andrea.subova
21.06.10,20:50
Dobry den

Poradi mi prosim niekto ci je mozne po zadani klucovych slov do google aby ma vyse mesiaca aj tak nenaslo? Som uz zufala dala som si urobit webku a prisla som skoro o rozum, eura ani nehovorim. Programator mi ustavicne hovori, vraj ma musi google najst.Zadal klucove slova a vraj to niekedy dlhsie trva.Je to naozaj tak ?Trva to uz vyse mesiaca a vyhladavac ma po zadani klucovych slov aj tak nenajde. Po skusenostiah pocas tvorenia stranky mu neverim. Ako to naozaj je? Dakujem velmi krasne za odpoved.
Rozalka
21.06.10,18:53
a čo treba hľadať?
Nie náhodou toto:


MTD s.r.o.
Office:
REALITNÁ KANCELÁRIA
Okružná 18, Poprad 05801

našla som po zadaní tvojho nicku bez bodky
misomiso
21.06.10,18:57
Hod sem adresu stranky, pozrieme, kde je chyba.
arizona
21.06.10,19:04
andrea.subova
21.06.10,19:11
adresa je mtdsl.sk

pri zadani klucovych slov: reality, autodoprava, preprava nadrozmerom,stavebne zemne prace,spedicia, skicentrum mi stranku nenajde
buchač
21.06.10,19:12
a čo treba hľadať?
Nie náhodou toto:


MTD s.r.o.
Office:
REALITNÁ KANCELÁRIA
Okružná 18, Poprad 05801

našla som po zadaní tvojho nicku bez bodky

Asi toto ....

www.mtdsl.sk
andrea.subova
21.06.10,19:16
Nie zadat treba reality, autodoprava, preprava nadrozmerom,stavebne zemne prace,spedicia, skicentrum a musi najst stranku mtdsl.sk
andrea.subova
21.06.10,19:34
Ak zadam meno tak je jasne ,ze ma najde. Ja potrebujem aby ma naslo vtedy ked to meno nevieme. reality, autodoprava, preprava nadrozmerom,stavebne zemne prace,spedicia, skicentrum a musi najst stranku mtdsl.sk
Dáša_
21.06.10,19:34
No problem je, že pri tomto zameraní sa veľmi ťažko budeš predierať dopredu. Je tam veľká konkurencia.

Skús túto otázku dať aj do tejto diskusie http://www.porada.sk/f174-internetove-podnikanie.html

Toto bude treba fakt odborníka, myslím, že tam nájdeš napríklad aj pár slov o SEO.

Inak, osobná skúsenosť, dobré by bolo založiť napríklad aj blog a tam písať články o firme a problematike aj s odkazmi na stránku, takisto aj FB. A ten blog zakladať priamo cez nejaký gmailový účet. To si google hľadá sám.

A samozrejme registácia do všetkým možných katalógov
Dáša_
21.06.10,19:36
Ak zadam meno tak je jasne ,ze ma najde. Ja potrebujem aby ma naslo vtedy ked to meno nevieme. reality, autodoprava, preprava nadrozmerom,stavebne zemne prace,spedicia, skicentrum a musi najst stranku mtdsl.sk

a ešte, nazov domeny by tiez mozno mohol byt vystiznejsi. Aj ked v tychto sektoroch je to asi dosť "vybrané"
KEJKA
21.06.10,19:36
arizona
21.06.10,19:38
Ak zadam meno tak je jasne ,ze ma najde. Ja potrebujem aby ma naslo vtedy ked to meno nevieme. reality, autodoprava, preprava nadrozmerom,stavebne zemne prace,spedicia, skicentrum a musi najst stranku mtdsl.sk
... to sú veľmi frekventované výrazy, takže vyhľadávač "vypľuje" toho veľa...

