dvolna
17.06.10,21:13
Zdravim. minulý rok som bol v zahradnictve kupit nejaku peknu čerešnu-srdcovku.predavačka mi tvrdila že to je srdcovka.tento rok mi zakvitla a jedna aj dozrela-ale od sdcovky to ma asi tak daleko ako ja ku milionarovy.možem strom reklamovat aj ked nemam bloček o zaplateni? počul som aj to že na začiatku rodivosti bývaju plody mensie.Odrodu sinepamatam-skusim pohladat stitok s odrodou.dakujem
durisovad
17.06.10,19:32
My mame ceresne, ktore byvaju krasne velke a stavnate. Tento rok su male, nevyfarbene a bez chuti. Ked kvitli, bolo krasne, takze boli dobre opelene, ale potom zacali tie nestastne dazde a zimy. Myslela som, ze ked bolo dostatok vlahy, ceresne budu velke, ale zahradnici mi povedali, ze ceresna ako aj kazda ina rastlina potrebuje nielen dost vlahy ale aj dostatok tepla. To je pravdepodobne aj pricina toho, ze vase ceresne su take ake su.
Na buduci rok mozno budu lepsie podmienky.
ondrejvla
17.06.10,19:51
My mame ceresne, ktore byvaju krasne velke a stavnate. Tento rok su male, nevyfarbene a bez chuti. Ked kvitli, bolo krasne, takze boli dobre opelene, ale potom zacali tie nestastne dazde a zimy. Myslela som, ze ked bolo dostatok vlahy, ceresne budu velke, ale zahradnici mi povedali, ze ceresna ako aj kazda ina rastlina potrebuje nielen dost vlahy ale aj dostatok tepla. To je pravdepodobne aj pricina toho, ze vase ceresne su take ake su.
Na buduci rok mozno budu lepsie podmienky.

Súhlasím, to isté nám urobila naša čerešňa tento rok, máme veľké čerešne srdcovky, teraz po dažďoch sú to také úbožiatka...
dvolna
17.06.10,19:57
tak dik.budem dufat že mate pravdu. inac kupovali sme to pre naseho druhorodeho syna. je to jeho stromcek. raz sme kukali v telke na sat. ako v nemecku tiež kupili strom pre dieta a dali do jamy pod korene jeho placentu. bolo to take zaujimave.cjhceli sme aj my ale potom som to nechal tak lebo by mi ju asi nedali.
durisovad
17.06.10,20:05
Sadit dietatu strom je pekna obycaj. V rodine mojho manzela tiez zasadili strom a odlozili par litrov slivovice z roku, kedy sa narodilo dieta a vypila sa, ked dieta malo svadbu alebo promociu.
dvolna
17.06.10,20:14
starsi ma hrusku a mladsi spominanu cečernu.inak ja mam od mojich krstných odloženu z mojho narodenia tiež flasku.tusim nejaký kavový liker.aj svadbu som mal a ostala cela.xi len či to nebude už voda.xima už 35rokov.boooozeeeee ochvilu dochodok.xi
durisovad
17.06.10,20:17
Treba pri nejakej prilezitosti otvorit a okostovat.
dvolna
17.06.10,20:28
A TO JE KAMEN URAZU. xi ja alkohol ne,usom aj ked robim v reste. a bolo by mi luto otvorit ju. a neviem ani aka priležitost by musela byt.xi
durisovad
17.06.10,20:31
Niekedy sa nejaka urcite najde, tak nech vam padne na uzitok.