hustler
21.06.10,17:31
Vie niekto poradit ako najlacnejsie volat / a pouzivat internet v mobile/ z Chorvatska na Slovensko aj s uvedenim cien. Rozmyslal som o kupe miestnej sim karty vie niekto poradit akeho operatora pripadne vybrat a ake baliky ponukaju na volania a internet v mobile a ako je to z nadstaveniami v mobile. Co je jednoducho najvyhodnejsie
220870
21.06.10,16:55
Tak nad týmto ani neskúšajte uvažovať.Môj synáčik mi presurfoval za cca 20 min 20 000 SKK.
alla66
21.06.10,16:58
Vie niekto poradit ako najlacnejsie volat / a pouzivat internet v mobile/ z Chorvatska na Slovensko aj s uvedenim cien. Rozmyslal som o kupe miestnej sim karty vie niekto poradit akeho operatora pripadne vybrat a ake baliky ponukaju na volania a internet v mobile a ako je to z nadstaveniami v mobile. Co je jednoducho najvyhodnejsie
http://www.mobilmania.sk/clanky/surfujeme-v-roamingu/sc-3-a-1123554/default.aspx
Edit: nezabudni si prečítať komentáre k článku

http://fony.sk/index.php?podstranka=novinky&cislo_clanku=3113
jelalim
22.06.10,09:14
Ako tak najvyhodnejsie vychadza predplatena karta TOMATO, ale itak je to dost drahe...
http://www.tomato.com.hr

V HR sa oplati telefonovat z telefonnych budok a na internet ist do internet cafe. Hodina v net cafe stoji cca 25 HRK.
hustler
22.06.10,21:08
to mi moc nevyhovuje nakolko ho potrebujem používat ako icq a skype v mobile takže stale platit na hodinu sa mi neoplati
palčo
23.06.10,17:03
Telefón s WiFi a v nejakom obchodnom centre sa pripojíš kedykoľvek. Osobná skúsenosť. Na prečítanie a opdpovedanie mailov stačí a na dovolenke sa má oddychovať a relaxovať.
Rozalka
23.06.10,17:11
Telefón s WiFi a v nejakom obchodnom centre sa pripojíš kedykoľvek. Osobná skúsenosť. Na prečítanie a opdpovedanie mailov stačí a na dovolenke sa má oddychovať a relaxovať.
... plný súhlas
arizona
23.06.10,18:12
to mi moc nevyhovuje nakolko ho potrebujem používat ako icq a skype v mobile takže stale platit na hodinu sa mi neoplati
Nájdi si hotel s voľnou wifinou ;):---
Niektoré CK tento údaj uvádzajú aj v katalógu...;)


... a načo vôbec ideš na dovolenku, ked potrebuješ byť každú hodinu na nete? :confused:Zostan na Slovensku a máš po probléme :):):)
dzigit
06.07.10,21:29
ja si kupim toto a O2 s ich 1.7e za minutu mozem slusne povedane ostat :) tele2. hr/ welcome_to_croatia.html
alla66
07.07.10,04:55
to mi moc nevyhovuje nakolko ho potrebujem používat ako icq a skype v mobile takže stale platit na hodinu sa mi neoplati

neuviedol si operátora, ak máš O2, môžeš namiesto icq a skype písmenkovať a odosielať cez MMS. Podmienka - chatovanie zadarmo funguje iba v sieti O2.
jelalim
08.07.10,18:43
ja si kupim toto a O2 s ich 1.7e za minutu mozem slusne povedane ostat :) tele2. hr/ welcome_to_croatia.html


Tak toto vyzera az moc dobre, kde je háčik? Telefonovanie za 0,50HRK na všetky pevné linky na svete...


SMSky do všetkých sietí.... 0,00 HRK...


Veď tak lacno nevolám ani zdomova....
danushka
08.07.10,19:58
http://www.google.sk/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBgQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.tele2.hr%2Fwelcome_to_croatia .html&ei=TjY2TIr2GYLaOKmH1J8K&usg=AFQjCNGaDVd7KiBq8Q6P_ZcdiJPtvZYcJA

Od sad surfajte čak četverostruko povoljnije! Tele2 mobilni internet na bonove omogućava jednostavan i brz pristup internetu s računala bilo gdje i bilo kada, bez sklapanja ugovornog odnosa. Prijenos podataka naplaćuje se svega 0,25 kuna po megabajtu, uz nadoplatu računa bonom od 100 ili više kuna. Start paket mobilni internet s USB modemom dostupn je za 145 kuna s uključenih 100 kuna ili bez USB modema za 20 kuna s uključenih 20 kuna na računu. Iskoristite specijalnu web shop ponudu - Start paket mobilni internet na bonove s usb modemom još povoljnije: samo 95 kuna s uključenih 100 kuna na računu.

Odteraz surfujete až 4x lacnejšie ! Tele2, mobilný internet na dobíjanie kreditu umožňuje jednoduchý a rýchly prístup k internetu z mobilu kdekoľvek a kedykoľvek bez povinnosti uzatvárania zmluvného vzťahu. Prenos dát sa spoplatňuje sumou 0,25 kún / 1 MB . Štartovací balíček - mobilný internet s USB modemom je dostupný za 145 kún s kreditom 100 kún, alebo bez USB modemu za 20 kún s kreditom 20 kún.
Využite špeciálnu web shop ponuku - Start paket mobilni internet na dobíjateľný kredit s USB modemom za ešte výhodnejšie : iba 95 kún s kreditom 100 kún na účte.

