zoe30
21.06.10,21:02
Ahojte poraďáci!
Už sa tu niekto stretol s Lifepakom?
arizona
21.06.10,19:17
...ďaľšia hlúposť MLM...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
http://www.goldenclub.sk/lifepak.html

Namiesto kupovania predražených vitamínov v pekných krabičkách si radšej prečítaj túto poraďácku tému...niet nad prírodnú lekáreň ;)
http://www.porada.sk/t138676-co-mozem-urobit-aktualne-pre-zdravie.html
zoe30
23.06.10,10:42
ja viem, že je to MLM!
len som chcela vedieť, či to niekto užíval a či postrehol na sebe neaké zmeny
werdza
14.10.11,11:44
Našla som tu tento príspevok, človek, ktorý nemá nejaké väčšie zdravotné problémy to môže brať, ako vymývanie mozgov, neverí tomu. Ja mám zdravotných problémov dosť veľa, hlavne na svoj vek 27, mám dávkovač liekov, (astmu, alergie, zníženú funkciu štítnej žlazy, prekyslenie orgainzmu, ľavú obličku s hypopláziou-takmer nefunkčnú a druhá našťastie funguje normálne, chronickú únavu, potrebujem veľa spať...) Tento rok mi k nim pribudla tetánia, je to strašne neprijemný pocit, zvýšená nervovosvalová dráždivosť a ľudia, čo to nezažili, im to neprajem, som bola strašne podráždená, nervózna, tŕpli mi hlavne konce prstov, ledva som v rukách udržala pohár, cítila som si akoby každý nerv, triasla som sa, tras ruky, hlavne pravej som mala skoro stále, sama som si musela na internete náisť, čo mi je, že asi tetánia a doktor to potvrdil, lieky, oblbováky na epilepsiu, ktoré mi na to doktor predpísal som odmieta brať a dopovala som sa vitamínmi magnéziom a súborom na kosti- kalcium, magnézium, D, nechutné tŕpnutie prešlo, aj tras ruky, vrátili sa len občas ale únava ostala. Len som chcela, že, keď neviete, aké sú to neprijemné pocity, keď telu chýba nejaký vitamín, minerál a prejaví sa to aj navonok (najčastejšie to býva nedostatok železa a z toho anémia...), tak si poviete, že stačí jesť zdravo, ale v dnešnej dobe už ovocie a zelenina nemá toľko vitamínov, ktoré telo potrebuje, toľko mohlo byť v dobe, keď si naši praprarodičia dopestovali v záhrade. Mamine kamarátka povedala o výrobkoch pharmanex a vzala ju na pérezentáciu, býva v BA každý utorok, zmerali jej tam aj úroveň antioxidantov a karotenoidov v tele biofotonickým skenerom a keď priša domov a povedala mi, ja ťa vyliečim a začala hovoriť o tom, ako sa tam zoznámila s ľuďmi, ktorí si tým predajom výrobkov aj zarábajú (multilevel marketing, aj o ňom sú prednášky vo štvrtky), že aké zdravotné problémy im zanikli, aj ich rodinným príslušníkom že tí, čo znich mali astmu, už sú ok., tí čo mali problémy s kĺbami, už nemajú.... A som jej povedala, mami, to aká sekta ťa prepadla. Tak ma vzala na tú prednášku a normálne som začala veriť, že keď pre nich pracuje 150 vedcov (nepamätám si presný poťet) na plný úväzok, asi to nebude fake. Tiež som si nechala zmerať skore antioxidatov na biofotonickom skeneri, mala som 38000, čo ma preklvapilo, lebo slovenský priemer býva okolo 15000. Asi som to vyššie skore mala, lebo sa snažím aj zdravšie stravovať, občas síce neodolám pizzi, občas si síce vypijem na koncerte pár panákov, ale jem aj bio veci. A začali sme užívať tie pharmanex výrobky, keď som začala brať lifepak, tak som už úplne vysadila tie moje výživové doplnky- magnezium a ten súbor na kosti a ešte aj probiotiká som vysadila, lebo som trpela zápchou a ani oni mi moc nepomáhali. Teraz je mesiac čo tie výrobky berieme a ja môžem spokojne oznámiť, že mne to účinkuje. Beriem, teda začala som piť džús G3 a teegreen-výťažok so zeleného čaju, a pridala som k nim lifepak, ale nie dva balíčky denne, ale tri, kvoli mojej tetánii potrebujem viac vitamínov a minerálov, ako iní ľudia. (nedá sa nimi predávkovať, pretože sú na bunkovej úrovni a vyživujú bunky) k lifepaku beriem marine omega (treba, lebo niektoré vitamíny su rozpustné len v tukoch, pre ľudí s vysokým krvným tlakom, môj ocino je optimum omega), ešte som začala brať aj Cordy max- výťažok z huby, ktorý si dávajú na energiu aj športovci namiesto dopingu. Síce odkedy to beriem, som mala všetky problémy zhoršené (mamina jednej nuskiňáčky to chcela po týždni vyhodiť do koša, lebo ju nehorázne boleli kĺby s ktorými mávala problémy a to bol dôkaz, že jej to práve tam vyživuje bunky a to neznamená, že človek si vtedy nemôže pomôcť liekmi proti bolesti), tak mne po mesiaci užívania sa upravilo trávenie, už častejšie chodím na veľkú potrebu a nemám zápchu (v tom mi ani probiotiká nepomáhali), tetániu mám v pohode, lebo telo má vitamíny a mineráli, ktoré potrebuje, prestala som brať liek na zníženú funkciu štítnej žlazy (pred pár mesiacmi mi jeden pán, keď som si dávala robiť irisdiagnostiku-diagnostika z fotky zreničky, v oku sa zapíše každý zdravotný problém, aj o ňom nemusíte dovtedy vedieť povedal, že tú žlazu nemám natoľko zničenú, že musím brať thyroxin, ale keď som ho zabudla vziať, aj predtým, ako mi endokrinológ zníženú funkciu zistil mi opuchovali viečka, šúpala sa mi na nich koža a teraz som liek vysadila a sú úplne v pohode). Dozvedela som sa, že viac energie, zlepšenie astmy a viacerých problémov nastane až od 3-4 mesiacov užívania, ale už teraz po tom mesiaci ako som písala mi to pomáha. a dali sme sa s maminou po mesiaci užívania zmerať zas na biofotinickom skeneri (prvé meranie 7 eur, ďaľšie zadarmo) a mamine stúpla hodnota antioxidantov riadne vysoko, len ona nemala žiadne väčšie zdravotné problémy (akurát mala ženskú operáciu, tak už má umelý prechod a brala fytosoju osteo a teraz ju nahradila Esterou od Pharmanexu po prechodovou, je aj druhá pre ženy s menštruáciou a už nemáva návaly tepla) a mne stúpla hodnota z hodnoty 38000 na 49000.
Takže, ak tomu neveréíte, neverte, možno zatiaľ nemáte žiadne väčšie zdravotné problémy (môžu sa vám prejaviť neskôr), ale, aj, len, keď patríte k ľuďom, ktorí, keď je nejaká viróza, hneď to chytíte, soplíte, kašlete, máte teplotu, hrdlo vás bolí, tak ak aj niečo také chytíte, keď je vaše telo a bunky vyživené lifepakom, alebo len džúsom G3, tak neležíte v posteli týždeň, ale do 3 dní je to fuč... Len som chcela ukázať, že ja som píklad, ktorý dosvedčí, že to nieje vymývanie mozgov a peňaženky, ale to aj pomôže. ak by mal niekto záujem o viac info, kľudne nech mi napíše na mail werdza@azet.sk
werdza
14.10.11,11:47
a ospravedlňujem sa za preklepy :D
DenisaB
26.05.12,09:53
Hlúposť to nie je ;), tá firma zamestnáva 75 vedecov a s ďalšími 150 spolupracuje, klobúk dolu pred nimi....iba ak by si bol biochemik a aspoň trošku do toho vidíš, čo z tvojho príspevku mi vychádza, že nie si...skús si okolo toho niečo naštudovať;)
Bohužiaľ vďaka sieťovému marketingu sa k príležitosti dostanú aj hupáci :rolleyes: viď. tvoj link, ale vďaka tomu, akým spôsobom fungujú sú v kontakte s vedcami z celého sveta ;)
myara
26.05.12,10:29
kedze na moju temu http://www.porada.sk/t194289-nu-skin.html nikto nereagoval, davam svoju otazku sem

Ahojte,
temu, ktora by sa venovala len tomuto "zazraku" som tu nenasla, tak ju otvaram.
Ide o vyzivovy doplnok Lifepak, predava sa stylom MLM, a samozrejme stoji vela.
Mam kamosku, co sa tomu zacala venovat, a uz mam pocit, ze jej z toho preskakuje :)
Kazda nasa debata sa bud zacne alebo skonci pri tom, ze ake je to perfektne, a na vsetky choroby sveta. Vcera ma dorazila tym, ze sa tym lieci aj neplodnost :)
Pride mi to take naivne verit tomu, ze jeden pripravok pomoze kazdemu cloveku na nieco ine.
Je tu niekto, asi najlepsie nejaky farmaceut, co by sa vedel vyjadrit k zlozeniu tohto vyrobku? Tvrdila mi, ze otec niekoho, ktory pracuje v SAV povedal, ze je to zazrak, a ze sa snazia vymysliet nieco taketo roky :)

Zhusťovadlo (E460, E468), uhličitan vápenatý, kalcium askorbát, kalcium citrát, citran horečnatý, oxid horečnatý, d-alfa tokoferly acetát, protihrudkujúce látky (551, E470b, E570), regulátor kyslosti (E570), nikotínamid, kyselina nikotínová, emulgátor (E464), maltodextrín, d-kalcium pantotenát, glukonát zinku, laktát železnatý, glukonát manganičitý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, retinyl plamitát, glukonát medi, betakarotén, kyselina listová, biotín, prášok chaluhy, seleničitan sodný, cholekalciferol, kyanokobalamín.

