stiavnicanka
26.06.10,15:26
Poradte, zariaďujem byt a chcela by som nejaké fotografie. Existuje kamenný obchod s niečím takým??? Ja viem, na internete je možnosť kúpi, ale ja by som to adšej najskôr videla reálne, ako sa hovorí ,,omakala" a až potom kúpila.
Marína
26.06.10,14:35
lavanda
27.06.10,19:04
Fotografie majú aj v IKEA Bratislava.
AlaNR
29.06.10,08:27
Nebol by zlý nápad nečo si aj sama nafotiť a dať vyvolať napr. v Nay. Veľkoformátové fotky robia za smiešny peniaz...
stiavnicanka
29.06.10,09:08
Dík za odpovede. Dobrý nápad s vlastnou tvorbou, len nejak na nič nie je čas. a vytvorit hodnotný záber, to chce čas. Mám ešte jednu otázku. Ak by som sa predsa rozhodla o kúpu cez net, ako to funguje pri objednávke napr. z českého obchodu. Dá sa to??? Postershop.cz má krásne fotky, a ak by nešlo inak...Dík :---
tomasenkoslav
10.08.10,07:18
Nebol by zlý nápad nečo si aj sama nafotiť a dať vyvolať napr. v Nay. Veľkoformátové fotky robia za smiešny peniaz...

suhlasim, ak si na kompziciu netrufaš sama, okukaj podobne snimky, ktore si videla na nete a urob fotku podla toho. Iste nebude profi ale ked to daš do "čierno-biela" vela chyb sa vytrati.

Papierovu fotku by som asi cez net nekupoval. Aj ked to bude možno v tubuse, može sa to predsa len poškodit.
Nakup v cesku cez net ? Zaleži ake su platobne podmienky. Pokial ma lubovolny cesky predajca službu "aj na dobierku" na SK cez poštu, tam problem nevidim. Zaplatiš cca plus 10 EUR za poštovne a maš to doma. Pokial maju iba ucet v čr, tak poplatky budu tragicke, pokial teda zhodne nemaš učet ty aj oni u čsob /dopočul som sa, že takto su podmienky na prevod financii vyhodnejšie/.
Ale ako sa hovori ...po 89tom ak maš lóve, už nie je problem kupit takmer nič.
zk24
10.08.10,07:25
Mne osobne sa velmi paci styl - fotografia na obraz... Neviem ako to nazvat, ale mozes si najst hociaky krasny obrazok na nete a oni ti to vytlacia na take platno, ze to vyzera ako keby to bolo namalovane, nie ako fotografia... Samotne take obrazy su drahe a ty si vies nechat spravit obraz z vlastneho obrazka z netu...
kalama
09.10.10,07:53
Ja som tiez nieco podobne zhanala . Uz ma zunovali stalie tie iste obrazky z Ikea , Kika a pod ....Nasla som fakt krasne fotky. Fakt krasne a kvalitne fotecky . Vybrala som si prevedenie obraz na platne - stale na nu pozeram ako sa mi sem do obyvky super hodi . A este mam jedneho chrobaka - ponukaju upravu mojich fotiek - mame sa jedna moja velmi paci tak ju dam upravit a dam jej ju ako darcek - poster na Vianoce
stiavnicanka
09.10.10,12:21
Ja som tiez nieco podobne zhanala . Uz ma zunovali stalie tie iste obrazky z Ikea , Kika a pod ....Nasla som fakt krasne fotky. Fakt krasne a kvalitne fotecky . Vybrala som si prevedenie obraz na platne - stale na nu pozeram ako sa mi sem do obyvky super hodi . A este mam jedneho chrobaka - ponukaju upravu mojich fotiek - mame sa jedna moja velmi paci tak ju dam upravit a dam jej ju ako darcek - poster na Vianoce
Díky. Ja tiež chodím na jednu nemenovanú stránku. Je tam ešte vaší výber ako na tej čo uvádzaš Ty, len sa neviem nejak rozhodnúť. Tam je aj možnosť vidieť vybraný obraz v rôznych interieroch. Som ale nerozhodná. Stále váham a neviem čo si vybrať.
lavanda
09.10.10,19:23
Mne osobne sa velmi paci styl - fotografia na obraz... Neviem ako to nazvat, ale mozes si najst hociaky krasny obrazok na nete a oni ti to vytlacia na take platno, ze to vyzera ako keby to bolo namalovane, nie ako fotografia... Samotne take obrazy su drahe a ty si vies nechat spravit obraz z vlastneho obrazka z netu...

Ja som dala na 30-ku zaťovi spraviť obraz z jeho vlastnej fotografie, ktorú urobil. Nenápadne som z neho vytiahla, ktore z jeho fotiek sa mu najviac páčia, poradila som sa s dcérou, aká farebnosť by sa im hodila a podľa toho som vybrala fotku a nechala urobiť obraz. Vyzerá to veľmi dobre a zať bol veľmi spokojný. Fotka ale musí byť kvalitná, aby nebolo pri zväčšení vidieť zrno.