lauraanery115
16.06.10,01:07
Zdravím, rada by som sa opýtala v mene mojej mamky.

Pracovala v Gabore, po skončení dostala zápočtový list, ked ho prednedávnom kopírovali vv jej novej práci tak bud jej ho nedali alebo ho niekam založila, poprípade stratila. Otázka znie ako získá nový zápočtový list s firmi ktorá tu u nás skrachovala?? Pracovala tam niekedy v roku95-97. Ďakujem za odpovede
mzdarka renca
16.06.10,00:11
Zdravím, rada by som sa opýtala v mene mojej mamky.

Pracovala v Gabore, po skončení dostala zápočtový list, ked ho prednedávnom kopírovali vv jej novej práci tak bud jej ho nedali alebo ho niekam založila, poprípade stratila. Otázka znie ako získá nový zápočtový list s firmi ktorá tu u nás skrachovala?? Pracovala tam niekedy v roku95-97. Ďakujem za odpovede

čo tak si vypýtať aspoň kópiu z novej práce a požiadať personalistku, nech jej tam napíše, že ten ZL súhlasí s originálom, veď nakoniec si ho tam aj kopírovali a originál videli.
pavlinka
23.06.10,07:01
Zamestnanec odomňa pýta zápoč.list, lebo nastupuje do ďalšieho zamestnania. PP u nás mu trva ďalej.Môžem mu ho vystaviť tak, že mu napíšem od dátumu kedy nastupil a do kolonky do napíšem PP trvá?
Ak mám byť úprímná ešte som taký nevidela ale oni ten zápoč. list pýtajú.
Tweety
23.06.10,07:09
Zamestnanec odomňa pýta zápoč.list, lebo nastupuje do ďalšieho zamestnania. PP u nás mu trva ďalej.Môžem mu ho vystaviť tak, že mu napíšem od dátumu kedy nastupil a do kolonky do napíšem PP trvá?
Ak mám byť úprímná ešte som taký nevidela ale oni ten zápoč. list pýtajú.
Áno, jedine tak.