Mate s tym skusenosti, resp. co si o tom myslite?
werdza
26.05.12,16:28
S tou neplodnosťou má aj pravdu, neplodnosť niekedy vzniká aj preto, že telo je podvyživené, teda nemá toľko vitamínov a minerálo, čo by malo mať. ak sa páru napríkld nedarí mať bábo a žena je po vyšetrení ok, môže to byť že jej muž má málo vitamínov a musí si vyživiť bunky. A teda je dobré, keď sa vyživujú obaja. A naozaj môže jeden prípravok pomôcť na všetko, keďže je na bunkovej úrovni, teda vyživí bunky vitamínmi a tým lieči. Ako som tu písala, že mi to pomáha, tak je to pravda, ale našťastie asi po dvoch mesiacoch užívania mamina objavila kapsule z rias, tiež multilevel a sú o polovicu lacnejšie a rovnako účinné, keďže riasy sú najvýživnejšie na planéte a majú vyše 4000 vitálnych látok, teda všetky vitamíny, minerály, stopové prvky. Takže sme s nuskinom prestali a začali brať tie riasy, oproti cene majú aj iné výhody oproti nuskinu a jeho výživovým doplnkom, lebo tam sa muselo brať viac produktov a tuto je všetko v jednom, teda jedna pixla a denne sa berie 6 kapsúl a ďaľšia výhoda je, že lifepak nemohli brať ľudia s rakovinou a riasy môžu. aj pani doktorka, ktorá tieto kapsule so 4roch rias vyvinula skúmala celý život riasy a zistila tie pre telo najúčinnejšie a udržala si na riasach svojho muža chorého na rakovinu ešte 14 rokov a to mu doktori nedávali šancu. a ich syn sa potom rozhodol, že to bude predávať cez multilevel. A teda za pol roka, čo si už vyživujem bunky, najprv to bolo lifepakom, potom tými riasami, tak už mám od doktorky potvrdené, že mám vyliečenú zníženú funkciu štítnej žľazy a nemám brať l thyroxín liek, tetániu mám ok, už jmi netŕpnu prsty, netrasiem sa, únava sa mi omnoho zlepšila, už dokážem žiť skoro, ako zdravý človek. Na astmu beriem o polovicu menej liekov, už len spreja tabletky už nemusím, na alergiu už mi stačí vziať antihistaminikum raz za dva, tri dni, predtým, keď som zabudla vziať, ma svrbelo celé telo. Dávkovač liekov už nepoužívam... Ak by mal niekto záujem o viac info o tých riasach, aj možnosi zarábania tým cez multilvel, nech sa mi ozve na mail werdza@azet.sk
buchač
26.05.12,16:40
Ak by mal niekto záujem o viac info o tých riasach, aj možnosi zarábania tým cez multilvel, nech sa mi ozve na mail werdza@azet.sk
Nezapodievam sa Lifepakom , nech si každý vyberie to svoje no..

...z oboch príspevkov vyplýva iba jediné...

REKLAMA daného produktu ...



...a ozaj , na obe príspevky by sa dalo pekne reagovať príslušnou argumentáciou...
werdza
26.05.12,16:50
Tak, keď mi niečo pomáha, tak tomu chcem robiť reklamu, nech sa o tom dozvie čo najviac ľudí a nech pomôže svojmu zdraviu, každý nech si berie, čo chce, ja som teda rada, že existuje aj niečo lacnejšie a rovnako účinné, ako life pak. A tým zarábaním, mne to nevynáša nič, keďže viem, že je pre väčšinu ľudí v mojom okolí v dnešnej dobe dosť dať 50 eur za tie kapsule z rias a nemajú na to, aby si kúpili štartovací balík produktov a potom našli ľudí, ktorí do toho pôjdu tiež, len som to uviedla, že je aj taká možnosť zarábania.
avalik
26.05.12,16:52
mna len prekvapuje, ako mohlo ludstvo prezit tolko tisicroci bez multivitaminovych, multimineralovych, multineviemco pripravkov :confused:
buchač
26.05.12,16:59
Tak, keď mi niečo pomáha, tak tomu chcem robiť reklamu, nech sa o tom dozvie čo najviac ľudí a nech pomôže svojmu zdraviu, každý nech si berie, čo chce, ja som teda rada, že existuje aj niečo lacnejšie a rovnako účinné, ako life pak. A tým zarábaním, mne to nevynáša nič, keďže viem, že je pre väčšinu ľudí v mojom okolí v dnešnej dobe dosť dať 50 eur za tie kapsule z rias a nemajú na to, aby si kúpili štartovací balík produktov a potom našli ľudí, ktorí do toho pôjdu tiež, len som to uviedla, že je aj taká možnosť zarábania.
Radšej dám 50 € za poriadny liek ako za nejaké generikum za tých cca 20-30 €...

Jeden a aj druhý majú rovnaké zloženie , no nie je to isté ....
Nespomínam teraz nejaké lentilky na nádchu alebo hnačky ...vravím o liekoch , ktoré sa berú dlhodobo a pravidelne - stále ...;)

Mňa nepresvedčíš ...:rolleyes:
werdza
26.05.12,17:05
Aké lieky máš na mysli?
werdza
26.05.12,17:09
Tiež sa tomu čudujem, ale na takúto otázku som dostala odpoveď, kedysi bolo v ovocí a zelenine omnoho viac vitamínov a minerálov a stačilo zjesť denne 1 jablko napríklad. Každopádne, ja aj napriek tomu, že som sa snažila stravovať zdravo som dostala veľa zdravotných problémov a kamaráti, ktorí jedli vifonky, macdonald, málo ovocia a zeleniny boli úplne v pohode a ja som dostala tetániu, čo je nedostatok vápnika a horčíka, ale som rada, že sa konečne z tých zdravotných problémov dostávam :)
bettylou
26.05.12,17:26
Éčka si môžte pozrieť napr. na www.sportujeme.sk
hubatá
26.05.12,18:11
Máš také choroby o ktorých som ja v živote nepočula. Ale tiež ani o Lifepaku. Podľa popisu to pomáha na všetky choroby: od nádchy až po neplodnosť, preto to nepomáha vlastne na nič a je to len neškodná zmes éčok.
werdza
26.05.12,18:23
Tak lifepak možno je zmes "éčok" na ktorej pracuje vyše 100 vedcov, vygeneruje z ovocia a zeleniny telu prospešné látky a propagujú to, že dáš si dennú dávku lifepaku a máš to, ako by si zjedla strašne veľa kíl ovocia a zeleniny, na obrázku to bola poskladaná pyramída z ovocia zeleniny vyššia, ako žena. Ale tie riasy pomáhajú rovnako a riasy sú jeden z najstarších organizmov na planéte, prežili takmer všetko a teda je to čisto prírodné (okrem teda obalu kapsule do ktorého ten prášok zo štyroch rias rias plnia)
buchač
26.05.12,18:42
Tak lifepak možno je zmes "éčok" na ktorej pracuje vyše 100 vedcov, vygeneruje z ovocia a zeleniny telu prospešné látky a propagujú to, že dáš si dennú dávku lifepaku a máš to, ako by si zjedla strašne veľa kíl ovocia a zeleniny, na obrázku to bola poskladaná pyramída z ovocia zeleniny vyššia, ako žena. Ale tie riasy pomáhajú rovnako a riasy sú jeden z najstarších organizmov na planéte, prežili takmer všetko a teda je to čisto prírodné (okrem teda obalu kapsule do ktorého ten prášok zo štyroch rias rias plnia)
...Bože môj .......veď si ujasni dojmy s pojmami....

Prírodné produkty sú príroda ...
Chémia vždy len chémiou ostane ....

...a éčka sú produkty chémie....
werdza
26.05.12,18:49
hubatá to nazvala zmes éčok (aj tie sú v zložení lifepaku), tak som jej len odpovedala.
Indeed
26.05.12,18:58
Treba si uvedomiť , že zdravie a zdravý životný štýl je jedným z MEGATREND-ov 21.stor.

teda reklame na vitaminové prípravky sa určite nevyhneme,

či si ich kupim alebo nie to je otázka mojho rozhodnutia, lebo ja za ne dám peniaze,
nepreplatí mi ich žiadna zdravotná poisťovňa,

teda je to predovšetkým biznis a veĺký biznis,

a v tomto ohĺade sa kopírujú nápady a prípravky ako na páse, len sa predávajú
v iných fĺaštičkach s iným logom firmy

treba sa pozriet na to kde bol začiatok tohto biznisu a kto koho kopiruje...

lebo potreba ľudského organizmu po vitamínoch je viac menej vždy ta istá, vitamín C, b-komplex
nenasýtene mastné kyseliny, koenzým Q-10, niečo na detoxikaciu... atd...

A MLM ??

MLM funguje !

Ano MLM skutočne funguje, aj ked na Slovensko ľudia robia kvoli závisti všetko aby MLM nefungoval.. a nefunguje aj kvoli nedostatku vzájomnej medziĺudskej komunikacie

Tolko moj názor.