...vieš prečo sa mnoho nových firiem začína na "aaa" ?... ;)
Dáša_
21.06.10,19:39
zadala som nie všetky slová, ale viaceré
a našlo toto - okrem iného
http://www.dnsinfo.sk/domena/mtdsl.sk/
http://www.google.sk/#hl=sk&q=autodoprava%2C+spedicia%2C+skicentrum&aq=f&aqi=&aql=&oq=autodoprava%2C+spedicia%2C+skicentrum&gs_rfai=&fp=6e1cdb9cefc2439f

vieš, malokto pôjde hľadať naraz autodopravu aj skicentrum. To je ten problém
zk24
21.06.10,19:42
U google sa da zaplatit, aby pri vyhladavani klucovych slov bola firma vzdy v odporucanych (sponzorovanych) odkazoch.
andrea.subova
21.06.10,19:48
domenu mi najde, ale ja potrebujem aby mi naslo stranku mtdsl
andrea.subova
21.06.10,19:50
o tom som informovana ja ale potrebujem aby ma naslo hoc aj na poslednom mieste a to zatial sa da iba ak zadam meno alebo tak. Potrebujem aby ma naslo ked zadam slovo reality.
zk24
21.06.10,19:53
no ked dam do googla reality, tak mi najde vyse 200 milionov vysledkov. Takze neviem overit, ze si tam neni, niekde medzi nimi... a mozno aj si, len kto by to cele prechadzal...

tie klucove slova su velmi velmi vseobecne, a ako vies ze ta nenaslo? Ty si presla vsetky vysledky? 200 milionov na klucove slovo? :eek::eek:
andrea.subova
21.06.10,19:56
Ano postupne sa ale zacnu opakovat...myslim, ze chybu spravil ten programator ale on mi stale vysvetluje, ze google je velky a chvilu mu potrva kym ma najde, ale trva to uz vyse mesiaca. Myslim, ze to tak nemoze byt.
Dáša_
21.06.10,20:03
Ano postupne sa ale zacnu opakovat...myslim, ze chybu spravil ten programator ale on mi stale vysvetluje, ze google je velky a chvilu mu potrva kym ma najde, ale trva to uz vyse mesiaca. Myslim, ze to tak nemoze byt.

ano, je možne, že urobil chybu. Ale prvá chyba je domena. Ked sa pozrieš na prvé stránky, ktoré najde pri tvojich kľúčových slovách, tak majú zvyčajne to slovo v názve domeny.

ďalšia vec je že máš spojené veci, ktoré v podstate spolu nesúvisia.
Na začiatok by som asi zaregistrovala viac domén, tak aby suviseli aspon trochu s tematikou a všetky trebárs aj odkazovali na jednu stránku.

a potom sa bude treba venovať aj reklame.
andrea.subova
21.06.10,20:13
Dakujem za radu. O reklamu som sa postarala. A co sa tyka toho googla tak to budem riesit z programatorom.
TomasHC
21.06.10,20:19
Andrea, mas v tom riadny gulas... Taras piate cez deviate. Par ludi Ti tu dobre poradilo, hlavne Dáša_ 10:34 PM.

Dostat sa v realitach na prve miesta v Googli, na to rovno zabudni...
Dáša_
21.06.10,20:27
A ked budeš hovoriť s programátorom, tak sa spýtaj, prečo má vaša stránka titulok "Úvodná stránka | MTD, s. r. o."

(to je to, čo je úplne hore, keď si pustíš vašu stránku)

Ja by som tam iste dala reality, autodoprava .....

Názov firmy je tu úplne nepodstatný, pokiaľ sa nevola reality :)
Laco-monter
21.06.10,20:33
... to sú veľmi frekventované výrazy, takže vyhľadávač "vypľuje" toho veľa...

...vieš prečo sa mnoho nových firiem začína na "aaa" ?... ;)


...asi je programator KOKTAVÝ , preto

:D:D:D
marjankaj
21.06.10,20:36
Nie zadat treba reality, autodoprava, preprava nadrozmerom,stavebne zemne prace,spedicia, skicentrum a musi najst stranku mtdsl.sk

A vyskytuje sa ti to na stránke?
Ja som zadal toto a našlo.:eek:

Len som zvedavý, kto to tak bude hľadať ak chce ísť napríklad iba lyžovať.

Možno by ťa mohol nájsť podľa čísla mobilu, ak ho dáš na stránku.:---:D:eek:
Dáša_
21.06.10,20:37
Laco-monter
21.06.10,20:37
domenu mi najde, ale ja potrebujem aby mi naslo stranku mtdsl

Pri zadaní dotazu "MTD autodoprava" mi vyhodilo odkaz na www.mtdsl.sk

ako hneď 2.v poradí :D

A ten palác vysvietený na úvodnej stránke je naozaj skutočný ???
Dáša_
21.06.10,20:39
A vyskytuje sa ti to na stránke?
Ja som zadal toto a našlo.:eek:

akurát mi povedz, kto bude naraz hľadať aj špedíciu aj ski centrum. Spolu to najde, problem je každé osobitne
Dáša_
21.06.10,20:40
Pri zadaní dotazu "MTD autodoprava" mi vyhodilo odkaz na www.mtdsl.sk (http://www.mtdsl.sk)

ako hneď 2.v poradí :D

A ten palác vysvietený na úvodnej stránke je naozaj skutočný ???


