dudlo
22.06.10,19:20
Prosím poradte čo mám kúpiť 10 ročnej dievčine?Je to sesternicina dcéra,takže moc neviem na čom momentálne frčí ;). Nič drahé ale niečo aby mala radosť.
Ďakujem
Martin Mocko
22.06.10,17:22
Neviem či tu frčí sekcia Hannah Montana....:D
dudlo
22.06.10,17:25
Neviem či tu frčí sekcia Hannah Montana....:D
Tú našťastie nemusí :o Bleeee;)
pohodička
22.06.10,17:52
Ja mám 10 ročnú vnučku a tiež často riešime takéto problémy s darčekmi, ale aby som bola úprimná veľmi ma prekvapila, keď sa na Vianoce najviac tešila z kreatívneho kufríka, ktorý som kúpila v Dračiku za pár eur a mobil, fotoaparát a mnoho iných drahých vecí ostalo nezaujímavých. Ja by som radila knihy, puzle so zvieratkami, veľmi zaujímavé sú vešiačiky na šperky(postavičky).
Martin Mocko
22.06.10,17:52
Tak sa skús orientovať na to, o čo sa zaujíma. Či ju baví čítať knihy, nejaký šport alebo má zvieratko..
patalia
23.06.10,07:47
Sice take dietko v rodine nemame, ale sak neni to az tak davno co som mala ja desat :D u mna frcali bud barbiny alebo potom som vzdy tuzila po tych kufrikoch s odseknutou hlavou, ktoru som mohla cesat a nakoniec vystrihat hadam az dohola :D
no asi by som radila len tak ju vziat do hrackarstva a po com bude tuzit tak to jej neskor nenapadne kupit :---
euina
23.06.10,08:57
Mám 11-ročnú dcéru, a u nás fičia rôzne zápisníky, diáre, gélové perá,
fixy. Ale poteší aj bižutéria, voňavka. A už je v takom veku, že sa teší
aj z oblečenia, hlavne, keď ju nechám, nech si vyberie sama, čo sa jej
páči. Hlavne sa opýtaj, čo ju zaujíma a podľa toho sa snaž niečo kúpiť.
witch
23.06.10,09:13
Treba zistiť záujmové oblasti.
Ja mám 10 ročnú dcéru, ktorá má rada zvieratká - aj živé, aj hračky. S kamarátkami frčali na petshopoch - zbierka čudných zvieratiek s doplnkami a teraz je No1 zhu zhu škrečok s doplnkami. Vyzerá ako živý, pohybuje sa, je ich veľa druhov... K nemu sú domčeky, oblečky a iné. Keby ju bavil, tak môžeš dokupovať do zbierky aj k meninám, k narodeninám, vianociam....:rolleyes::D
Olomolo
23.06.10,10:42
Mám 10ročnú dcéru a zaujíma sa hlavne o hudbu a zivotny styl s touto hudbou spojeny, vzdy ju potesi CD, alebo DVD oblubenej kapely.
Llívia
23.06.10,10:45
Ja by som sa jej rovno spýtala (veď možno je ako ja - radšej žiadne prekvapenie, ako nemilé prekvapenie):).
Lotarka
23.06.10,12:19
My sme toto riešili v apríli. Dcéra veľmi chcela všeobecnú encyklopédiu, aj ten kufrík z Dráčika tiež dostala pod stromček. Spomínané pamätníky, bižutérie a aj oblečenie, to ju tiež potešilo.

U nás som už zatrhla hračky, lebo tých je habadej a len ležia na poličkách a zapadajú prachom. No ak by to bolo niečo na vonka, tak tomu sa poteší.

Ak je tvorivá, dá sa kúpiť napr. aj lacná sada na maľovanie - plátno s obrázkom a farby k tomu a podobné veci. Záleží, čo ju zaujíma.
Bionda
24.06.10,08:17
Presne, opýtať sa je naistejšie a radosť bude o to väčšia.... mojej staršej keď mala 10 som tuším kúpila prvý strieborný prsteň ( predsa len začínajú byť v tomto veku slečnami :) a nie už deťmi:D)
JarkaL
24.06.10,08:42
Náušnice od Swarovskeho, dajú sa kúpiť aj od 6,-€ a sú pekné.
Oliwa
24.06.10,16:10
Čo pre 10 ročnú kočku??? 22-06-10
08:20 PM

No predsa kočku! :D:D:D Ak po nej túži a nemá ju...
A nemusí byť ani "značková" - perzská...:)
jaros5
25.06.10,06:00
Prosím poradte čo mám kúpiť 10 ročnej dievčine?Je to sesternicina dcéra,takže moc neviem na čom momentálne frčí ;). Nič drahé ale niečo aby mala radosť.
Ďakujem
Neviem čo je u teba drahé a čo ešte drahé nie je. Pre niekoho je drahý darček už za desať eur, pre iného nie je drahý ani za 500 eur.:rolleyes:
Ak nepoznáš jej záľuby, resp. po čom túži a chceš jej skutočne urobiť radosť, rovno jej povedz koľko chceš investovať do darčeka pre ňu, zober ju do obchodov, nech si vyberie sama;).
dudlo
26.06.10,15:05
Spytat sa jej nemozem,sme malo v kontakte,zije v Cechach.Takze aj spolocny nakup je nerealny.
Dakujem aj tak za rady,isto nieco vyuzijem ;):)
mr-alien
28.06.10,15:35
kup jej kolobezku :) .. ak ta to zaujalo rad ti stym pomozem, klik link v podpise
macika78
29.06.10,08:34
Ja som krsna 11 rocnemu dievcatku a minuly rok sme jej na desiate narodeniny kupyli striebornu retiazku zo zlatnictva, ktora bola v skatulke pekne zabalena ozdobnym papierom a ulozena v malej papierovej tasticke. No a este sladkosti.
iv01
30.06.10,06:26
ja som kúpila krsniatku k 8 rokom značkovú šiltovku, na nete sa dajú zohnať aj pod 10e