ďakujem za pozornosť.
Laco.
lujza.j
26.05.12,19:02
S tou neplodnosťou má aj pravdu, neplodnosť niekedy vzniká aj preto, že telo je podvyživené, teda nemá toľko vitamínov a minerálo, čo by malo mať. ak sa páru napríkld nedarí mať bábo a žena je po vyšetrení ok, môže to byť že jej muž má málo vitamínov a musí si vyživiť bunky. A teda je dobré, keď sa vyživujú obaja. A naozaj môže jeden prípravok pomôcť na všetko, keďže je na bunkovej úrovni, teda vyživí bunky vitamínmi a tým lieči. Ako som tu písala, že mi to pomáha, tak je to pravda, ale našťastie asi po dvoch mesiacoch užívania mamina objavila kapsule z rias, tiež multilevel a sú o polovicu lacnejšie a rovnako účinné, keďže riasy sú najvýživnejšie na planéte a majú vyše 4000 vitálnych látok, teda všetky vitamíny, minerály, stopové prvky. Takže sme s nuskinom prestali a začali brať tie riasy, oproti cene majú aj iné výhody oproti nuskinu a jeho výživovým doplnkom, lebo tam sa muselo brať viac produktov a tuto je všetko v jednom, teda jedna pixla a denne sa berie 6 kapsúl a ďaľšia výhoda je, že lifepak nemohli brať ľudia s rakovinou a riasy môžu. aj pani doktorka, ktorá tieto kapsule so 4roch rias vyvinula skúmala celý život riasy a zistila tie pre telo najúčinnejšie a udržala si na riasach svojho muža chorého na rakovinu ešte 14 rokov a to mu doktori nedávali šancu. a ich syn sa potom rozhodol, že to bude predávať cez multilevel. A teda za pol roka, čo si už vyživujem bunky, najprv to bolo lifepakom, potom tými riasami, tak už mám od doktorky potvrdené, že mám vyliečenú zníženú funkciu štítnej žľazy a nemám brať l thyroxín liek, tetániu mám ok, už jmi netŕpnu prsty, netrasiem sa, únava sa mi omnoho zlepšila, už dokážem žiť skoro, ako zdravý človek. Na astmu beriem o polovicu menej liekov, už len spreja tabletky už nemusím, na alergiu už mi stačí vziať antihistaminikum raz za dva, tri dni, predtým, keď som zabudla vziať, ma svrbelo celé telo. Dávkovač liekov už nepoužívam... Ak by mal niekto záujem o viac info o tých riasach, aj možnosi zarábania tým cez multilvel, nech sa mi ozve na mail werdza@azet.sk
http://werdza.webnode.sk/o-nas/
http://pokec.azet.sk/werdza
Indeed
26.05.12,19:05
..... a ?
werdza
26.05.12,19:39
Veď ja to nikomu nenútim, len som sa chcela podeliť s niečím, čo mi pomáha a lieči ma. K tomu multilevelu, je iné, keď niekomu poviem, to mi pomohlo, kúp si to v lekárni a iné, že to mi pomáha, kúpiš cez multilevel. To už ľudia začínajú byť nedôverčiví voči tomu, ani sa im nečudujem, veď aj ja som bola pokiaľ som nevyskúšala. Pre dosť ľudí z môjho okolia je to drahé dať 50 eur na mesiac za pixlu s riasami, ktoré majú všetky vitamíny a minerály, tak si radšej kúpia len v lekárni tie najzákladnejšie chemické vitamíny, napríklad šumivé tabletky, céčko, magnézium. A po tom, čo som vyšla od endokrinologičky celá vytešená, že mám vyliečenú zníženú funkciu štítnej žľazy, som si hneď dala status na sociálnu sieť a už aj ľudia, ktorí boli voči tomu zozačiatku nedôverčiví mi začali veriť a tí, ktorí majú tiež problém so štítnou žľazou im to prišlo drahé, tak si kúpili v lekárni spirulinu a chlorellu a som zvedavá na ich výsledky od doktorky a v týchto kapsuliach sú ešte ďalšie dve riasy, litothamnium calcareum, ktorá má obrovské množstvo vápnika (preto pomáhajú aj na oteoporózu) a haematococcus pulvialis , ktorá má jeden z najúčinnejších antioxidantov astaxantín.
KoxXxo
26.05.12,19:51
Doteraz som tomu nechcel veriť, ale tým statusom na soc. sieti si ma zlomila.
Indeed
26.05.12,20:28
..nerieš .....
Indeed
26.05.12,20:29
ja kupujem vtaminy cez registračnu pokladńu a niekedy platím kartou
Indeed
26.05.12,20:30
o tom,že niečo sa dá kupiť "cez multilevel" som ešte nepočul...
buchač
27.05.12,08:56
Veď ja to nikomu nenútim, len som sa chcela podeliť s niečím, čo mi pomáha a lieči ma. K tomu multilevelu, je iné, keď niekomu poviem, to mi pomohlo, kúp si to v lekárni a iné, že to mi pomáha, kúpiš cez multilevel. To už ľudia začínajú byť nedôverčiví voči tomu, ani sa im nečudujem, veď aj ja som bola pokiaľ som nevyskúšala. Pre dosť ľudí z môjho okolia je to drahé dať 50 eur na mesiac za pixlu s riasami, ktoré majú všetky vitamíny a minerály, tak si radšej kúpia len v lekárni tie najzákladnejšie chemické vitamíny, napríklad šumivé tabletky, céčko, magnézium. A po tom, čo som vyšla od endokrinologičky celá vytešená, že mám vyliečenú zníženú funkciu štítnej žľazy, som si hneď dala status na sociálnu sieť a už aj ľudia, ktorí boli voči tomu zozačiatku nedôverčiví mi začali veriť a tí, ktorí majú tiež problém so štítnou žľazou im to prišlo drahé, tak si kúpili v lekárni spirulinu a chlorellu a som zvedavá na ich výsledky od doktorky a v týchto kapsuliach sú ešte ďalšie dve riasy, litothamnium calcareum, ktorá má obrovské množstvo vápnika (preto pomáhajú aj na oteoporózu) a haematococcus pulvialis , ktorá má jeden z najúčinnejších antioxidantov astaxantín.

Doteraz som tomu nechcel veriť, ale tým statusom na soc. sieti si ma zlomila.


....ľudia .....zázrak :rolleyes:...........status na Booku faassoovv už aj LIEČI ......:---:D
Indeed
27.05.12,09:18
preto píšem, že NERIEŠ, rozumný sa zdohadá aj sám, iným niet pomoci
K_Vladimír
22.06.12,09:59
Držím palce v ťažkej situácii. Verím, že to môže fungovať. Brať lieky je oveľa jednoduchšie ako venovať čas hľadaniu prirodzených a prírodných látok, prípravkov. Zdravie však stojí za ten čas.
osky
22.06.12,16:56
necitala som celu temu ale musim povedat,ze ja mam s tymto velmi dobre skusenosti.najskor som to tiez brala podobne ako ti co to povazuju len za obchod.ale ja som to skusila na vlastnej kozi a neuveritelne mi to pomohlo.
ked som v roku 2005 potratila,skoro som vykrvacala-pisala som o tom podrobne v teme prvotne priznaky tehotenstva zmizli...skratka,bola som podvizivena a hudokrvna.bleda ako stena,odpadavala som,nemohla som lapit dych pretoze mi vyväzovali prsia aby sa netvorilo mlieko-potratila som totiz v 5.mesiaci...
potom som zacala uzivat life pak a kedze to je drahe,uzivala som polovicnu davku-neviem ani opisat ako som sa uz po 2 dnoch vzchopila.plet som mala ozaj ako broskyna-ako sa hovori ze to je zdrave plet na tvari,nikdy som taku nemala,mala som viac energie a rychlo som sa zotavovala po cisarskom reze....je to ozaj neuveritelne,ale ja som to zazila.preto viem,ze tento pripravok neni len tak hocico.
mam ho doma-zopar balickov,ale setrim si ho nacas tehotenstva,ak sa podari.pretoze naozja,je to vyvazena davka mineralov,stopovych prvkov a cojaviem coho vsetkeho co telo potrebuje a je to organicke.
moja mama a otec ho tiez uzivali a boli vitalni,otcovi sa zlepsil tlak ,stav po mozgovej prihode a pod.
ano,je velmi drahy,aj pre mna.zial-ale aj sirulina,zeleny jacmen,alfa-alfa,su v tabletkach a su strasne drahe.kto chce kvalitne vyzivove doplnk,musi siahat do vrecka hlboko.
uz len podla ceny normalnych multi tabliét vidiet,ze je to len chemia-to co ponukaju bezne lekarne-spektrum a podobne.
osky
22.06.12,17:02
mna nie-zem uz nie je to co volakedy,dnesna zelenina a celkovo strava,vody,vzduch...to nema nic spolocne s tou cistou zivou energiou,ktora bola cloveku venovana.znicili sme si svoje vlastne zivotne uzemie a cudujeme sa ze sme chori.
osky
22.06.12,17:07
jurko,ved ona tie ecka dala do uvodzoviek-takze life pak nie su celkom iste ziadne escka,ver mi.
osky
22.06.12,17:09
co si tym chcela naznacitß
Indeed
22.06.12,17:09
necitala som celu temu ale musim povedat,ze ja mam s tymto velmi dobre skusenosti.najskor som to tiez brala podobne ako ti co to povazuju len za obchod.ale ja som to skusila na vlastnej kozi a neuveritelne mi to pomohlo.
ked som v roku 2005 potratila,skoro som vykrvacala-pisala som o tom podrobne v teme prvotne priznaky tehotenstva zmizli...skratka,bola som podvizivena a hudokrvna.bleda ako stena,odpadavala som,nemohla som lapit dych pretoze mi vyväzovali prsia aby sa netvorilo mlieko-potratila som totiz v 5.mesiaci...
potom som zacala uzivat life pak a kedze to je drahe,uzivala som polovicnu davku-neviem ani opisat ako som sa uz po 2 dnoch vzchopila.plet som mala ozaj ako broskyna-ako sa hovori ze to je zdrave plet na tvari,nikdy som taku nemala,mala som viac energie a rychlo som sa zotavovala po cisarskom reze....je to ozaj neuveritelne,ale ja som to zazila.preto viem,ze tento pripravok neni len tak hocico.
mam ho doma-zopar balickov,ale setrim si ho nacas tehotenstva,ak sa podari.pretoze naozja,je to vyvazena davka mineralov,stopovych prvkov a cojaviem coho vsetkeho co telo potrebuje a je to organicke.
moja mama a otec ho tiez uzivali a boli vitalni,otcovi sa zlepsil tlak ,stav po mozgovej prihode a pod.
ano,je velmi drahy,aj pre mna.zial-ale aj sirulina,zeleny jacmen,alfa-alfa,su v tabletkach a su strasne drahe.kto chce kvalitne vyzivove doplnk,musi siahat do vrecka hlboko.
uz len podla ceny normalnych multi tabliét vidiet,ze je to len chemia-to co ponukaju bezne lekarne-spektrum a podobne.

