Zita5
25.10.05,18:36
Potrebovala by som poradiť , kde by som kúpila lacnejšie domáce posilňovacie zariadenie . Totiž spravila som 23.9.2005 objednávku cez Quelle . No dnes po 5 týždňoch nám oznámili , že už sa vypredalo .:D Cena cca 20 000,- :mad: Sk .Prípadne napíšte prosím link na dáku firmu , alebo poraďte .

Ďakujem .
pyton
26.10.05,06:29
Odborníci radia pobehať po fitnesscentrách, vyskúšať rôzne zariadenia a tak sa rozhodnúť, ktoré ti najviac vyhovuje.

btw, zaberá to dosť miesta, máš toľko miesta?
A sú aj také jednoduchšie zar. napr. stac. bicykle, tie viem že doporučujú ortopédi alebo steppery, také schodíky. Také nechceš?

Ja by som tiež chcela nejakú peknú rebrinu, prípadne aj koženú žinienku, keby niekto mal kontakt...
viktoria
26.10.05,06:38
Ja ti môžem poslať kontakt na firmu, ktorá vyrába kožené žinenky podľa želania.
pyton
27.10.05,18:23
viktoria, môžem ťa teda poprosiť o ten kontakt? Díky :)
http://galeriesmajliku.webzdarma.cz/053.cvici/005.gif
Janka6685
07.01.06,07:48
Čo teda hovoríte na tie posilňovacie veže? Myslím tie s krátkou lavicou, čo majú v obchodoch od 6 999,- do 10 000,-. Spĺňajú funkciu multifunkčného zariadenia. Chceli by sme si také niečo zadovážiť, ale rada by som vedieť, či je to vhodné zariadenie, ak chcem mať prístroj na precvičovanie čo najviac vecí.
Manual
07.01.06,08:04
Čo teda hovoríte na tie posilňovacie veže? Myslím tie s krátkou lavicou, čo majú v obchodoch od 6 999,- do 10 000,-. Spĺňajú funkciu multifunkčného zariadenia. Chceli by sme si také niečo zadovážiť, ale rada by som vedieť, či je to vhodné zariadenie, ak chcem mať prístroj na precvičovanie čo najviac vecí.
Mám také doma, kúpené v Tescu 3 roky dozadu vtedy stálo 8.900. Dá sa na tom slušne zacvičiť, veľa miesta nezaberá. Najhoršie je to, že počiatočná eufória rodiny do cvičenia opadla. Teraz sa na ňom "trápime" sporadicky.
Pekný deň želám...:)
Janka6685
07.01.06,09:41
Mám také doma, kúpené v Tescu 3 roky dozadu vtedy stálo 8.900. Dá sa na tom slušne zacvičiť, veľa miesta nezaberá. Najhoršie je to, že počiatočná eufória rodiny do cvičenia opadla. Teraz sa na ňom "trápime" sporadicky.
Pekný deň želám...:)

Ďakujem za reakciu.:)
pyton
08.01.06,10:34
A stacionárny bicykel niekto využíva?;)

Janka, mne sa tiež páčia také zariadenia, keby som mala jednu izbu navyše, hneď je v nej posilovňa. ;)
Janka6685
08.01.06,10:54
A stacionárny bicykel niekto využíva?;)

Janka, mne sa tiež páčia také zariadenia, keby som mala jednu izbu navyše, hneď je v nej posilovňa. ;)

Momentálne to ani ja nemám kde dať, ale chceme sa sťahovať a plánujeme to kúpiť. Takže zatiaľ zbieram info.
Zita5
08.01.06,10:58
Potrebovala by som poradiť , kde by som kúpila lacnejšie domáce posilňovacie zariadenie . Totiž spravila som 23.9.2005 objednávku cez Quelle . No dnes po 5 týždňoch nám oznámili , že už sa vypredalo .:D Cena cca 20 000,- :mad: Sk .Prípadne napíšte prosím link na dáku firmu , alebo poraďte .

Ďakujem .


Nám horeuvedená firma predsa len dodala to posilňovacie zariadenie a je veľmi super .
Jozef Mihál
08.01.06,10:59
Čo teda hovoríte na tie posilňovacie veže? Myslím tie s krátkou lavicou, čo majú v obchodoch od 6 999,- do 10 000,-. Spĺňajú funkciu multifunkčného zariadenia. Chceli by sme si také niečo zadovážiť, ale rada by som vedieť, či je to vhodné zariadenie, ak chcem mať prístroj na precvičovanie čo najviac vecí.

Takéto čosi mám doma a z rodinných dôvodov to chcem predať - ergo darovať za odvoz. Záujemcovia hláste sa prosím formou súkromnej správy.
Janka6685
08.01.06,11:06
Takéto čosi mám doma a z rodinných dôvodov to chcem predať - ergo darovať za odvoz. Záujemcovia hláste sa prosím formou súkromnej správy.

To by nebolo zlé, len ako to dostať čo najjednoduchšie do KE :confused: :D