AGRO
26.10.05,20:07
Tlačím mesačný výkaz pre soc. poisťovňu v programe SOMI pred tlačou na obrázovke bolo : Nastavenie písacieho stroja PDF VERZIA. Pri tlači to už nie je.Prevezme soc. poisťovňa tento výkaz keď nemám farebnú tlačiareň ?
Zita4
26.10.05,18:21
Nemusíš výkazy tlačiť na farebnej tlačiarni. Nesmie to ale byť ihličková tlačiareň.
ajobs
26.10.05,20:20
A blbé je, že si to, čo napíšeš v *.PDF formáte nevieš v elektronickej podobe uložiť, iba vytlačiť. Iba ak máš Adobe Acrobat Professional napr. verzia 7.0 CZ WIN, ktorý je už za :D cca 23.500 Sk+DPH.
vgabka
27.10.05,04:57
Ja som taktiež tlačila výkazy pre SP priamo z programu na laserovej tlačiarni nefarebne. Aj keď vytlačená zostava je úplne rovnaká ako ich farebný výkaz, od septembra som musela všetky výkazy prepísať, lebo tam je podmienka, že aspoň prvá strana musí byť na ich farebnom výkaze. Tak je to aspoň u nás.
DanielaSL
27.10.05,05:20
Ja výkazy posielam elektronicky a to čo si následne vytlačím mi SP akceptuje.
ebeš
27.10.05,05:24
Sociálna poisťovňa výkaz nepreberie, pokiaľ nebudete mať v kolonke nastavenie písacieho stroja napísané PDF verzia. Aby sa to tam objavilo, musite zmeniť nastavenia priamo pri tlači výkazu.Vľavo dole treba vybrať pre voľbu PRINT WHAT možnosť DOCUMENT AND COMMENTS.
Stina
27.10.05,05:34
Ja si po elektronickom odoslaní vytlačím prvú stranu, tú odošlem a SP Ba-vidiek to v takejto podobe akceptuje.
Zuzanečka
27.10.05,06:32
Ja to tiez tak robim a nemam problem