Tak TOTO ma ZLOMILO !

Idem zháňať lifepack,

a vobec ma nezaujíma aká bude cena.
osky
22.06.12,17:13
ja som za to vtedy dala 130 eur,ale nebola to len ta skatula,brala som k tomu ich omega 3 a este tea tree-je to resne nadavkovane.vedla by som kde sa to da zohnat,ale len ce ss,lebo hned by ma tu obvinili,ze som dilerka a to nie som.napisala som pravdu.
camile
29.10.12,00:09
mam 27 rokov, nemam nejake zasadne zdravotne problemy a lifepak som zacala uzivat spolu s omega marine a age loc ako prevenciu. Prve dva mesiace som uzivala plnu davku (tj. 18 tbl.denne) po dvoch mesiacoch uzivania som sla darovat krv a nahodne mi zistili mierne zvysene ATL (alaninaminotransferaza - enzym ktory sa na chadza v hepatocytoch/pecenovych bunkach a uvolnuje sa pri poskodeni z cytoplazmy pecenovej bunky)v ramci mojho zivotneho stylu sa nic zasadne nezmenilo, okrem toho ze som zacala uzivat lifepak...preto som znizila dennu davku na polovicu a vysadila age loc po ktorom mi byvalo zle od zaludka.. o dva mesiace som sla na kontrolny odber, kde som mala okrem vyraznejsieho zvysenia ALT navyse zvysene AST (aspartataminotransferaza - takisto enzym tvoreny pecenovou bunkou, uvolnuje sa pri vyraznejsom poskodeni hepatocytu z mitochondrii)okrem toho som mala znizeny aj hemoglobin a dalsie parametre ktore poukazuju na anemiu..absolvovala som dalej nejake odbery koli moznym infekciam ale vsetko bolo negativne, caka ma sono brucha a navsteva gastroenterologa...navyse mam asi mesiac nadchu ktora sa prechodne zlepsi/zhorsi a stale neodchadza.....
takze ak to mam zhrnut uzivanie lifepaku ma stalo dost penazi a moj zdravotny stav sa zhorsil...je mozne ze je to len nahoda, ale naozaj zvazujem ci ma cenu uzivat to dalej....navyse nikto z "predavacov" pharmamexu dostatocne nerozumie danej problematike, ked som sa na zaciatku uzivania pytala ci to nieje prilis velka zataz na pecen, tak mi bolo povedane, ze urcite nie....ked som prisla s tym ze mam zle pecenove testy, tak sa mi dostalo odpovede, ze je to len dosledok detoxikacie...plus kazdy tam len mele o tom aky je to paradny biznis a aky je to vseliek...a mne sa zda ze som narazila na dalsiu skupinu sracov, ktora zaraba na tom ze si chcu ludia zlepsit svoj zdravotny stav...takze taku mam ja skusenost
bodliak
29.10.12,04:45
Človek, ktorému fyzicky nič nie je, začne hltať 18 tabliet denne. Takže to vidím na duševnú poruchu. To Lifepak nelieči ?
osky
30.10.12,13:57
no veru,ak si nemala ziadne problemy,na co si to uzivala.
pokial vsak viem,18 tableit som nikdy nikde nevidela uzivat.
uziva sa to takto:

rano a vecer -4 tablety multivitaminu-to je ten jeden sacok.

naobed- 1 tabletka omega

naobed kazdy druhy den-1 tableta vytazku zo zeleneho caju

potom su detse vitaminy a uzivaju sa raz alebo dva razy denne po 1 cukriku.

ine ich vyrobky nepoznam.

!!!!!ja v mojom stave aky som hore vyssie spominala som uzivala len polovicne mnozstvo a velmi mi to pomohlo.
takze 18 tabliet denne je hrozne vela.aj vitaminy mozu poskodit-VITAMIOZA!!!
trndo
22.02.13,13:30
nechcem nic romentovat a hlavne urcitie nie cloveka ako je buchač pretoze tento clovek zjavne vobec ani len netusi o jake produkty a hlavne o jake latky sa jedna. Lifepack nie je len subor vitaminov ani vitaminovych doplnkov. Je to synergicky retazec vsetkych latok ktore clovek potrebuje aby telo bolo chranene pred volnymi radikalmi a preto priznaky danych ochoreni odznieva pretoze organizmus sa dokaze pomocou imunitneho systemu a aktivitou genov na urovni buniek s danym problemom vysporiadat. K neplodnosti tolko ze v cechach existuje gynekologicka klinika kde prave skumaju ucinok na zeny aj muzov trpiacich impotenciou. pre viac info kontaktujte ma na mojom emaily. A samozrejme MLM marketing pracuje na principe obchodnej siete cize na principe elektronickej lekarne, preto firma nechce ponukat lieky v lekarnach pretoze tento system je ovela jednoduchsie spraveny a zarucuje aj najspravodlivesi vyplacaci system na svete. ale kto neveri neveri (len hlupak ked uvidi zirafu neveri ze to je zirafa a mysli si ze take zviera neexistuje) takze nepodcenujme pracu 150 vedcov prosim vas ;) a ospravedlnujem sa za diakritiku a interpunkciu
buchač
22.02.13,15:43
nechcem nic romentovat a hlavne urcitie nie cloveka ako je buchač pretoze tento clovek zjavne vobec ani len netusi o jake produkty a hlavne o jake latky sa jedna. Lifepack nie je len subor vitaminov ani vitaminovych doplnkov. Je to synergicky retazec vsetkych latok ktore clovek potrebuje aby telo bolo chranene pred volnymi radikalmi a preto priznaky danych ochoreni odznieva pretoze organizmus sa dokaze pomocou imunitneho systemu a aktivitou genov na urovni buniek s danym problemom vysporiadat. K neplodnosti tolko ze v cechach existuje gynekologicka klinika kde prave skumaju ucinok na zeny aj muzov trpiacich impotenciou. pre viac info kontaktujte ma na mojom emaily. A samozrejme MLM marketing pracuje na principe obchodnej siete cize na principe elektronickej lekarne, preto firma nechce ponukat lieky v lekarnach pretoze tento system je ovela jednoduchsie spraveny a zarucuje aj najspravodlivesi vyplacaci system na svete. ale kto neveri neveri (len hlupak ked uvidi zirafu neveri ze to je zirafa a mysli si ze take zviera neexistuje) takze nepodcenujme pracu 150 vedcov prosim vas ;) a ospravedlnujem sa za diakritiku a interpunkciu
Pekne po poriadku .
Takže najprv z oficiálnych stránok - citácia

Ostať zdravým počas života začína správnou výživou.
Počet vedeckých dôkazov, ktoré preukazujú zdraviu prospešné účinky špecifických živín narastá. Zdravá výživa vyžaduje rovnováhu makroživín (tuky, proteíny a karbohydráty), kalórií na podporu energetických potrieb a mikroživín v záujme uspokojovania výživových potrieb ľudí v záujme správneho ľudského metabolizmu.

Len tak , na okraj ...zdravá výživa je taká , ktorá nepotrebuje ŽIADNE podporné látky v tých lentilkách za tú neprimerane vysokú cifru ...

Povedané aj inými slovami , to prirovnanie k tej žirafe ...nuž podľa mňa len debil bude ponúkať kúpu obzretia žirafy , žijúcej niekde na savane , keď si jedinec môže to zviera pozrieť aj v ZOO ...

