sthruska
17.06.10,11:23
Nainštaloval som ghostscript (D:\programy). xnView hlási, že nie je inštalovaný a pri TC neviem čo robiť. Všetky programy mám inštalované na D:. W7 na C:.

Prosím odkaz alebo radu. Ďakujem.
pistik71
18.06.10,04:02
Za prve - preco dnes este stale ludia instaluju programy na iny ako systemovy disk? Ak ide o to, ze "cecko" v pripade potreby preformatuju a preinstaluju a vsetko im zostane na "decku", tak su na omyle, lebo programy si zapiduju cesty a nastavenia do registrov na systemovom disku, a tiez nastavenia programov a niektore ich sobory sa ukladaju do pouzivatelskych adresarov na systemovom disku. Bohuzial vela programov je spravenych tak, ze nepracuju korektne ak ich nainstalujete na iny ako systemovy disk. Na iny ako systemovy disk patria data.

Za druhe - chcelo by to detailny popis, pri tvojom probleme. Pre Total Commander si pozri potrebny plugin na http://www.ghisler.com/plugins.htm, a pre xnView skus pozriet tu http://newsgroup.xnview.com/viewtopic.php?t=1228. Ale ak to ma nejake problemy s cestami, tak sa musis pohrabat v registroch a prepisat to tam rucne.
sthruska
18.06.10,05:06
Ten úvod bol zbytočný. Viem prečo to robím a viem aj o tých veciach čo si písal. Používam True Image na zálohu systému a programov. Ak program musí byť spolu s OS, tak to tak urobím. Problém je v tom, že to neviem vôbec spustiť - toť všetky detaily :D

Odkazy preštudujem. TC mám inštalovaný 4 x ale stačí ak to zvládnem pri jednom. Ďakujem.

Pozerám, že ten prvý odkaz som využil, nainštaloval a nič. V ini súbore som nič nenašiel. Skúsim nájsť nejaký návod/pokec.
Aha xnView nepodporuje 64 bit. Fajn. Pokračujem.... S 32 bit žiaden problém.
pistik71
18.06.10,05:28
Ten úvod bol zbytočný. Viem prečo to robím a viem aj o tých veciach čo si písal.

No, odpoved nebola len pre teba, ale pre vsetkych navstevnikov fora (na to forum je), aby sa snad k niecomu priucili.


...nepodporuje 64 bit. Fajn. Pokračujem.... S 32 bit...

Nielen pre teba, ale aj pre inych - ak chcete dobru radu, treba popisat co chcem dosiahnut, akym sposobom som sa o to pokusal, a ake prostriedky mam k dispozicii.
sthruska
18.06.10,06:12
Pre TC som použil pdfview.wlx v1.08 a ide to.

PS: vždy mám problém so správnou otázkou