som to dnes objavila.....
slovex
25.10.05,12:46
musím sa nad sebou zamyslieť:) kedže nemám vysokú školu - nemám zodpovednosť k práci:rolleyes: hahaha
Majka
25.10.05,12:50
a nemozem byt svedomita lebo neviem co je to ucit...sakris.....no a to ide uzavierkovek obdobie,keby tie sliepocky pipenky vedeli co je to vobec praca...a uctovnictvo...no ale daj hlupakovi lopatu.....
musím sa nad sebou zamyslieť:) kedže nemám vysokú školu - nemám zodpovednosť k práci:rolleyes: hahaha
Tweety
25.10.05,12:50
musím sa nad sebou zamyslieť:) kedže nemám vysokú školu - nemám zodpovednosť k práci:rolleyes: hahaha
Najpr by sa mali zamyslieť nad sebou tie dámy vysokoškolsky vzdelané, čo píšu také hlúposti. :rolleyes:
Majka
25.10.05,12:52
vsak ano, a citala si ako to ta bambulka ci ako sa vola vysvetlovala rozdiel Aji v com je rozdiel ked je VS a SS vzdelana...som sa pobavila.zeby sme presli na diskusiu lady.sk a zistili ake su velmi velke problemy zien?nie pracovne..fuh


Najpr by sa mali zamyslieť nad sebou tie dámy vysokoškolsky vzdelané, čo píšu také hlúposti. :rolleyes:
Tweety
25.10.05,12:54
Nevedela som, že tam je pes zakopaný.
Majka
25.10.05,12:58
od prispevku 60/




Nevedela som, že tam je pes zakopaný.
shaky
25.10.05,13:05
milí poraďáci,

tak troška som posmutnela, ja mám VŠ ale nad nikoho sa nevyvyšujem ani sa netvárim múdro a dôležito.
účtovníctvo ešte neovládam na 100% ale nikto sa so mnou v práci nemaznal, položili predo mňa šanóny a musela som všetko nahadzovať do programu a čítať knižky a zákonníky.

nikto múdry z neba nespadol. :-)
ondrejvla
25.10.05,13:10
Až žasnem, čo všetko sú schopní ľudia"riešiť" ! Myslíte, že okrem vzdelania, bez ktorého sa ťažko rozhýbať v praxi je nutné riešiť aj problémy, ktoré sú na tejto stránke? - asi som nepochopila dôležitosť a podstatu problému!
Tweety
25.10.05,14:02
V diskusii na stránke Lady sa problémy ani riešiť nedajú ,je to v duchu môjho príspevku č.2.
Mária M
ondrejvla
25.10.05,14:06
V diskusii na stránke Lady sa problémy ani riešiť nedajú ,je to v duchu môjho príspevku č.2.
Mária MTak to som pochopila, že sa tu nedajú riešiť problémy. Len nechápem ženy, resp.ľudí, ktorí aby zabili čas, tak si problémy nájdu. Je príjemnejšie "pokecať" s priateľmi ako naprázdno zabiť čas. Ale to je iba môj názor. Radšej dobrú knihu.
Tweety
25.10.05,14:12
Aj Ja som toho názoru, že hovoriť treba iba vtedy, ak mám čo povedať.
pyton
25.10.05,14:15
Koleg. mi poslala link na debadu lady fora o tom ake je dolezite mat VS pre zodpovednost k praci - koniec diskusie............ brrr
pre zabavu mrknite si
http://www.lady.sk/index.php?kategoria=17&kateg=100&re=204523&reakcii=64&text=&autor=&email=&dorok=&domesiac=&doden=&odrok=&odmesiac=&odden=&vztahy=&zdravie=&krasa=&domacnost=&kariera=&zdravie_zeny=&ine=&psycholog=&zobraz=vsetkytam je niečo o bábätkach a financiach, iné tam nevidím :eek: :confused:
Tweety
25.10.05,14:21
Priznám sa, nečítala som všetko, len tie, na ktoré som bola upozornená. Je to medzi poslednými príspevkami.
andrej_rv
25.10.05,14:22
nikto múdry z neba nespadol. :-).... len sprostých ako keby zhadzovali. Taký mám z niektorých osôb dojem po tej diskusii, keď som tam veľmi narýchlo pozrel :) .
Zita5
25.10.05,14:29
tam je niečo o bábätkach a financiach, iné tam nevidím :eek: :confused:

Čítaj tam napr. príspevok 63;)
Tweety
25.10.05,14:34
Táto vysokoškoláčka z toho príspevku č. 63 musí byť ozaj veľmo múdra !!! :rolleyes:
pyton
25.10.05,15:24
Mne tam zas vadí, ako všetko, čo súvisí s úplne inými vecami prepočítavajú na peniaze.