K tej poznámke na moju osobu by som snáď iba jedno ..
Dúfam , že nejde u Teba o nedostatok neúcty , ale skôr len o to chvíľkové pominutie mysle ...
Spomenul by som ale jedno ... to , čo som ja prežil , tak toto sa Tebe nesnívalo ani v tých najhorších snoch ... netušíš , na akú tému a s kým si sa do debaty dal ...
Ja , to zdôrazňujem , sa iba so seberovným bavím ...a na to si ešte nedorástol , málo mliečka si totiž vypil ( a že je zdravé ???...tak to si to patričné info nájdi na nete ...)...
pivko
22.02.13,16:28
nechcem nic romentovat a hlavne urcitie nie cloveka ako je buchač pretoze tento clovek zjavne vobec ani len netusi o jake produkty a hlavne o jake latky sa jedna. Lifepack nie je len subor vitaminov ani vitaminovych doplnkov. Je to synergicky retazec vsetkych latok ktore clovek potrebuje aby telo bolo chranene pred volnymi radikalmi a preto priznaky danych ochoreni odznieva pretoze organizmus sa dokaze pomocou imunitneho systemu a aktivitou genov na urovni buniek s danym problemom vysporiadat. K neplodnosti tolko ze v cechach existuje gynekologicka klinika kde prave skumaju ucinok na zeny aj muzov trpiacich impotenciou. pre viac info kontaktujte ma na mojom emaily. A samozrejme MLM marketing pracuje na principe obchodnej siete cize na principe elektronickej lekarne, preto firma nechce ponukat lieky v lekarnach pretoze tento system je ovela jednoduchsie spraveny a zarucuje aj najspravodlivesi vyplacaci system na svete. ale kto neveri neveri (len hlupak ked uvidi zirafu neveri ze to je zirafa a mysli si ze take zviera neexistuje) takze nepodcenujme pracu 150 vedcov prosim vas ;) a ospravedlnujem sa za diakritiku a interpunkciu

Ty si sa dal namotať trochu neskoro , však tá hlúposť je na trhu od r. 2010 , Pekne ti tie básničky natlačili do hlavy , ty budeš mať určite vysoké IQ
buchač
22.02.13,16:38
Ty si sa dal namotať trochu neskoro , však tá hlúposť je na trhu od r. 2010 , Pekne ti tie básničky natlačili do hlavy , ty budeš mať určite vysoké IQ
Dovtedy pil mliečko , plienky nosil ... teraz je za múdreho ...
misoft
22.02.13,16:50
Hehehe - zase jedného na drísty nalapali - no čo už s ním - nech sa napcháva "voľnými radikálmi" - bude potom "radikálny" ***** (ak ho to zdnuka neroztrhá).
trndo
22.02.13,17:46
takze na to aby tabletka bola kompaktna a aby vobec bola strebatelna v tenkom creve musi obsahovat iste podporne latky to je si myslim jasne ani jeden liek nie je taky ze by sa tam nachadzali len ciste latky. A to s tou zirafou som moc nepochopil lebo nnie som si isty ci ste pochopili o com sa tu bavim a ta neprimerane vysoka cena nie je sposobena tym ze tie pilulky maju zltu farbu ani nicim podobnym. za tym liekom stoji viac ako 10 rocny vyskum to nie je len tak namiesane niekde v garazi. A neviem ci si si vsimol vsetky tie testy ktorymi musel lifepack prejst aby sa vobec dostal na trh ale to ty isto vies kedze pijes vela mlieka ;) a somozrejme splna aj test ktory musia splnat vsetky lieky ktore su expedovane v lekarni cize nie je to doplnok vyzivy. A ak by si chcel uzit take mnozstvo vsetkych latok ktore su v tom obsiahnute na mesiac stalo by ta to v priemere 140 eur
trndo
22.02.13,17:51
a nechcem nic nikomu hovorit ale vobec neviete s kym sa bavite a neviete z akeho odvetvia som ja cize :) cize kludne mozete urazat aj tak viem ako to je a co za tym stoji :) a urcite sa nenecham urazat a nebudem si brat k srdcu nieco od ludi ako vy... a neviem ci som spomenul nieco s rokmi tak neviem preco tu splietate rok 2010 nechapem co to ma spolocne s tym co som napisal
lujza.j
22.02.13,18:10
a nechcem nic nikomu hovorit ale vobec neviete s kym sa bavite a neviete z akeho odvetvia som ja cize :) cize kludne mozete urazat aj tak viem ako to je a co za tym stoji :) a urcite sa nenecham urazat a nebudem si brat k srdcu nieco od ludi ako vy... a neviem ci som spomenul nieco s rokmi tak neviem preco tu splietate rok 2010 nechapem co to ma spolocne s tym co som napisal
mimotemy tak tu nestrácaj čas....
avalik
22.02.13,18:16
takze na to aby tabletka bola kompaktna a aby vobec bola strebatelna v tenkom creve musi obsahovat iste podporne latky to je si myslim jasne ani jeden liek nie je taky ze by sa tam nachadzali len ciste latky. A to s tou zirafou som moc nepochopil lebo nnie som si isty ci ste pochopili o com sa tu bavim a ta neprimerane vysoka cena nie je sposobena tym ze tie pilulky maju zltu farbu ani nicim podobnym. za tym liekom stoji viac ako 10 rocny vyskum to nie je len tak namiesane niekde v garazi. A neviem ci si si vsimol vsetky tie testy ktorymi musel lifepack prejst aby sa vobec dostal na trh ale to ty isto vies kedze pijes vela mlieka ;) a somozrejme splna aj test ktory musia splnat vsetky lieky ktore su expedovane v lekarni cize nie je to doplnok vyzivy. A ak by si chcel uzit take mnozstvo vsetkych latok ktore su v tom obsiahnute na mesiac stalo by ta to v priemere 140 eur

tvrdis, ze to nie je doplnok vyzivy ale ze je to liek? ... tak uved prosim ta registracne cislo tohto "lieku"

ja na strankach vidim len tuto minipismenkovu informaciu:
*This statement has not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.
misoft
22.02.13,19:20
Okrem toho - musel by prejsť nielen registráciou ako takou, ale i skúškami u nás v ŠÚKL a to neprešiel, lebo ho tam nik nedal.
Inými slovami: buď trndo nevie, oč běží, alebo je tak naviazaný, že neregistruje fakty.

Jednoducho - predávajú za ťažké prachy nikým neschválené "akože lieky", pričom je to možno len zhluk chemických látok s účinkom placeba.
karol.za
22.02.13,20:11
a nechcem nic nikomu hovorit ale vobec neviete s kym sa bavite a neviete z akeho odvetvia som ja cize :) cize kludne

napíš s kým sa bavíme
a napíš aj z akého odvetvia si

možno potom budeme chytrejší

s pozdravom karol
:):):):):)
trndo
23.02.13,03:24
neviem ci ste si vsimli ale trosku sledujem aj vyskum daneho lieku liek je pripravok kotry obsahuje 1 alebo viec liecivich latok... cize toto samozrejme ako lieko registrovany nemoze byt ... je to doplnok vyzivy ja sam pochadzam z charmaceutickeho odvetvia cize torsku rozumiem aj zlozeniu lieku a aj samotnemu ucinku na organizmus ver alebo nie je mi to jedno :)... vravim ze tieto latky vyzivia bunku preto bunka pracuje akoby za normalnych okolnosti ... len som sa zle vyjadril liek to nemoze byt... to je samozrejme ale prechadza testom na kvalitu ktoru maju lieky...
trndo
23.02.13,03:25
ospravedlnujem sa za chyby ale bolo neskoro v noci ...
avalik
23.02.13,09:53
neviem ci ste si vsimli ale trosku sledujem aj vyskum daneho lieku liek je pripravok kotry obsahuje 1 alebo viec liecivich latok... cize toto samozrejme ako lieko registrovany nemoze byt ... je to doplnok vyzivy ja sam pochadzam z charmaceutickeho odvetvia cize torsku rozumiem aj zlozeniu lieku a aj samotnemu ucinku na organizmus ver alebo nie je mi to jedno :)... vravim ze tieto latky vyzivia bunku preto bunka pracuje akoby za normalnych okolnosti ... len som sa zle vyjadril liek to nemoze byt... to je samozrejme ale prechadza testom na kvalitu ktoru maju lieky...

test na kvalitu vyzivoveho doplnku a teda potraviny je nieco ine ako testovat lieky a ich liecive ucinky.

test na kvalitu skuma pritomnost deklarovanych latok v danom mnozstve, a tiez nepritomnost skodlivych latok.

nikto nespochybnuje ucinky vitaminov ale tlacit ludom do hlavy, ze ide o "zazracny liek" ked je to vyzivovy doplnok je scestne a zavadzajuce.
trndo
23.02.13,11:35
s tym suhlasim ani som nikdy netvrdil ze je to zazracny liek. z vlastnej skusenosti vsak viem ze tento produkt dlhodobym uzivanim moze pomoct pri roznych ochoreniach sposobenych prave z nedostatku vsetkych tych latok ktore sa tam nachadzaju.
korela
23.02.13,12:23
Preklepy sú najmenej, nevieš robiť pri dlhom hutnom texte odseky, aby sa to ľahšie čítalo, kto sa má namáhať?
misoft
23.02.13,14:16
Ba dalo by sa to kvalifikovať aj ako PODVOD.
lujza.j
24.02.13,07:36
neviem ci ste si vsimli ale trosku sledujem aj vyskum daneho lieku liek je pripravok kotry obsahuje 1 alebo viec liecivich latok... cize toto samozrejme ako lieko registrovany nemoze byt ... je to doplnok vyzivy ja sam pochadzam z charmaceutickeho odvetvia cize torsku rozumiem aj zlozeniu lieku a aj samotnemu ucinku na organizmus ver alebo nie je mi to jedno :)... vravim ze tieto latky vyzivia bunku preto bunka pracuje akoby za normalnych okolnosti ... len som sa zle vyjadril liek to nemoze byt... to je samozrejme ale prechadza testom na kvalitu ktoru maju lieky...
mimotemy ufff.....tak teraz sme už všetci kľudnejší:D:D
buchač
24.02.13,09:32
pre viac info kontaktujte ma na mojom emaily.

pochadzam z charmaceutickeho odvetvia

stalo by ta to v priemere 140 eur

mimotemy ufff.....tak teraz sme už všetci kľudnejší:D:D
...tak veru ...čistá charita ... :rolleyes:
osky
25.02.13,20:08
a Juraj zase boduje...:-)
prosim toto mi nerob,lebo takto na noc sa nemozem tak hlucne smiat,juraj.
Prue
12.04.13,11:06
Tiez si vyhladavam informacie k spominanym produktom, myslim ze sa daju najst aj fundovanejsie informacie, ako diskusia na tejto stranke.

