LuciinkAA
24.06.10,14:42
Ahojte, nevedel by mi niekto poradit, hladám knihu - Do Vladivostoku na zmrzlinu na kole ...pozerala som ju i na nete, ale všade je vypredaná a v kníhkupectvách ju nemajú. Nevedel by mi ktosi poradit, ako ju zohnat?
zdenka131
24.06.10,12:57
aneurizma
24.06.10,16:31
Ahojte, nevedel by mi niekto poradit, hladám knihu - Do Vladivostoku na zmrzlinu na kole ...pozerala som ju i na nete, ale všade je vypredaná a v kníhkupectvách ju nemajú. Nevedel by mi ktosi poradit, ako ju zohnat?

Pekný večer želám, moja osobná skúsenosť je tá, že pozriete kto knihu vydal, aké vydavateľstvo a napíšete list s prosbou, či by pre Vás jeden výtlačok nemali na predaj. Ak je to kniha staršieho vydania, potom ja by som skúsila antikvariáty....alebo mestské knižnice....držím Vám palce.
LuciinkAA
24.06.10,16:48
dakujem
bettylou
05.07.10,14:08
Mňa by zaujímali stránky, kde by som našla nejaké kratšie príbehy pre deti (5r-6r). Mr Google mi vyhadzuje samé knihkupectvá
durisovad
05.07.10,14:50
Ak nechces knihy kupit v knihkupectvach ani v antikvariatoch, skus sledovat kadejake knizne akcie. Mam dojem, ze v ramci programu KNIHA MOJHO SRDCA som zaregistrovala aj burzu knih pre deti. Niekedy zvyknu vypredajove akcie organizovat aj vacsie kniznice.
bettylou
05.07.10,16:02
Ja si len chcem prečítať pár vecí, aby som mohla malému rozprávať do hier a tak. Má strašne rád všelijaké situačné hry, kde hráme príbehy s jeho hračkami a ja už som zúfalá. Nemám nejakú fantáziu o čom vymýšľať, aby ho to zaujalo a malo preňho aj nejaký výchovný prínos. Vďaka
Oliwa
05.07.10,19:51
Ahojte, nevedel by mi niekto poradit, hladám knihu - Do Vladivostoku na zmrzlinu na kole ...pozerala som ju i na nete, ale všade je vypredaná a v kníhkupectvách ju nemajú. Nevedel by mi ktosi poradit, ako ju zohnat?
Skús vo Vladivostoku...:) ale radšej vlakom...;)