nick272
21.06.10,13:00
Dobrý deň. Potrebujeme radu pri kúpe sprchového boxu z Poľska. Dovezú ho domov a sú veľmi pekné /z obrázku/. Aké v skutočnosti sú tieto sprchové, lebo sme mali odozvy, že sú kazové /napr.ventilátor, páka .../. Veľmi by som ocenila každý dotaz a radu. Ďakujem.
vieragash
22.06.10,05:52
My mame z Polska parny sprchovy box. U nas stal 100 000SKK, tam vysiel na 60 000SKK. Mame ho uz vyse roka. Sice je pravda, ze sa nam na nom pokazila jedna bateria, avsak reklamacia bola uplne bezproblemova. Zavolali sme dotycnemu predajcovi, a ten okamzite na vlastne naklady poslal nahradny diel. Takze teraz mam baterie 2 :cool:. Neviem, pri mensej sume by som do toho asi nesla, ale pokial je tam taky velky rozdiel v cene, pripadne potrebujete specialny rozmer (ako my, nechceli sme rohovy, ale klasicku hydromasaznu vanu s kabinou) tak chodte do toho.
nick272
22.06.10,06:11
Ďakujem za odpoveď. Neplánujeme kúpiť niečo drahé ako vy, ale celkovo sú oveľa krajšie a aj lacnejšie ako u nás. A čo tá údržba? Predsa len je zvnútra zrkadlový a dvere sú hladké priehľadné sklo. Máte aj vy taký? Aj my chceme rozmerovo odlišný, ako rozpoznáme, ktorý je pravý a ktorý ľavý. Potrebujeme taký, že keď sa postavím pred dvere kútu, na pravo je 80 cm. Neviete z akého materiálu sú rámy boxov?
jozefsv
22.06.10,15:40
ked si niekto mysli ze je rozdiel medzi sprchovym boxom z sk a z pl tak ano ale jedine v cene,inac su vsetky z ciny.kvalita bude rovnaka.povedz firmu kto ti dovezie,mozno poradim niekoho podobneho lacneho
vieragash
29.06.10,05:25
Ďakujem za odpoveď. Neplánujeme kúpiť niečo drahé ako vy, ale celkovo sú oveľa krajšie a aj lacnejšie ako u nás. A čo tá údržba? Predsa len je zvnútra zrkadlový a dvere sú hladké priehľadné sklo. Máte aj vy taký? Aj my chceme rozmerovo odlišný, ako rozpoznáme, ktorý je pravý a ktorý ľavý. Potrebujeme taký, že keď sa postavím pred dvere kútu, na pravo je 80 cm. Neviete z akého materiálu sú rámy boxov?
Udrzba je velmi zla, ale to je asi na vsetkych. Vodny kamen je vodny kamen. Ale inak tam sa mi najviac osvedcil taky lacny pripravok z LIDLu na odstranovanie vodneho kamena. Hubkou ponatieram, vysprchujem a hotovo. A my mame zvnutra zrkadlo a z predu modre sklo. Ramy neviem, zda sa mi ze je to vsetko plast, len ponatierany na strieborno. A ako tu odpovedal jozefsv, vsetky boxy su aj tak z ciny a uplne rovnake, mate to jedno kde to kupite :).