:D:D:D

keď dáš hľadať "Úvodná stránka MTD, s. r. o.", tak hneď prvý
marjankaj
21.06.10,20:41
akurát mi povedz, kto bude naraz hľadať aj špedíciu aj ski centrum. Spolu to najde, problem je každé osobitne

No predsa zadávateľka tvrdí, že jej to nenašlo.:eek::rolleyes:
Dáša_
21.06.10,20:43
No predsa zadávateľka tvrdí, že jej to nenašlo.:eek::rolleyes:

nenašlo, ale každé osobitne, nie dohromady...
Laco-monter
21.06.10,20:45
:D:D:D

keď dáš hľadať "Úvodná stránka MTD, s. r. o.", tak hneď prvý


Naozaj ???:D

Keď napíšem :

Laco-monter najhlupejší poraďak ,

tiež to vyhodí hneď na 1. mieste. ???
marjankaj
21.06.10,20:47
Naozaj ???:D

Keď napíšem :

Laco-monter najhlupejší poraďak ,

tiež to vyhodí hneď na 1. mieste. ???

To už aj google zistil?:rolleyes:
Dáša_
21.06.10,20:48
Naozaj ???:D

Keď napíšem :

Laco-monter najhlupejší poraďak ,

tiež to vyhodí hneď na 1. mieste. ???

no vieš, oni toto majú v titulke na stránke, preto som to uviedla.

Svoju titulku si vyskúšaj sám :D:D
misomiso
21.06.10,20:49
o tom som informovana ja ale potrebujem aby ma naslo hoc aj na poslednom mieste a to zatial sa da iba ak zadam meno alebo tak. Potrebujem aby ma naslo ked zadam slovo reality.

Skus zadat "reality" a pozri sa, co ti najde na prvom mieste. je to www.reality.sk. Pozri tu stranku a skus hladat 10 skrytych odlisnosti, medzi tou strankou a tvojou (ako v tych kreslenych hadankach). Na reality.sk je v ponuke 104.000 nehnutelnosti, kazda s nejakym popisom, textom. Kolko raz sa tam asi vyskytuje slovo byt ci dom? Kolko raz mas tieto slova ty na stranke, ked tam mas mozno 3 byty a 0 domov?

Google nie je sprosty a nikto nedokaze ani so SEO robit zazraky. Mne vyhodilo na "reality" 200.000.000 vysledkov, niekde tam je aj tvoja stranka. Ked bude spravena zle, budes niekde pod 150.000.000, ked sa niekto velmi posnazi a spravi nejake opatrenia v ramci SEO, tak budes mozno na 3.000.000 mieste. Vyssie sa dostanes jedine, ze stranka bude podstatne obsiahlejsia, to sa ale pri malom objeme podnikania da tazko.

Ja by som spoliehal skor na platene odkazy, ci ine formy reklamy (mimo internetu). Niektore veci sa dnes nedaju robit v malom. Ak mam byt celkom uprimny - zo vsetkych oblasti podnikania vasej firmy by som vybral tu, ktora ma najvacsiu perspektivu a tej by som venoval vsetku energiu. Ostatne by som zrusil.
marjankaj
21.06.10,20:50
nenašlo, ale každé osobitne, nie dohromady...


Ako to môže tvrdiť?:eek: Veď len "autodporava" našlo 829000 krát. To všetko stihla prejsť?:rolleyes:
Laco-monter
21.06.10,20:50
malokto zadáva do Google, že "uvodna stranka".
zk24
21.06.10,20:52
Ako to môže tvrdiť?:eek: Veď len "autodporava" našlo 829000 krát. To všetko stihla prejsť?:rolleyes:

Vraj ano.
Dáša_
21.06.10,20:57
malokto zadáva do Google, že "uvodna stranka".

Ja viem, len neviem, či to vie aj programátor, ktorý toto použil ako titulku
marjankaj
21.06.10,21:09
Vraj ano.


