Bodkas
22.06.10,16:28
Má niekto aktuálne informácie o obchvate Budapešti? Je už v prevádzke a aké máte skúsenosti? Resp. ako prejsť Budapešťou do Chorvátska bez blúdenia...? Ďakujem.
rickman
22.06.10,15:34
mimotemy navi :)
arizona
22.06.10,17:42
pivko
23.06.10,05:52
Ak prídeš do Budapešti od Miškolca M3 tak jednoznačne ešte stále cez centrum Hungaria krt potom v pravo okolo Keleti a po Rakoczi út. Obchvat je vhodný len pri ceste na letisko ,pri ceste do Chorvátska urobíš cca 60km naviac.
Bodkas
23.06.10,05:58
Ďakujem veľmi pekne.
Taserda
23.06.10,08:40
Pri príchode do mesta treba vedieť na ktorú diaľnicu za mestom sa chcem dostať a držať sa označení nad alebo vedľa cesty.Majú to tam spravené tak aby šli autá tam kde chcú oni,je to kôli hustote dopravy.Mam navigáciu ale idem podľa označenia,navigácia je záloha pre prípad uzatvorenej cesty z rôznych dôvodov.šiel som aj podľa navygácie a mám pocit že som prešiel a stál viacej križovatiek ako podľa značenia.
palčo
23.06.10,16:59
Predvlani som išiel cez Šahy a Budapešť do Chorvátska. S navigáciou žiadny problém. Bez navigácie by som si netrúfol.
jelalim
23.06.10,17:11
Nie je to absolutny problem prejst bez navi.
V Madarsku plati ale pravidlo, ze orientovat sa tam ma nie podla nazvu mesta, ale podla cisla cesty. Treba si to kuknut vopred na planovaci ciest, ale hlavne tahy maju dobre znacene.
lujza.j
23.06.10,18:23
Nie je to absolutny problem prejst bez navi.
V Madarsku plati ale pravidlo, ze orientovat sa tam ma nie podla nazvu mesta, ale podla cisla cesty. Treba si to kuknut vopred na planovaci ciest, ale hlavne tahy maju dobre znacene.
s tými číslami ciest máš síce pravdu všetko tam je ok, no okrem Budapešti, my sme minulý rok, hned pri prichode do Bud.neodbočili kam sme mali, napriek tomu, že sme si dávali maxi pozor, stálo nás to hodne času a x krát sme si dali okružnú jazdu:D:D
martinesopo
05.07.10,18:19
zaleži skade prideš do PEšTI ak, od KE tak rovno po 4 prudovke potom mierne vpravo a na moste do lava okolo vysokej budovy M3 potom rovno smerom na "TESCO ARENA ,tak pri takej akože stanici na pravo odbočiš vpravo a na lavo uvidiš TESCO, MAX.. potom rovno po Rakoczi ulici až cez dunaj popod parlament doprava ,dolava, prudko doprava ,potom po cca 5 semaforoch vlavo na most a zideš na vypadovku smer GYOR,BALATON, VEZPREM...na konci pešti po tesco, kika, mcdonald....dolava na balaton, vasprem, segedferevar, /neviem tie presne nazvy v madarčine/za balatonom pri letenye rovno SLOVENIA, NAPRAVO CROATIA
mpalo
03.07.11,06:26
Ideme na dovolenku autom do Chorvátska južnou trasou cez Miskolc - M3. Chcel by som sa poradiť, ako sa napojiť na obchvat Budapešti M0 z M3 s napojením na diaľnicu M7 na hraničný prechod Goričan, aby sme nemuseli prechádzať centrom Budapešti?
Nikde na internete to nemôžem nájsť a pri prechádzaní centrom Budapešti pred 5-rokmi sme zablúdili.
lujza.j
03.07.11,06:31
mpalo
03.07.11,07:24
ďakujem za link, pozrel som si odpovede, ale z cestovky mám info, že je možne napojenie aj z M3 na MO, ale konkrétne info nemám.
poprosím, kto cestoval v tomto roku touto trasou, alebo má nové info o tejto trase, poprosím o radu
Taserda
03.07.11,08:28
Pri vjazde do Budapešti sú navigačné tabule s číslami diaľnic na ktoré ma pruh navedie a tými sa treba riadiť,ak je napr. M0 vyznačená v pravo idem do pravého pruhu.Po M0 nechodievam kôli skráteniu cesty,mám aj navigáciu ale to je do rezervi.Tým že ma tabule navigujú je domyslené aj to aby som nešiel tam kde je hustejšia premávka, oproti navigácii ktorá ma vedie napríklad najrýchlejšou trasou ale nevie o zvyčajných zápchach a alebo aktuálnych rozkopávkach.
pivko
03.07.11,11:24
Choď cez centrum , po A0 je to naviac 50km. A neviem kde si mohol zablúdiť. ideš stále rovno potom cez nadjazd vľavo na Hungária kurut , potom asi na 4 križovatke pri Štadione vpravo a už len rovno rovno rovno okolo keleti po Rakoczy ut. cez most , citadela a stále rovno rovno až uvidíš:D
mpalo
03.07.11,11:52
Ď.:rolleyes:
Marína
03.07.11,19:09
Choď cez centrum , po A0 je to naviac 50km. A neviem kde si mohol zablúdiť. ideš stále rovno potom cez nadjazd vľavo na Hungária kurut , potom asi na 4 križovatke pri Štadione vpravo a už len rovno rovno rovno okolo keleti po Rakoczy ut. cez most , citadela a stále rovno rovno až uvidíš:D
Palo, nakreslila som ti trasu na mape, pozri sa na to.;)
Pivčo, pre istotu to skontroluj, prosím.:)

Dodatok: Súbor tu nevlezie, má vyše 2,7 MB, musím ho rozdeliť, za chvíľku to bude.
pivko
04.07.11,02:59
Presne tak
mpalo
04.07.11,05:44
Marína ďakujem veľmi pekne, vytlačím a idem