kinski
15.06.10,20:39
Dobry vecer, chcela by som sa poradiť. Kupili sme na chalupu zahradne posedenie s pristreskom. V sobotu nam ho priviezli a v stredu som zistila, ze sedenie popraskalo na viacerych miestach.Jedna prasklina je dokonca v dlzke 73 cm. Este predtym som sa pytala, ci nam vyrobok nepopraska, nakolko som pred niekolkymi rokmi kupila smrekove drevene vonkajsie dvere. Zasmiali sa a povedali, ze ved toto je agat. Lenze tie dvere mi popraskali po 3-roch rokoch a tento agat po 5-tich dnoch.Hned v stredu, ako som to zistila, som sa vybrala do Komárna reklamovat výrobok. Urobila som tak len ustne, nakolko pani, ktora tam bola povedala, ze syn majitelky pride az o 17 -tej, ale, ze nam hned zavola a povie nam mailovu adresu, na ktoru by sme mali poslat fotky poskodenia. Pani posobila prijemne, ale dodnes sa nam neozvali.Pristresok stal 880€, co si myslim, ze nie je az tak malo penazi, aby hned vyzeral tak, ako by bol pouzivany aspon rok.Poradite mi prosim ako dalej, nakolko to nie je tovar, ktory pridete ukazat a uplatnite narok na reklamaciu? Dakujem.
zdenka131
15.06.10,18:47
Podajte písomnú reklamáciu - pošlite to doporučene. K reklamácii priložte aj fotky.