Zdenka1973
24.06.10,09:06
V roku 2000 som pracovala ako majsterka odborného výcviku a urobila som si DPŠ pre majstra OV. Potom som si urobila vysokú školu technického smeru a teraz pracujem ako učiteľka odborných predmetov. Spĺňam kvalifikačné predpoklady podľa nového zákona, alebo by som si mala urobiť DPŠ pre absolventov inžinierskeho štúdia? Ďakujem
pe.pe
24.06.10,18:28
Zdravim,

kvalifikaciu mas pre MOV, nie pre vyucovanie odbornych predmetov. Mam na mysli samozrejme pedagogicku sposobilost. Mala by si si teda dorobit DPS na vysokej skole prislusneho smeru.
pe.pe
24.06.10,18:36
Zdravim,

kvalifikaciu mas pre MOV, nie pre vyucovanie odbornych predmetov. Mam na mysli samozrejme pedagogicku sposobilost. Mala by si si teda dorobit DPS na vysokej skole prislusneho smeru.

...v inej teme pises, ze mas iny odbor VS ako predmety, ktore ucis...to meni pohlad na vec, pretoze potom by si nesplnala ani odbornu sposobilost a nepomoze ani DPS. Budes jednoducho nekvalifikovana.
Zdenka1973
25.06.10,07:24
...v inej teme pises, ze mas iny odbor VS ako predmety, ktore ucis...to meni pohlad na vec, pretoze potom by si nesplnala ani odbornu sposobilost a nepomoze ani DPS. Budes jednoducho nekvalifikovana.
Riešim možnosť doplniť si kvalifikáciu kvalifikačným štúdiom ďalšieho predmetu, ale najprv si musí zrejme urobiť príslušnú DPŠ. Ďakujem za odpoveď.
Zdenka1973
30.06.10,07:45
...v inej teme pises, ze mas iny odbor VS ako predmety, ktore ucis...to meni pohlad na vec, pretoze potom by si nesplnala ani odbornu sposobilost a nepomoze ani DPS. Budes jednoducho nekvalifikovana.
Do ktorej platovaj tiredy by som teda mala byť zaradená ako nekvalifikovaná?