(Biofotonicky skener, spomenuty na zaciatku diskusie, nie je vynalezom Pharmanexu alebo Nu Skinu. Bol vyvinuty Huntsmanovym intitutom pre vyskum rakoviny a prvotne sa zameriavali na testovanie zdravotneho stavu zraku a oci)

http://www.aktuality.sk/clanok/211119/firma-nuskin-je-novym-clenom-zdruzenia-priameho-predaja/
http://www.youtube.com/watch?v=AHzvz9G-X4I
http://www.youtube.com/watch?v=akFpFpAtlic
http://www.vlastnihlavou.cz/zaloba-na-farmaceuticke-korporace/
buchač
12.04.13,11:17
Tiez si vyhladavam informacie k spominanym produktom, myslim ze sa daju najst aj fundovanejsie informacie, ako diskusia na tejto stranke.
Pokračuj aj naďalej ...nik Ti nebráni ...:rolleyes:
Diskusie sa nemusíš predsa zúčastňovať ...nik Ťa nenúti ...:cool:
(Biofotonicky skener, spomenuty na zaciatku diskusie, nie je vynalezom Pharmanexu alebo Nu Skinu. Bol vyvinuty Huntsmanovym intitutom pre vyskum rakoviny a prvotne sa zameriavali na testovanie zdravotneho stavu zraku a oci)
http://www.aktuality.sk/clanok/211119/firma-nuskin-je-novym-clenom-zdruzenia-priameho-predaja/
http://www.vlastnihlavou.cz/zaloba-na-farmaceuticke-korporace/

Prvý link ...

Slovenské združenie priameho predaja je záujmové združenie firiem, ktoré fungujú na trhu podobným spôsobom t.j. využívajú pre predaj svojich výrobkov systém priameho predaja. Hlavným cieľom združenia je hájiť záujmy svojich členských firiem, ich priamych predajcov a spotrebiteľov. Chce tiež prispievať ku kultivácii podnikateľského prostredia a poskytovať spoľahlivé informácie o tomto spôsobe predaja a činnosti jednotlivých firiem. Členmi združenia sú firmy Amway, Avon, Just, Mary Kay, Oriflame a PartyLite Viac na: Združenie priameho predaja - http://www.zpp.sk/ NuSkin - http://www.nuskin.com

...jedno lepšie ,ako druhé .......

Druhý link ...

Dr. Rath v úvodním resumé píše:
Tato žaloba přináší před Mezinárodní soudní dvůr (ICC) ty největší zločiny, které kdy byly spáchány v dějinách lidstva. Žalovaní jsou obviňováni ze zraňování a smrti miliónů lidí kvůli „obchodu s chorobami“, z válečných zločinů a dalších zločinů proti lidskosti. Všechny tyto zločiny spadají pod jurisdikci Mezinárodního trestního soudu.

Kto je/sú ten/tí žalovaný/í ...???
Prue
12.04.13,12:18
Diskusie sa nemusíš predsa zúčastňovať ...nik Ťa nenúti ...:cool:

Jednoznacne mate pravdu, ze ma nikto nenuti. Ale porada by mala sluzit na to, aby si ludia vymienali uzitocne informacie a nie aby jeden ineho zhadzoval.
buchač
12.04.13,14:00
Tiez si vyhladavam informacie k spominanym produktom, myslim ze sa daju najst aj fundovanejsie informacie, ako diskusia na tejto stranke.


Diskusie sa nemusíš predsa zúčastňovať ...nik Ťa nenúti ...:cool:

Jednoznacne mate pravdu, ze ma nikto nenuti. Ale porada by mala sluzit na to, aby si ludia vymienali uzitocne informacie a nie aby jeden ineho zhadzoval.
...súhlasím ...nájdu sa aj užitočnejšie , to je fakt ...
...no poniektoré informácie sú len blud a o ich užitočnosti sa nedá ano čoi len pochybovať ...

Čo sa týka diskusie ( aby nedošlo k nedorozumeniu ), ja iba dávam svoj názor a nič iné ...
...a zároveň vravím , že si vyberám medzi tými bludmi a užitočnosťou ...
matteo
17.05.13,21:20
somariny na n-tu... zazracny dzus, lifepak a podobne drahe placebo somariny su len klamanie ludi. Principom je vystrasit potencionalneho zakaznika tym, ze mu "oskenujeme" ruku, kolko ma antioxidantov... to je ale blbost :-) ... a nasledneho z neho vymamit peniaze, aby si kupil (kupoval) nejaku drahu bezcennu gebuzinu za drahe peniaze. Ludia, kupte si kilo pomarancov, odstavte ich a nebudte taki naivni !!!! http://www.stream.cz/peklonataliri/812937-peklo-na-taliri-zazracny-dzus
schaila
15.06.13,17:25
mna najviac dojima ako ludia co nikdy v zivote ziaden z tychto produktov nevyskusali su absolutni experti na vsetko....sa trosku nad sebou zamyslite ked uz idete kritizovat nieco co ste vo vacsine pripadov nikdy nevyskusali .... si zratajte kolkokrat do roka ste chori, ako casto vas boli hlava, brucho, ste unaveni, bez nalady a podobne...kolko ludi okolo vas ma aj vaznejsie zdravotne problemy!!!!
ja som sa k nuskinu dostala pred 5 rokmi a reagovala som ako vacsina ludi, podvod a neviem co...no nastastie moji rodicia produkty zakupili a teraz som im za to vdacna...sama som mala zlu imunitu..u mna konzumacia ovocia neprichadzala do uvahy na kolko som mala skoro na vsetko alergiu...ten zazracny dzus mi pomohol...som rok bola chora, lekarka do mna cpala antibioatika a skoncila som v nemocnici.... nehovorim,ze mi dzus zachranil zivot ale rozhodne mi pomohol dat sa dokopy!!!!!
skoro cela rodina uzivame life pack a od naivity mame daleko ...skor su naivni ti co bez toho aby to skusili hned vsetko okritizuju....sa zobudte!!!si myslite,ze co ak vam to vasi kamarati odporucia na vas chcu zbohatnut?z predaja su provizie naozaj smiesne!!!mate 100% garanciu vratenia penazi .... ako co viac chcete?kupovat ovocie v ktorom uz ziadne vitaminy niesu?mozno dnes vam je fayn len sa na to pozrite z dlhodobeho hladiska....pozrite sa na vasich rodicov,starych rodicov?su na 100% zdravi?Vacsina ludi nieje!!!
Moj otec si daval merat biologicky vek predtym ako zacal uzivat life pak (ma cez 50 rokov) a prve meranie ukazalo 48, takze tak ci tak dobre....po 3 mesiacoch uzivania sa dal zmerat znova a vek mu klesol na 42 a tuk okolo organov sa rapidne znizil....a toto meranie bolo nezavisle od Nu Skinu...
ak vam to je drahe tak zdvihnite rite a zarobte si na to!!!a ako fakt?ked uz nedate peniaze do zdravia tak do coho?ked vidim ako kazdy vikend ludia vyhadzuju peniaze za alkohol a cigarety a potom sa stazuju,ze vsetko je drahe mi je do smiechu....peniaze boli,su a budu len si ich musite vediet zarobit!!!
vacsina ludi co robi nu skin najprv odkusala produkty ...nemozes ponukat nieco bez toho aby ti to pomohlo a veril si tomu!!! a co je zle na tom,ze ak niekomu nieco odporucite tak za to vas firma odmeni?
no nic!!!!keby ste dostali cent za kazdu vec co odporucite tak tu mame milionarov ako na... takze prestante hladat na nuskine nieco zle,pretoze tam nic zle nieje.....
S touto firmou mozete len ziskat,ci uz zdravie alebo zdravie a financie.
to,ze je zopar ludi co vedia stale len vsetko kritizovat a zosmiesnovat to odraza len ich osobnost...
a vobec naco hladate odpoved na internete?ak vas to aspon trochu zaujalo na prezentacii alebo kde ste sa o tom dozvedeli a mate problemy, nizke skore alebo chcete byt aj v buducnosti zdravi tak to skuste!!!
zaujima vas nazor niekoho koho nepoznate a on produkty nikdy neskusil?alebo si nechate radsej poradit od cloveka co poznate a vypocujete si pribehy od ludi co produkty uzivaju?
Jasne,ze je to biznis...vsetko je biznis... kto dnes robi zadarmo?ale je rozdiel ked firma ponuka kvalitne produkty uz 28 rokov alebo si kupite v lekarni vitaminy ktore vam vobec nepomozu a stoja 30 eur.... za kvalitu sa plati!
Good luck v rozhodovani,ale tu naozaj nieje o com ... ak to skusite a budete uzivat poctivo (alebo aspon raz za den) tak neskor cloveku co Vam to odporucil budete dakovat!
avalik
15.06.13,17:48
KoxXxo
15.06.13,18:36
ak vam to je drahe tak zdvihnite rite a zarobte si na to!!!a ako fakt?ked uz nedate peniaze do zdravia tak do coho?ked vidim ako kazdy vikend ludia vyhadzuju peniaze za alkohol a cigarety a potom sa stazuju,ze vsetko je drahe mi je do smiechu....peniaze boli,su a budu len si ich musite vediet zarobit!!!
....ako vystrihnuté zo "Šmejdov".
lujza.j
15.06.13,19:53
....niektorí ludia žijú vo svojom svete...opojený zázračným gumy džúsom:D:---
vulxy
15.06.13,20:12
mna najviac dojima ako ludia co nikdy v zivote ziaden z tychto produktov nevyskusali su absolutni experti na vsetko....sa trosku nad sebou zamyslite ked uz idete kritizovat nieco co ste vo vacsine pripadov nikdy nevyskusali ....
Moj otec si daval merat biologicky vek predtym ako zacal uzivat life pak (ma cez 50 rokov) a prve meranie ukazalo 48, takze tak ci tak dobre....po 3 mesiacoch uzivania sa dal zmerat znova a vek mu klesol na 42 a tuk okolo organov sa rapidne znizil....a toto meranie bolo nezavisle od Nu Skinu...

