lucus17
22.06.10,16:31
Cawko...potrebovala by som radu v kupe netbooku...Chcem si kupit HP Mini 210-1099EC Vivienne Tam edition a chcem sa opytat ci sa oplati kupit.dakujem...
pecko84
22.06.10,14:36
zalezi na co ho chces vyuzivat
misoft
22.06.10,14:38
Ak do školy, alebo na surfovanie po sieti - pokiaľ je rozumná cena - oplatí sa. Treba ale upozorniť: NETBOOKy sú BEZ optických jednotiek (nedá sa používať priamo na čítanie a napaľovanie, jedine pomocou externej mechaniky).
BTW: Má tam 60-dňové trial verzie (predinštalované) Microsoft® Works a Microsoft® Office Home a Student 2007 (60-dňová skúšobná verzia), ktoré je potom za poplatok potrebné aktivizovať (prípadne odinštalovať a nájsť si na nete voľné ekvivalenty týchto programov - Open Office).
mpca
23.06.10,05:39
Osobne si myslím že ten spomínaný HP je na NETbook predimenzovaný... A výdrž batérie je celkom otázna pri takej zostave... Osobne by som volil niečo menej "energeticky" náročné..
Trochu sa mi zdá aj drahý :)
rickman
23.06.10,09:04
Osobne si myslím že ten spomínaný HP je na NETbook predimenzovaný... A výdrž batérie je celkom otázna pri takej zostave... Osobne by som volil niečo menej "energeticky" náročné..
Trochu sa mi zdá aj drahý :)

To bude tym, ze za "umenie" sa plati :). Ja by som volil nieco ine (http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/sk/generic/b2c-mini-notebooks-nb300). :) A kebyze som dievca, tak mozno siahnem po ruzovej verzii :D.
maurer2
23.06.10,10:11
Ja by som ho bral hned je to image NB celkom dobra konfiguracia neviem ci ho nevyuzijes jedina nevyhoda je mala obrazovka pre mna, ale zase je lahky pouvazuj naco ho potrebujes ak tam budes chciet aj filmi pozerat tak iste nieco vecie minimalne 15 palcov , na web a nie prilis dlhe prace vyhovuje
salvosko
23.06.10,10:33
Sestre som to kupil asi pred mesiacom a je velmi spokojna. Doupila si Office za nejakych 80 euro a basta. Na pozeranie filmov na DVD/DIVX player za 80 euro na USB kluc.