Tak čo sa potom sťažuje?:---
Keby ponúkala "sex" tak by to mala ťažšie. Musela by prejsť 767 000 000 odkazov.:---:D
Melnick
21.06.10,21:49
Melnick
21.06.10,21:56
Naozaj ???:D

Keď napíšem :

Laco-monter najhlupejší poraďak ,

tiež to vyhodí hneď na 1. mieste. ???
Aspoň nie si totálne stratený.

Totálne stratený je ten, koho ani google nenájde. :D:D:D
marjankaj
21.06.10,22:36
Janko !!!! si nejaký informovaný :D:D:D


K téme :

http://www.google.sk/#hl=sk&source=hp&q=mtdsl+reality&btnG=H%C4%BEada%C5%A5+v+Google&aq=f&aqi=&aql=&oq=mtdsl+reality&gs_rfai=&fp=6062573937a08c24

Práve že nie. Ako si prišla na to MTDSL? Teda ja by som na to neprišiel. Vlastne ani teraz ešte neviem, čo to znamená.:eek:
Laco-monter
22.06.10,06:02
Všetko, čo zavesite hocikte na net sa dá spätne vygoogliť.

Hlavne mená.
Melnick
22.06.10,18:54
Práve že nie. Ako si prišla na to MTDSL? Teda ja by som na to neprišiel. Vlastne ani teraz ešte neviem, čo to znamená.:eek:


Ak zadam meno tak je jasne ,ze ma najde. Ja potrebujem aby ma naslo vtedy ked to meno nevieme. reality, autodoprava, preprava nadrozmerom,stavebne zemne prace,spedicia, skicentrum a musi najst stranku mtdsl.sk
taký názov má s.r.o. subovej:D:D:D
salvosko
23.06.10,09:36
V prvom rade by som urobil tieto zmeny:
1. Title stranky ...
- Úvodná stránka | MTD, s. r. o.
tam treba dat dolezite klucove slova, na to dava google najvacsi doraz pri vyhjladavani
2. Description ...

Uplne zle! Tam treba napisat v kratkosti comu je stranka venovana, tomu dava google druhu najvyssiu prioritu pri indexovani
3. Tlacitka na lavej strane ...

Tazko google pochopi ze SluĹľby su vlastne Služby.
Potom by som este zmenil kodovanie stranky z w1250 na utf8

Pozdravujem programatora ;)
TomasHC
23.06.10,10:30
V prvom rade by som urobil tieto zmeny:
1. Title stranky ...
- Úvodná stránka | MTD, s. r. o.
tam treba dat dolezite klucove slova, na to dava google najvacsi doraz pri vyhjladavani
2. Description ...

Uplne zle! Tam treba napisat v kratkosti comu je stranka venovana, tomu dava google druhu najvyssiu prioritu pri indexovani
3. Tlacitka na lavej strane ...

Tazko google pochopi ze SluĹľby su vlastne Služby.
Potom by som este zmenil kodovanie stranky z w1250 na utf8

Pozdravujem programatora ;)

Algoritmus pageranku je velmi dosledne strazeny a zmeny na stranke sa na pageranku hned neodrazia, takze sa neda jednoducho povedat/napisat, ze co ma najvyssiu prioritu. Ale treba dodrzat zaklady SEO (title, h1/h2/h3..., description, validny kod, crosslinky...) a naplnit obsah ;) V realitach sa fakt neda lahko urobit diera do sveta!
misomiso
24.06.10,20:11
Myslim, ze vyznam SEO sa precenuje. Nam raz robila SEO jedna renomovana firma, ale nedokazali s tym moc pohnut, stranku sme mali celkovo dost mizernu. Teraz sme spravili kompletne novu stranku, robili sme to intenzivne tri mesiace, texty som robil ja a stranku webmaster, ktory sa na SEO nijak osobitne nespecializuje. Dostali sme sa po zadani klucoveho slova v Google (nas produkt) na desiate miesto - a to prosim v anglictine (slovensku stranku ani nemame). Proste su tam kvalitne texty, v tom to je.