no daj si na tatinka pozor...ked to bude uzivat i nadalej tak omladne za rok ze ta v lepsom pripade pretiahne ako 16 rocny pubertiak....a ked to prezenie bude potrebovat pempers-ky a hojdacku...
kopretinka
15.06.13,21:32
z predaja su provizie naozaj smiesne!!!
Jasne,ze je to biznis...

tak keď sú provízie smiešne,tak to je fakt biznis jak hovado.
inak toto je sila

http://www.stream.cz/peklonataliri/819228-peklo-na-taliri-zazracny-dzus-pod-lupou
buchač
16.06.13,06:46
mna najviac dojima ako ludia co nikdy v zivote ziaden z tychto produktov nevyskusali su absolutni experti na vsetko....sa trosku nad sebou zamyslite ked uz idete kritizovat nieco co ste vo vacsine pripadov nikdy nevyskusali .... si zratajte kolkokrat do roka ste chori, ako casto vas boli hlava, brucho, ste unaveni, bez nalady a podobne...kolko ludi okolo vas ma aj vaznejsie zdravotne problemy!!!!
ja som sa k nuskinu dostala pred 5 rokmi a reagovala som ako vacsina ludi, podvod a neviem co...no nastastie moji rodicia produkty zakupili a teraz som im za to vdacna...sama som mala zlu imunitu..u mna konzumacia ovocia neprichadzala do uvahy na kolko som mala skoro na vsetko alergiu...ten zazracny dzus mi pomohol...som rok bola chora, lekarka do mna cpala antibioatika a skoncila som v nemocnici.... nehovorim,ze mi dzus zachranil zivot ale rozhodne mi pomohol dat sa dokopy!!!!!
skoro cela rodina uzivame life pack a od naivity mame daleko ...skor su naivni ti co bez toho aby to skusili hned vsetko okritizuju....sa zobudte!!!si myslite,ze co ak vam to vasi kamarati odporucia na vas chcu zbohatnut?z predaja su provizie naozaj smiesne!!!mate 100% garanciu vratenia penazi .... ako co viac chcete?kupovat ovocie v ktorom uz ziadne vitaminy niesu?mozno dnes vam je fayn len sa na to pozrite z dlhodobeho hladiska....pozrite sa na vasich rodicov,starych rodicov?su na 100% zdravi?Vacsina ludi nieje!!!
Moj otec si daval merat biologicky vek predtym ako zacal uzivat life pak (ma cez 50 rokov) a prve meranie ukazalo 48, takze tak ci tak dobre....po 3 mesiacoch uzivania sa dal zmerat znova a vek mu klesol na 42 a tuk okolo organov sa rapidne znizil....a toto meranie bolo nezavisle od Nu Skinu...
ak vam to je drahe tak zdvihnite rite a zarobte si na to!!!a ako fakt?ked uz nedate peniaze do zdravia tak do coho?ked vidim ako kazdy vikend ludia vyhadzuju peniaze za alkohol a cigarety a potom sa stazuju,ze vsetko je drahe mi je do smiechu....peniaze boli,su a budu len si ich musite vediet zarobit!!!
vacsina ludi co robi nu skin najprv odkusala produkty ...nemozes ponukat nieco bez toho aby ti to pomohlo a veril si tomu!!! a co je zle na tom,ze ak niekomu nieco odporucite tak za to vas firma odmeni?
no nic!!!!keby ste dostali cent za kazdu vec co odporucite tak tu mame milionarov ako na... takze prestante hladat na nuskine nieco zle,pretoze tam nic zle nieje.....
S touto firmou mozete len ziskat,ci uz zdravie alebo zdravie a financie.
to,ze je zopar ludi co vedia stale len vsetko kritizovat a zosmiesnovat to odraza len ich osobnost...
a vobec naco hladate odpoved na internete?ak vas to aspon trochu zaujalo na prezentacii alebo kde ste sa o tom dozvedeli a mate problemy, nizke skore alebo chcete byt aj v buducnosti zdravi tak to skuste!!!
zaujima vas nazor niekoho koho nepoznate a on produkty nikdy neskusil?alebo si nechate radsej poradit od cloveka co poznate a vypocujete si pribehy od ludi co produkty uzivaju?
Jasne,ze je to biznis...vsetko je biznis... kto dnes robi zadarmo?ale je rozdiel ked firma ponuka kvalitne produkty uz 28 rokov alebo si kupite v lekarni vitaminy ktore vam vobec nepomozu a stoja 30 eur.... za kvalitu sa plati!
Good luck v rozhodovani,ale tu naozaj nieje o com ... ak to skusite a budete uzivat poctivo (alebo aspon raz za den) tak neskor cloveku co Vam to odporucil budete dakovat!
Keď sa tak zamyslím nad týmto príspevkom ???
Nuž to nie je naivita v tých vetách , ale aj totálna neznalosť určitých elementárnych znalostí ľudského tela ( vetu čítať a chápať v zmysle = hlúposť autorky príspevku )...

Tí spomínaní Šmejdi odrbávajú ľudí iným spôsobom síce , zarábajú na ľudskej chamtivosti , ale zatiaľ kšeftujú len s produktami technického rázu .

Lifepack je na " vyššej úrovni šmejdov " ...snaží sa odrbávať a zarábať cestou zdravia a to je už trochu silná káva ...

Jedinec , ktorý toto doporučuje si nezaslúži poďakovanie , lež jednu presnú ...
lujza.j
16.06.13,06:53
ja to beriem ako formu "vydierania"....lebo ak jedinec je ten tip "naštrbený" a povie sa zdravie...už ho majú...svinstvo!!!
buchač
13.11.13,21:18
ja to beriem ako formu "vydierania"....lebo ak jedinec je ten tip "naštrbený" a povie sa zdravie...už ho majú...svinstvo!!!

" milujem " takýchto jedincov naštrbených ....


Pete Kovac
Členom od 13.11.13
Odpovede 0
Otázky
Posledné príspevky
Posledná návšteva Dnes 23:12


...ani sa nezaregistroval poriadne , hovno mu smrdí v gatiach a už je za múdreho ...
Pete Kovac
14.11.13,11:36
buchaci, What`s up? Ako suvisi datum registracie s napisanim prispevku? S tym hovnom si ma dostal :-) Hlavne pohoda, naco sa tu rozculovat. Ak sa ti nepaci moj prispevok, kludne ho nahlas.
buchač
14.11.13,11:45
buchaci, What`s up? Ako suvisi datum registracie s napisanim prispevku? S tym hovnom si ma dostal :-) Hlavne pohoda, naco sa tu rozculovat. Ak sa ti nepaci moj prispevok, kludne ho nahlas.

Oh my God , Nothing happens Kovaci...

Aký príspevok mám nahlásiť , ak si tento ( na ktorý reagujem ) napísal ako prvý ???

Najprv by som sa aspoň k téme samotnej vyjadril , nejaký názor napísal ...
Pete Kovac
14.11.13,12:05
Ved si precitaj svoj predchadzajuci prispevok, asi by vznikol tazko, keby tam nic nebolo. Ale v pohode, kazdy sme nejaky. Peace :) Dalej to neriesim.
buchač
14.11.13,12:06
Ved si precitaj svoj predchadzajuci prispevok, asi by vznikol tazko, keby tam nic nebolo. Ale v pohode, kazdy sme nejaky. Peace :) Dalej to neriesim.
mimotemy
Nepochopil si ma ...
Ale to už údel poniektorých ...
Pete Kovac
14.11.13,12:14
ja viem, že je to MLM!
len som chcela vedieť, či to niekto užíval a či postrehol na sebe neaké zmeny

Jednoznacne nam to pomohlo, a zatial kazdemu v mojom okoli, kto to uziva. Viac v mojom blogu.
buchač
14.11.13,12:28
ja viem, že je to MLM!
len som chcela vedieť, či to niekto užíval a či postrehol na sebe neaké zmeny

Jednoznacne nam to pomohlo, a zatial kazdemu v mojom okoli, kto to uziva. Viac v mojom blogu.

Výňatok :


Pravdepodobne niektorí sa do mňa pustia a ma budú mat poriadne v zuboch, resp. padnú rôzne obvinenia, že celé je o zneužívaní neštastia iných.


