csuvto
17.06.10,13:48
Podľa zákona 317/2009 § 52 ods. 1b sa musí do konca júna robiť hodnotenie pedagogického zamestnanca priamym nadriadeným podľa kritérií uvedených v pracovnom poriadku.

Máte tieto kritéria v pracovnom poriadku, resp. ako tie kritéria majú vyzerať.
Zdá sa mi to veľmi subjektívne.
csuvto
21.06.10,11:45
Perfektne-dakujem!!!
karacsonyka
22.06.10,10:46
Ešte že som na semináre dôrazne žiadala všetkých nech to nezverejňujú na webe bez jednak bez môjho súhlasu, a jednak bez toho, aby ste k tomu poskytli potrebné informácie.
Ak už ste to to zavesili, mali ste upozorniť aj na to, na čo som upozorňovala ja na seminári, t.j. prečo je tam napisaný ten MONITOR do kritérií, a prečo práve tak je to tam uvedené.
Takto poskytujete skreslene informácie, ale čo je horšie - že tak robíte v mojom mene.
Čoraz viac mám pocit, že niektorým účastníkom fakt nie je pomoci.
Katarína Tamášová Karácsonyová
olga11
22.06.10,11:16
Prepáčte, ale ja som na žiadnom seminári nebola, jednoducho som to ,,vygúglila" na internete. Je to voľne dostupné, stačí si zadať Hodnotenie zamestnanca.
karacsonyka
22.06.10,12:25
Tak, ako ten kto to niekde zavesil povodne (mimochodom mne sa to nepodarilo "vyguglit") tak aj vy porusujete autorske prava.
Ale to mi je v podstate jedno. Viacej ma trapi to, ze takymto sposobom poskytujete skreslene informacie.
olga11
22.06.10,16:41
Ospravedlňujem sa!
zdenka131
23.06.10,02:25
jarkra
02.08.10,10:09
Je potrebné hodnotiť aj pedagogických zamestnancov - vedúcich záujmových útvarov v centre voľného času, ktorí pracujú na základe dohôd o pracovnej činnosti?
susann2
02.08.10,11:09
Je potrebné hodnotiť aj pedagogických zamestnancov - vedúcich záujmových útvarov v centre voľného času, ktorí pracujú na základe dohôd o pracovnej činnosti?
Nie, osoby vykonávajúce práce na dohody nie sú zamestnancami.