V podstate sme sa dostali na uplnu spicu, pretoze sme prvi z vyrobcov, pred nami su iba obchodnici.
TomasHC
25.06.10,05:41
Myslim, ze vyznam SEO sa precenuje. Nam raz robila SEO jedna renomovana firma, ale nedokazali s tym moc pohnut, stranku sme mali celkovo dost mizernu. Teraz sme spravili kompletne novu stranku, robili sme to intenzivne tri mesiace, texty som robil ja a stranku webmaster, ktory sa na SEO nijak osobitne nespecializuje. Dostali sme sa po zadani klucoveho slova v Google (nas produkt) na desiate miesto - a to prosim v anglictine (slovensku stranku ani nemame). Proste su tam kvalitne texty, v tom to je.

V podstate sme sa dostali na uplnu spicu, pretoze sme prvi z vyrobcov, pred nami su iba obchodnici.

Ved v tom je podstata! Obsah, nie Title stranky!
Deiky
25.06.10,09:02
RE:SALVOSKON-nieje to celkom najdôlezitejsie... Dnes sa google neriadi meta tagmi.... teda skuma obsah a niekedy sa stava ze title alebo descripton dosadi sam z kuska textu stránky ktorý uzna za vhodný... je fulltextovy vyhladavac dôlezity je obsah a spetne odkazy
viktorviktor
25.06.10,09:24
niekedy to trvá tri aj 5 mesiacov než sa stránka objaví,
daj adresu poprad-mtdsl.sk
poprad je už zaindexovaný v googli a stránka sa zobrazí ak niekto zadá do vyhľadávača poprad, tak sa skôr dostane do povedomia,
je zbytočné opakovať výrazy, za čiarkou nemá byť medzera a najviac tak desať slov, viac aj tak roboti nezoberú "reality,autodoprava,stavebne,zemne prace,nadrozmernych nakladov,spedicia,skicentrum,lubovna"

dakedy pomáhalo toto, neviem či je to ešte funkčné
Dáša_
25.06.10,09:46
Myslim, ze vyznam SEO sa precenuje. Nam raz robila SEO jedna renomovana firma, ale nedokazali s tym moc pohnut, stranku sme mali celkovo dost mizernu. Teraz sme spravili kompletne novu stranku, robili sme to intenzivne tri mesiace, texty som robil ja a stranku webmaster, ktory sa na SEO nijak osobitne nespecializuje. Dostali sme sa po zadani klucoveho slova v Google (nas produkt) na desiate miesto - a to prosim v anglictine (slovensku stranku ani nemame). Proste su tam kvalitne texty, v tom to je.

V podstate sme sa dostali na uplnu spicu, pretoze sme prvi z vyrobcov, pred nami su iba obchodnici.

proste, ke´d chceš, aby ťa našli, musíš mať čo povedať ...
Aankaa
25.06.10,14:01
Nie som profík, ale absolútne ma stránka neoslovila ani SKI, ani DOPRAVA - PROSTE NIČ.
- ani Poprad, ani Stará Ľubovňa
- jedine že si budem presne vyhľadávať názov stránky
Nie je lepšie rozhodiť činnosti aspoň na dve stránky a hodiť odkazy?
TomasHC
25.06.10,20:25
dakedy pomáhalo toto, neviem či je to ešte funkčné


Nie, to uz par rokov netreba, "index, follow" je predvolene a ak je treba, tak sa definuje "noindex, nofollow".
miroporada
03.07.10,20:54
Dobry den

Poradi mi prosim niekto ci je mozne po zadani klucovych slov do google aby ma vyse mesiaca aj tak nenaslo? Som uz zufala dala som si urobit webku a prisla som skoro o rozum, eura ani nehovorim. Programator mi ustavicne hovori, vraj ma musi google najst.Zadal klucove slova a vraj to niekedy dlhsie trva.Je to naozaj tak ?Trva to uz vyse mesiaca a vyhladavac ma po zadani klucovych slov aj tak nenajde. Po skusenostiah pocas tvorenia stranky mu neverim. Ako to naozaj je? Dakujem velmi krasne za odpoved.


Správne odpovede nájdeš na stránke, ktorá sa venuje SEO - seopedia.sk. Prečítaj si pár článkov, skús sa zamerať na spojenie optimalizácia pre výhľadávače. Myslím, že po dvoch hodinkách ti bude oveľa jasnejšie ako to približne funguje ;)
negotiant
09.07.11,20:43
no dostat sa na nejake klucove slovo v google na 1. zalozku je zaujimavy task.

Vykonavame aj SEO optimalizacie. Klientom slubujeme vysledny efekt v lehote 6 mesiacov. Zavisi od narocnosti ulohy. Na slovo "reality" je takmer nemozne predbehnut silne inzertne portaly ako su reality.sk a topreality.sk.