Mňa sa zas veľmi dotkla debata na "sme", ktorá tam bola už dávno ale určite na ňu tak skoro nezabudnem a hocikedy ma napadne. Už som to raz priložila do témy "pošuškajte..." ale priložím to zas.

http://72.14.207.104/search?q=cache:38igGlczD2MJ:smeprintsp.diskusie.sm e.sk/vote.php%3Fd%3D407271%26i%3D1819095%26r%3D4%26p%3D 3+za+par+supov+mi+to+robi+uctovnicka&hl=sk

a tu najmä príspevky od BeatyBB o 13.28 a 14.57! :o
__________________________________________
Ingrid G.
25.10.05,15:40
Táto vysokoškoláčka z toho príspevku č. 63 musí byť ozaj veľmo múdra !!! :rolleyes:
Pri čítaní príspevku č. 63 som žasla nad osobou s titulom - hlavne s akýmkoľvek.
Zita5
25.10.05,15:49
Mne tam zas vadí, ako všetko, čo súvisí s úplne inými vecami prepočítavajú na peniaze.


Mňa sa zas veľmi dotkla debata na "sme", ktorá tam bola už dávno ale určite na ňu tak skoro nezabudnem a hocikedy ma napadne. Už som to raz priložila do témy "pošuškajte..." ale priložím to zas.

http://72.14.207.104/search?q=cache:38igGlczD2MJ:smeprintsp.diskusie.sm e.sk/vote.php%3Fd%3D407271%26i%3D1819095%26r%3D4%26p%3D 3+za+par+supov+mi+to+robi+uctovnicka&hl=sk

a tu najmä príspevky od BeatyBB o 13.28 a 14.57! :o
__________________________________________

Já sa už nad ničím nepozastavujem , beriem to ako realitu a ľudí nepresvedčíš o niečom , o čom sú neni osobne presvedčení . Je to bohužial tak , "účtovníci sú podľa rečí pomaly zbohatlíci a zdierajú chudákov podnikateľov ". ;) :) Já viem , že sa nedá takýto článok nevšimnúť si a toho citlivejšieho sa osobne dotkne :mad: , ale treba sa cez to preniesť .
mimotemy

Mám dcéru , ktorá robí pre jedného klienta / náš dobrý známy a priateľ/ účto za 500,- Sk mesačne + DPH , pretože chodil k nám domov a stále nariekal , že aké sú drahé účtovníčky .... atď. Ľutovali sme ho , tak dcéra sa podujala , že za pár šupiek mu bude účto robiť . Má novinový stánok , nemusím Ti nič viac o tom hovoriť ani písať , vieš si predstaviť účto takého stánku.:confused: :confused: To je nič , ale stal sa plátcom DPH , cena sa stále nemení a on je spokojný . Nakoľko je to môj kamarát zatiaľ nehovorím nič , ale už ma začína z toto zdvíhať zo stoličky , že čo všetko musí človek preglgnúť , len aby bol v rámci kamarátstva pokoj . No a nehovorím o tom , že mu kupuje ešte aj kancelárske potreby všetky , ktoré treba k účtu ..... tlačivo DPH, DzP , VPD,PPD,obaly atď .

Takže , môjho zlatého kamaráta , tiež zaraďujem medzi ľudí , ktorý si myslia presne to isté , že účtovníčky zdierajú podnikateľov . Neviem nájsť stále odvahu a pohovoriť si s ním o tom , ale ten vhodný čas určite príde .;)
sway
25.10.05,15:49
Mne tam zas vadí, ako všetko, čo súvisí s úplne inými vecami prepočítavajú na peniaze.


Mňa sa zas veľmi dotkla debata na "sme", ktorá tam bola už dávno ale určite na ňu tak skoro nezabudnem a hocikedy ma napadne. Už som to raz priložila do témy "pošuškajte..." ale priložím to zas.

http://72.14.207.104/search?q=cache:38igGlczD2MJ:smeprintsp.diskusie.sm e.sk/vote.php%3Fd%3D407271%26i%3D1819095%26r%3D4%26p%3D 3+za+par+supov+mi+to+robi+uctovnicka&hl=sk

a tu najmä príspevky od BeatyBB o 13.28 a 14.57! :o
__________________________________________
.......nakukla som tam, nechaj ich... pri prvej kontrole sa zbadajú...., aj som chcela reagovať , ale len sekundu, moje nervy a čas za takých ľudí veru nestoja. Mám rada svoju robotku, vážim si že ju mám a myslím že aj moji klienti a na takých ľudí sa môžeš vykašľať...:)
Tweety
25.10.05,16:04
Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale takíto ľudia si nebudú nikdy vážiť prácu iných pre nich. Normálne mi prišlo z tých, akože múdrych rečí, zle. A to podľa príspevkov do diskusie by mali byť ľudia na úrovni.
lenkak
25.10.05,16:08
Ani som článok neprečítala do konca, nemá žiadnu úroveň. Tí ľudia si nevážia okrem seba nikoho iného.
Majka
26.10.05,05:51
no skutocne katastrofa.... ked je niekto mudry...budes ho presviedcat o tom ze nemusi mat vo vsetkom pravdu?
to je jedno ci diskusia na lady.sk od prispevku 60/ alebo tato....fakt bohuzial aj taki sme