habib
23.06.10,23:22
Dobry den,čast na sedenie nášho rozkladacieho gauča je už trochu zdeformovaná,tak som rozmýšlal vyriešit to novym ,,penovým molitanom,, neviem ako to nazvat,proste ta žltá,alebo biela penová výpln........je to normálne na zip tak v pohode,ale neviem pod čím to na nete hladat,maximalne mi tam vyskakujú matrace do postielok pre deti.
Prípadne ak by niekto,kto riešil podobný problém vedel orientačnú cenu,rozmer cca 190x70xhrúbka 15-20cm. dakujem
zdenka131
23.06.10,21:38
bupi
23.06.10,21:45
aj rempo predava molitany
habib
24.06.10,09:09
......tak zatial dakujem,len nastal problém,teda pozeral som na stranky kremik.sk pretože tam sú aj ceny,ale zase hned ako prvy je tam molitan za nejakých 36€,čo je najdrahší ostatné sú len za zlomok ceny,pochopil som že je to podla hustoty,takže aj makkosti/tvrdosti........to je samozrejme doležité,ale neviem teda aký vybrat,aký by sa ešte na gauč hodit a ktorý už nie.
Oliwa
24.06.10,16:06
......tak zatial dakujem,len nastal problém,teda pozeral som na stranky kremik.sk pretože tam sú aj ceny,ale zase hned ako prvy je tam molitan za nejakých 36€,čo je najdrahší ostatné sú len za zlomok ceny,pochopil som že je to podla hustoty,takže aj makkosti/tvrdosti........to je samozrejme doležité,ale neviem teda aký vybrat,aký by sa ešte na gauč hodit a ktorý už nie.

No najlepšie by asi bolo, keby si to nekupoval napr. na dobierku či cez internet, ale vybral sa do predajne, aby si sa mohol na gauč hodit, resp. na molitan, ktorý neskôr súčasťou toho gauča bude /ako keď si v obchode s nábytkom sadneš na sedačku alebo posteľ.../, a uvidíš, ako hlboko klesneš :D, alebo naopak, aby Vás zase tvrdé sedenie neomínalo... ;)
djkremik
04.01.15,09:35
Vieme vám poradiť pri výbere molitanu podla vašej váhy a hrúbky molitanu sedačky. Z poťahové latky aj koženky Vam pri vážnom zaujme o určitú farbu alebo odťien poťahovej látky , koženky pošleme malú vzorku v obálke aby ste vedeli posúdiť či je pre vás vhodná. Fotografie koženiek a poťahových látok na sedacie súpravy foťíme na dobrom fotoaparáte aby boli čím vernejšie farby. Može sa stať že nesedí otien len preto že každý monitor a operačný systém ináč reprodukuje farby na obrázkoch.
veronikasad
04.01.15,09:39
reaguješ na príspevok skoro 5 rokov starý
djkremik
04.01.15,09:40
vela ludi hlada odpoved. preco nereagovať. rad pomôzem