Posielam aspon strucny report o nedostatkoch na stranke, okrem inych, na ktorych by som rovno zacal pri odstranovani:

I. U niektorých obrázkov nepoužíváte možnost vyplnenia alternatívneho textu. Pokiaľ obrázok nemá skutočně žiadný význam, uveďte aspoň prázdný atribut alt, aby aj nevidomý či inak postihnutý človek vedel o tom, že se na daném mieste nachádza obrázok.

II. U externých odkazov, u ktorých nemôžete zaručit ich dôveryhodnosť, používajte rel="nofollow". Samozrejme sa jedná iba o doporučenie a pripomenutie tohoto atribútu - neznamená to, že Vaša stránka obsahuje externé odkazy na nedôveryhodné weby (stránka obsahuje externé odkazy, ktoré niesú opatrené atributem rel).

III. V zdrojovom kóde boly nájdené nesémantické značky (HTML značky bez sémantického významu, ktoré by nemaly byť používané). Medzi tieto značky patrí napr. tagy b, i, u, s, font, center, ale aj veľa dalších - dokonca napr. aj veľmi hojne používané br. Pokúste sa nesémantickým značkám vyhýbať, Váš web bude prístupnejší a rýchlejší.

IV. Alexa Rank testovaného webu je vyšší ako 1 000 000, teda nepatrí medzi príliš navštevované weby. Pokiaľ sa nejedná o nový web, je táto hodnota ukazovateľom pomerne veľmi nízkej návštevnosti webu a lepšou optimalizáciou môžete "nalákať" na daný web viac návštevníkov. Z pohľadu slovenských webov nepatrí ale Alexa Rank medzi príliš významné ukazovatele, skôr medzi orientačné (príliš slovenských webov nepatrí medzi svetove najviac navštevované weby).

V. Nieje vyplnený meta tag author. Je vhodné, aby bol vyplnený, nieje to však nevyhnutné. Jedná sa iba o informáciu kdo daný web vytvoril, nedává žiadnu informáciu o obsahu webu a pod.

VI. Nieje vyplnený meta tag robots. Je vhodné, aby tento meta tag bol vyplnený aj v prípade, kedy chceme aby bol web indexovaný (defaultné chovanie všetkých vyhľadávačov). Jasne pomocou obsahu tohoto meta tagu môžete robotom povedať, ktoré stránky má indexovat a ako sa k ním má "chovať".

VII. Stránka obsahuje 665 HTML chyb. Tyto chyby sa pokúste odstrániť alebo minimalizovať. Každá HTML chyba zpôsobí pomalšie vykreslovanie prehliadačom a môže zpôsobiť aj chyby vo vykreslovaní stránky v rôznych webových prehliadačoch. V dnešnej dobe je často validita preceňována a preto dosť sledovaná, takže je aj voči návštevníkom vhodné byť v tomto ohľade na ich prípadné puntičkárstvo pripravený.

VII. Stránka obsahuje 18 HTML varovaní. Nejedná sa o tak závažné porušenie špecifikácie, ale varovanie nieje vhodné ignorovať - často zaistí odstránenie daných varovaní lepšiu prístupnosť webu (často napr. chýba alt u obrázkov a pod.) - dbajte teda aj na prípadné varovania a pokúste sa aj im vyhnúť, Vášmu webu to len prospeje.

VIII. Stránka obsahuje 3 chyby v kaskádových štýloch. Týmto chybám sa často nieje možné vyvarovať, pretože sa často jedná o rôzne "hacky" pre rôzne chovánia rôzných prehliadačov (napr. známe "_" pro IE a iné.). Často ale chyby pochádzajú aj z preklepov či nedostatočnej znalosti špecifikácie, preto dbajte na dodržovaní špecifikácie W3C ako to je len možné.

IX. Je vhodné, aby na stránke boly umiestnené nadpisy. Tieto nadpisy je dobré tiež štruktúrovať podľa svojej dôležitosti pre danú stránku. Na stránke je vhodnejšie mať viacero nadpisov, nie však príliš. Čo je to rozumné množstvo je vhodné posúdiť citom, nie štatistickým číslom. Každopádně doporučujeme, aby na každej stránke boly obsiahnuté aspoň tri nadpisy obsahujúce vhodné kľúčové slová pre obsah danej stránky.