misomiso
26.06.10,19:25
Nejako sa mi nezda, ze moj novy Win 7 ma nejake problemy s prechodom z rezimu spanku. Pri starte (z vypnuteho stavu) nabieha rychlo, ale z rezimu spanku, mu to trva paradoxne niekolkonasobne dlhsie. Mate s tym nejake skusenosti?

Tiez je mi cudne, ze ponuka iba jeden rezim spanku, Vista mala dva, sleep a hibernate.
zk24
26.06.10,17:43
Tiez je mi cudne, ze ponuka iba jeden rezim spanku, Vista mala dva, sleep a hibernate.

Záleží akú máš edíciu Win 7-cky. Ja mam Ultimate a mam aj Sleep aj Hibernate

Moj pokus o navrat z rezimu spanku - 2 sekundy. Viac menej okamzite. Nabehlo rychlejsie ako stiham otvorit displej :D

Alebo myslis Start s obnovu udajov z rezimu spanku? Teda v pripade ze sa ti vypne notebook na to, ze sa ti vybije bateria? Vtedy mi nabieha asi tak dlho ako aj pri starte. Stale je to asi 3x rychlejsie ako moja predchadzajuca Vista
lijana1
27.06.10,05:28
Ja mám tiež tú istú skúsenosť so sedmičkou. Skôr mi počítač naštartuje z úplného vypnutia ako zo spánku.
misomiso
27.06.10,08:56
Záleží akú máš edíciu Win 7-cky. Ja mam Ultimate a mam aj Sleep aj Hibernate

Moj pokus o navrat z rezimu spanku - 2 sekundy. Viac menej okamzite. Nabehlo rychlejsie ako stiham otvorit displej :D

Alebo myslis Start s obnovu udajov z rezimu spanku? Teda v pripade ze sa ti vypne notebook na to, ze sa ti vybije bateria? Vtedy mi nabieha asi tak dlho ako aj pri starte. Stale je to asi 3x rychlejsie ako moja predchadzajuca Vista

Ja to nemam na NB ale na PC. Niekedy sa aj tvari, ze sa hned otvori, ale tri minuty sa s nim neda nic robit.
rickman
27.06.10,09:08
Je potrebne pozriet v sprave napajania (aj pri desktope), ako ma system reagovat a nastavit to. Spanok v tomto pripade moze vyzerat ako hibernacia. Potom uz ostava len hardware (ak je to nejaka skladacka)..