qucko
26.06.10,15:40
ahojte, mam problem s tym, ze sa mi notebook nechce pripojit ku sieti, mal som nejaky problem s windowsom tak mi kamos preinstaloval komp, a odvtedy sa mi nedari pripojit ku internetu.Cez kabel v pohode ide v kazdej zasuvke co mam doma,a ked otvorim tu tabulku na liste kde sa mi zobrazuju siete co chyta, tak ta moja domacatam ani nieje,aj som restartoval router a stale nic, nevedel b yniekto poradit?? dakujem
Andy Kralik
26.06.10,14:55
Prvá vec skús iný počítač či sa s ním dokážeš pripojiť.
Iné siete v svojom počítači vidíš?
Aký páš firewall? Neblokuje wifi spojenie?
Vlado40
26.06.10,15:01
Možno nemáš ani nainštalovaný ovládač na wifi kartu po novej inštalácií ak je to XP.Windows7 si nájde skoro všetky ovládače.
qucko
26.06.10,20:48
no mam len notebook jeden cize neviem ci sa da pripojit druhym kompom, ano ine siete vidim v kompe, firewall neviem musim ppozriet ale je tam antivir avira....no je tam windows 7....
zamestnankyna
26.06.10,20:54
Musíš vyhľadať dostupné siete, vybrať tú svoju a zadať heslo.
salvosko
27.06.10,04:46
Ak tu sieť ani nevidis tak hladaj chybu v routery, asi má hidden ssid. Ak má vôbec zapnute rádio.
qucko
27.06.10,10:31
ked dam vyhladat dostupne siete tak sa mi zobrazia vsetky dostupne co su tu v okoli... ale ta moja tam nieje ..... a moze byt hidden ked pred tym preinstalovanim som ju videl? a s routerom som nerobil nic...
Vlado40
27.06.10,10:48
Sieť musíš vidieť ak sa chceš pripojiť.Ak aj máš v routri zapnuté skryť názov siete ,tak ju musíš vidieť ,akurát tam nebude jej názov ,ale napr.Win7 ju označí ako iná sieť a pri pripojení na tú sieť budeš musieť najprv zadať názov siete a potom kľúč.Skontroluj router či naozaj má zapnuté wifi , alebo skús reset na routri a nastav ho ešte raz.
server3
27.06.10,18:55
V routri si prelad kanal,asi mas naladeny kanal cislo jeden.Ked ti preinstaloval windows,nedoinstalvoal ti original ovladace k wifi karte.A system teraz nerozozna siete na nizssich frekvenciach.Prelad si to napr na kanal 5.Alebo doinstaluj vsetky ovladace.