Kupnjom Start paketa Mobilni internet na bonove od 10. 04. 2010. aktivirana je promo tarifa s cijenom podatkovnog prijenosa od 0,25 kn za 1 MB prometa uz nadoplatu računa bonom od 100 kuna. Postojeći korisnici Mobilnog interneta na bonove koji imaju aktiviranu Osnovnu tarifu mogu aktivirati promo tarifu slanjem SMS poruke s ključnom riječi "PROMO" na kratki broj 880.

Kúpou štart balíčka Mobilni internet na kredit od 10.4.2010 je aktivovaná promo tarifa s cenou prenosu dát 0,25 kn / 1 MB s počiatočným kreditom od 100 kn. Existujúci užívatelia mobilného internetu, ktorí majú aktivovanú základnú tarifu, si môžu aktivovať promo tarifu poslaním sms s kľúčovým slovom "PROMO" na skrátené číslo 880.


Mobilni internet na bonove je dostupan u Tele2 web shop-u, Tele2 centrima i prodajnim mjestima, te u Super i Maxi Konzumima, u trgovinama Tisak, Tisak Media, iNovine, Slobodna Dalmacija, te trgovinama informatičke opreme.

Mobilný internet na kredit je dostupný v Tele2 na web shop-e, v Tele2 centrách a na predajných miestach ako aj v Super a Maxi konzumoch, v predajniach Tisak, Tisak Media, iNovine, Slobodna Dalmacija, ako aj v predajniach informačných potrieb.
Richard
10.07.10,19:00
Myslim ze vyhodna je aj simpa karta od tmobile croatia - da sa predplatit 60 minut bez obmedzenia dat za 10kn alebo 250mb za 20kn na 24 hod, o par dni to vyskusam.
jelalim
29.07.10,16:58
Mate niekto vyskusanu tu tele2 kartu?
pivko
16.06.11,16:26
Oprášim tému, ako volať dnes čo najlacnejšie na Slovensko? lebo Oranžový:mad: pýta za minútu cca 1,50 Eur:mad:
220870
16.06.11,16:51
Z pevnej linky .ale to asi vieš.Ja keď idem na dovolenku tak vypnem mobil a majte ma všetci radi .DOVOLEKUJEM tak mi dajte svätý pokoj.
Lubaba
16.06.11,18:58
Oprášim tému, ako volať dnes čo najlacnejšie na Slovensko? lebo Oranžový:mad: pýta za minútu cca 1,50 Eur:mad:
to fakt???, aj ja mám rodinu orange, to si ma veľmi nepotešil..
laurin
17.06.11,09:59
Tak toto vyzera az moc dobre, kde je háčik? Telefonovanie za 0,50HRK na všetky pevné linky na svete...


SMSky do všetkých sietí.... 0,00 HRK...


Veď tak lacno nevolám ani zdomova....


Hacik bude asi v tom ze si musis kupit kredit za 200kuna, co je skoro 30eur (aspon tak som to teraz pozeral na stranke tele2)

Moze to niekto potvrdit alebo ma este niekto lepsi-vyhodnejsi tarif?
pivko
17.06.11,10:25
Najlacnejšie je kúpiť si kartu do tel.automatu na pošte v HR . Minúta hovoru stojí na Slovensko 3HRK;)
pivko
19.06.11,11:18
Telefónovanie zadarmo;)V Makarskej donja luka pri detskom ihrisku sú 2 automaty , ten zo strany od hotela Meteor neodrátava kredit z karty ;)
Tak že kto je nablízku može si ísť zatelefónovať zadarmo:D
Rech25
19.06.11,21:15
Osobne keď idem do Chorvátska a potrebujem net. Tak prejdem po pláži okolo barov a cez mobil naskenujes nejaku Wi-Fi. V dnesnej dobe to uz rozhodne nie je problem.
Ale pouzivanie internetu cez akukolvek SIM kartu je vzdy drahe. Tie ceny aj v Chorvátsku nebudú príliš iné ako u nás. Naši operátori tiež nemajú lacné balíčky na neviazaný internet.
pivko
23.06.11,13:17
Čo si budem smskovať ako nejaký puberťák a to poistné bude tiež najaký odrb keď to je od Orange.
laurin
24.06.11,04:45
Osobne keď idem do Chorvátska a potrebujem net. Tak prejdem po pláži okolo barov a cez mobil naskenujes nejaku Wi-Fi. V dnesnej dobe to uz rozhodne nie je problem.
Ale pouzivanie internetu cez akukolvek SIM kartu je vzdy drahe. Tie ceny aj v Chorvátsku nebudú príliš iné ako u nás. Naši operátori tiež nemajú lacné balíčky na neviazaný internet.


Toto bude asi najlepsie, len ktovie ako to bude s wi-fi na ostrovoch.
pivko
24.06.11,11:11
Automat v Makarskej už odrátava kredit, tak že telefonovanie zadara skončilo.