Ambassador
18.06.10,10:02
Už som skúšal nejaké programy, ale bolo to príliš zložité a ja sa nerozumiem tým účtovníckych pojmov čo tam používajú

potrebujem si evidovať iba moje osobné príjmy a výdavky, teda hľadám niečo, vďaka čomu by som mal lepší prehľad vo svojich financiách, aby som vedel koľko som načo mesačne minul a pod.

existuje niečo také? najlepšie by bolo keby to bolo free alebo za nejakých pár euro

ďakujem
hanelie
18.06.10,08:30
odporúčam vytvoriť si svoj systém v exceli
účtovník 007
18.06.10,08:34
Arjen
30.06.10,10:04
ja som hľadal tiež podobné domáce účtovníctvo

nedávno som ale objavil účtovníctvo na doma v názvom RUDo, neľutujem tých 8 eur, čo som dal na kúpu, evidujem si tam svoje príjmi, výdavky a takisto aj pohľadávky a záväzky, vďaka prehľadným sumárom a grafom mám väčší prehľad vo svojich financiách a vidím kde sa dá ušetriť
aktualizácie sú zadarmo porád daké nové fukcie a je k tomu prehľadný videomanuál i príručka, dokonca pre tých, čo nie sú počítačovo zdatný ponúkajú dáky knižný manuál s tlačenými formulármi pre evidovanie príjmov a výdavkov

ja som s tým veľmi spokojný, navyše je to všetko v slovenčine, licencia na dva PC a na každom z nich pre neobmedzený počet užívateľov takže už aj brat frčí na RUDovi :D

rudo-budget.com
Ambassador
20.07.10,16:39
predminulý týždeň som si nainštaloval aj ja toho RUDa, zatial som s tým spokojný, a to najmä preto, že je to úplne jednoduché a nemiešajú sa mi tak kadejaké údaje, ktoré sú potrebné pre podnikajúce osoby, čiže je to čisto osobné účtovníctvo:)
Llívia
20.07.10,16:46
Moje a mamine "osobné účtovníctvo" vediem normálne v Alfe. Premenovala som si stĺpce, napr. potraviny, drogéria, domácnosť atď. a ku každému stĺpcu som si alebo mama vytvorila analytiku. Je tu prehľadná tabuľka príjmov a výdavkov spolu s analytikou + aj graf. Dajú sa tu evidovať aj pohľadávky a záväzky. Mám Alfu kúpenú v plnej verzii, ale je aj Štart verzia, len neviem, či je obmedzená počtom zápisov alebo nejakou hodnotou zaúčtovaných dokladov.