hulala
16.06.10,12:34
Dobry den!

Potrebovala by som rada. Mam syna, ktory bude mat na buduci rok 5 rokov. Zijeme momentalne v zahranici. Rada by som vedela, ci je v SR zavedena povinna predskolska dochadzka, kde ho musim zahlasit, resp. oznamit nejakemu uradu, ze nenastupi do skolky, ci je tam presny termin dokedy.
Prosim o zaslanie linky, kde by som si mohla precitat danu vyhlasku, aby som to mala aj podlozene.

Dakujem velmi pekne.
arizona
16.06.10,11:15
hulala
19.06.10,00:33
Dakujem za odkaz na webstranku. Stale som tam nenasla priamu odpoved na moju otazku. Ak sa dobre domnievam, tak je povinna len skolska dochadzka v SR a nie predskolska - navsteva materskej skolky. Mylim sa?
Dakujem.
Silvernola
19.06.10,02:11
Dakujem za odkaz na webstranku. Stale som tam nenasla priamu odpoved na moju otazku. Ak sa dobre domnievam, tak je povinna len skolska dochadzka v SR a nie predskolska - navsteva materskej skolky. Mylim sa?
Dakujem.
Máš pravdu. Predškolská dochádzka nie je povinná.
Lubaba
19.06.10,04:36
S účinnosťou od 1 septembra 2009 sa skončila platnosť Programu výchovy a vzdelávania detí v materských školách, ktorý už nie je základným pedagogickým dokumentom materských škôl, ale bude slúžiť ako učebný zdroj pre pedagogických zamestnancov materských škôl pri tvorbe plánov výchovno-vzdelávacej činnosti.
Pri práci s deťmi s odloženým začiatkom plnenia povinnej školskej dochádzky a deťmi s dodatočne odloženým začiatkom plnenia povinnej školskej dochádzky sa odporúča využívať Rozvíjajúci program výchovy a vzdelávania detí s odloženou povinnou školskou dochádzkou v materských školách.
hulala
19.06.10,11:50
Dakujem za odpoved.