Ani nie tak o nešťastí .....
Smrdí to reklamou.....
Pete Kovac
14.11.13,12:47
[QUOTE="zoe30"]ja viem, že je to MLM!
len som chcela vedieť, či to niekto užíval a či postrehol na sebe neaké zmeny

Jednoznacne nam to pomohlo, a zatial kazdemu v mojom okoli, kto to uziva. Viac v mojom blogu.

Výňatok :


Pravdepodobne niektorí sa do mňa pustia a ma budú mat poriadne v zuboch, resp. padnú rôzne obvinenia, že celé je o zneužívaní neštastia iných.


Ani nie tak o nešťastí .....
Smrdí to reklamou.....

OK, to je tvoj nazor a ja ti to neberiem.

Ja som napisal iba moje skusenosti. To je vsetko. Hlavne ale nechapem o co ti ide. Ak si myslis, ze NuSkin pre teba nie je, tak OK, v poho. Nie kazdy ma o to zaujem.
Braňo
14.11.13,13:20
[QUOTE="zoe30"]ja viem, že je to MLM!
len som chcela vedieť, či to niekto užíval a či postrehol na sebe neaké zmeny

Jednoznacne nam to pomohlo, a zatial kazdemu v mojom okoli, kto to uziva. Viac v mojom blogu.

Výňatok :


Pravdepodobne niektorí sa do mňa pustia a ma budú mat poriadne v zuboch, resp. padnú rôzne obvinenia, že celé je o zneužívaní neštastia iných.


Ani nie tak o nešťastí .....
Smrdí to reklamou.....


Doslova sa musím zabávať na tom blogu pri vetách typu - predtým som mal 2-3 týždňovú chrípku, teraz iba týždeň. A stačí piť iba džús. A to, že existuje vakcína proti chrípke hradená poisťovňou, ktorá Ti zabezpečí imunitu nevieš?
JankaO
14.11.13,13:32
No ja by som sa teda s Lifepakom nechcela stretnúť ani ako obsluha a ani ako resuscitovaný.
Pete Kovac
14.11.13,13:35
ja viem, že je to MLM!
len som chcela vedieť, či to niekto užíval a či postrehol na sebe neaké zmeny

Jednoznacne nam to pomohlo, a zatial kazdemu v mojom okoli, kto to uziva. Viac v mojom blogu.

Výňatok :


Pravdepodobne niektorí sa do mňa pustia a ma budú mat poriadne v zuboch, resp. padnú rôzne obvinenia, že celé je o zneužívaní neštastia iných.


Ani nie tak o nešťastí .....
Smrdí to reklamou.....



Doslova sa musím zabávať na tom blogu pri vetách typu - predtým som mal 2-3 týždňovú chrípku, teraz iba týždeň. A stačí piť iba džús. A to, že existuje vakcína proti chrípke hradená poisťovňou, ktorá Ti zabezpečí imunitu nevieš?

Sice si to vytrhol z kontextu a trosku zmenil zmysel, ale nevadi. Ak si spokojny s hradenou vakcinou a vyhovuje Ti, proti gustu ziaden disputat. Ja radsej budem posilnovat imunitu organizmu prirodzenou cestou, a tak sa nemusim spoliehat na farma firmy ci stihnu vyrobit vakcinu na aktualny virus. Navyse sa nezatazujem tazkymi kovmi a inymi, pre telo cudzimi latkami. S tym zadarmo, to tiez je trosku inak, ale to je uz na inu, samostantu diskusiu.
Pete Kovac
14.11.13,13:38
No ja by som sa teda s Lifepakom nechcela stretnúť ani ako obsluha a ani ako resuscitovaný.
Vyborny postreh :D
Braňo
14.11.13,13:49
aké ťažké kovy máš v Influvacu? Ja som povedal, že vakcína je hradená poisťovňou, nie, že je zadarmo. Zadarmo nie je nič.
Pete Kovac
14.11.13,14:26
aké ťažké kovy máš v Influvacu? Ja som povedal, že vakcína je hradená poisťovňou, nie, že je zadarmo. Zadarmo nie je nič.
Influvac, rovnako ako vsetky ockovania, obsahuje pre telo neprirodzene latky, na ktore ludsky organizmus podrazdene reaguje pri beznom kontakte tejto latky s kozou alebo sliznicou. No a mi to ideme vpichnut priamo do tela. Mozno influvac neobsahuje tazke kovy, ale pointa mojho prispevku ani nebola o nich.
buchač
14.11.13,14:32
Sice si to vytrhol z kontextu a trosku zmenil zmysel, ale nevadi. Ak si spokojny s hradenou vakcinou a vyhovuje Ti, proti gustu ziaden disputat. Ja radsej budem posilnovat imunitu organizmu prirodzenou cestou, a tak sa nemusim spoliehat na farma firmy ci stihnu vyrobit vakcinu na aktualny virus. Navyse sa nezatazujem tazkymi kovmi a inymi, pre telo cudzimi latkami. S tym zadarmo, to tiez je trosku inak, ale to je uz na inu, samostantu diskusiu.

Sorry ... ale s poniektorými sa slušne nedá , hlavne ak kliny do hlavy trieskajú ...aj teraz sa ovládam ...

Hentie dve vety zvýraznené súvisia ...
Ak by si si MUSEL nechať zaťažiť organizmus tými ťažkými látkami chemického zloženia - vstreknúť do žíl , tak by si inak vravel .
Posiloval by si imunitu všeliako ...

Tie produkty Nu Skin ???
Neriešim ich ...nemá význam ...
buchač
14.11.13,14:35
Influvac, rovnako ako vsetky ockovania, obsahuje pre telo neprirodzene latky, na ktore ludsky organizmus podrazdene reaguje pri beznom kontakte tejto latky s kozou alebo sliznicou. No a mi to ideme vpichnut priamo do tela. Mozno influvac neobsahuje tazke kovy, ale pointa mojho prispevku ani nebola o nich.

Keď nevieš , tak NETVRĎ drísty !!!!!!!
Takže každý organizmus potom podľa Teba ???

Roky som očkovaný , nič sa nedeje - neudialo .
Pete Kovac
14.11.13,15:24
Influvac, rovnako ako vsetky ockovania, obsahuje pre telo neprirodzene latky, na ktore ludsky organizmus podrazdene reaguje pri beznom kontakte tejto latky s kozou alebo sliznicou. No a mi to ideme vpichnut priamo do tela. Mozno influvac neobsahuje tazke kovy, ale pointa mojho prispevku ani nebola o nich.

Keď nevieš , tak NETVRĎ drísty !!!!!!!
Takže každý organizmus potom podľa Teba ???

Roky som očkovaný , nič sa nedeje - neudialo .
OK, tak sa ockuj aj nadalej. Ved ja ti to neberiem. Ak ti to funguje, super, pohoda.

Co sa tyka Influvac-u, kedy som tvdil, ze obsahuje tazke kovy? Never ever.
Influvac obsahuje ine nosne latky, na ktore telo reaguje podrazdene a nie su pre neho prirodzene. Ak chces, tak si to mozes zistit aj sam na nete.

Ja si imunitu riesim inak, to je cele. U mna to funguje, u teba funguje to tvoje riesenie. OK, ale naco sa kvoli tomu rozculovat?
MML inflagranti
18.07.17,23:29
pro --werdzu--
""v týchto kapsuliach sú ešte ďalšie dve riasy, litothamnium calcareum, ktorá má obrovské množstvo vápnika (preto pomáhajú aj na oteoporózu) "" , a co tak když se to obrovské množství dostane do cév ? Co potom ? Použijeme izomer vitamínu K2 MK7? který 37% vápníku odebírá z cév a kalcifikuje pomocí osteoblastů kosti i alveolu? To je ta pravá páka na osteoporézu !! i bez ergo-cholekalciferolu (vit D) zvýší hustotu kostí o 5,8% ! A to je signifikatní číslo podle dvojitých zaslepených randomizovaných stůdií prosím .... A co potom, když se k izomeru MK7 nasadí to Déčko ? grafy studíí ukazují, že je to po určitých časových obdobích téměř 50% nárůst.
A ještě k MML pharmanexu, bývalí kolegové byli i v amerikovi,(to je ta země za velkou louží),a hlavně vydělali na hlouposti těch pod nimi spoustu peněz, nebudu tu uvádět sumy :-). A co přístroj co v r. 1929 získal nobelovku na zjišťování "stavu těla" pomocí karotenoidů? za pár stovek změřit desítkám lidí na školení a hned je slušný balíček na světě. Ten co je nahoře se může ohánět pětitisícovkami jako toaletním :-). V 2005, kdy to přišlo přes maďarsko, byl z toho každý hotový, ale dnes se to dá koupit na netu o cca 5 stovek levněji a ani nemusí být ten trouba dojnou krávou pro ty nad ním :-) Tedy MML. Ale proč to kupovat, když jsou i jiní ""vědci"" co se tu s nimi oháníš, kteří ne důsledky řeší, ale příčiny očištění (lidé tomu nepřesně říkají nemoci) a tito mají jiné způsoby, kterými se doberou k plnému zdraví .... Tak dobrou chuť a hlavně spoustu "chechtáků", to je určitě smysl života ....
arizona
19.07.17,03:16
pre MLM Inflagranti :

werzda tu uz nebola 5 rokov http://www.porada.sk/member.php?u=249331

...treba pozerat aj datumy tem, netreba vytahovat stare temy...ak sa chces zapajat do debat, reaguj na aktualne temy,dik

TEMU UZATVARAM