sonamici
27.06.10,11:53
dobrý deň,
môžete mi prosím poradiť či som chorá, ak nechcem mať sex každý deň, mám priateľa a máme spolu rodinu, všetko je super, máme prácu a zdravé deti, rozumieme si vo všetkom až na sex. on chce stále ja nie, už sme to rozoberali veľakrát, boli všeliaké dohody ale aj keď veľmi chcem ja to proste tak často nemôžem robiť. Preto je kopec hádok a že mám niekoho iného a tak, ja nemám už nato moc síl stále to riešiť. nemá niekto pre mňa dobrú radu.
Stanislav 1975
27.06.10,11:57
Sex každý deň??? Panebože, len to nieeee, béééééééééééééé...:D:D:D
roman29
27.06.10,12:34
uz som o tejto oblasti co to precital.

mate proste smolu.
ste pripad, ze ste si "nesadli", ze mate rozny sexualny apetit.
obaja ste v poriadku, ani jeden z vas nie je "chory".

len proste kazdemu by v tejto oblasti vyhovoval trocha iny partner ....
s inym, vyhovujucejsim partnerom by ani jedneho, ani druheho nenapadalo ci je vsetko v poriadku, ci to nie je chore, alebo naopak ci ten druhy niekoho nema ...

takze tolko holy fakt. samozrejme kedze mate rodinu, vo vsetkom ostatnom si rozumiete .... jedine riesenie je asi velka ochota ku kompromisom z oboch stran. No tazko, ja viem, ale ta druha cesta je asi horsia.
nivarto
27.06.10,14:11
Radim Uzel radil na takúto situáciu, aby jeden partner, ktorý má väčší sexuálny apetít poľavil a druhý s menším apetítom pridal.

Podľa mňa by bolo optimálne 1 krát za 2 dni. Ale to je môj názor.
buchač
27.06.10,16:18
Radim Uzel radil na takúto situáciu, aby jeden partner, ktorý má väčší sexuálny apetít poľavil a druhý s menším apetítom pridal.

Podľa mňa by bolo optimálne 1 krát za 2 dni. Ale to je môj názor.

...a opačne ????

2 krát za deň by nebolo náhodou lepšie.... ???:rolleyes:

Ale to je môj názor . môj sexuálny apetít ....;)
Rozalka
27.06.10,16:39
...a opačne ????

2 krát za deň by nebolo náhodou lepšie.... ???:rolleyes:

Ale to je môj názor . môj sexuálny apetít ....;)

To sa chváliš alebo sa sťažuješ?
Ajuška
27.06.10,16:54
dobrý deň,
môžete mi prosím poradiť či som chorá, ak nechcem mať sex každý deň, mám priateľa a máme spolu rodinu, všetko je super, máme prácu a zdravé deti, rozumieme si vo všetkom až na sex. on chce stále ja nie, už sme to rozoberali veľakrát, boli všeliaké dohody ale aj keď veľmi chcem ja to proste tak často nemôžem robiť. Preto je kopec hádok a že mám niekoho iného a tak, ja nemám už nato moc síl stále to riešiť. nemá niekto pre mňa dobrú radu.
...že by priateľskú výpomoc???...;)... možno Ťa nenápadne smeruje k tomu, aby si mu odsúhlasila bokoffffkuu...:rolleyes:...
sonamici
27.06.10,17:00
ja už by som aj odsúhlasila, len sa bojím čo bude potom, či to rozchodím... ja neviem, asi si nevážime čo máme a vyrábame si takéto hlúpe konflikty, ľudia majú oveľa horšie problémy
sonamici
27.06.10,17:02
to už bolo, ale boli proste dni, že som mala a nechcelo sa mi, sú také blbé dni, práca - domácnosť - druhá práca - dieťa a večer odpadnem do postele rada že si oddýchnem a nie ešte... a zasa je tu problém
sonamici
27.06.10,17:04
to je fakt že máme smolu, minule som stretla kamaráta a ten sa mi sťažoval že ho stále žena naháňa a on by radšej kľud, to by som hneď brala :o)
Ajuška
27.06.10,17:15
... sú také blbé dni, práca - domácnosť - druhá práca - dieťa a večer odpadnem do postele rada že si oddýchnem a nie ešte... a zasa je tu problém
...zapriahni ho okolo domácnosti, dieťaťa... keď má veľa energie...;)...možno bude aj on (občas) rád, že odpadne do postele... alebo Ty budeš oddýchnutejšia...:---...
marjankaj
27.06.10,17:17
to je fakt že máme smolu, minule som stretla kamaráta a ten sa mi sťažoval že ho stále žena naháňa a on by radšej kľud, to by som hneď brala :o)
Tak si to vymeňte:---:---:---
Rozalka
27.06.10,17:19
to už bolo, ale boli proste dni, že som mala a nechcelo sa mi, sú také blbé dni, práca - domácnosť - druhá práca - dieťa a večer odpadnem do postele rada že si oddýchnem a nie ešte... a zasa je tu problém

Tak skúste ráno .... ;)
pivko
27.06.10,17:27
...a opačne ????

2 krát za deň by nebolo náhodou lepšie.... ???:rolleyes:

Ale to je môj názor . môj sexuálny apetít ....;)
Aj by som si dal:D:D:D
Zita5
27.06.10,17:29
Tak skúste ráno .... ;)

Tak preto ty chodíš na desiatu do práce :rolleyes:
Ajuška
27.06.10,17:29
Aj by som si dal:D:D:D
...buchačaaa?... :D:D:D ...
Rozalka
27.06.10,17:30
Tak preto ty chodíš na desiatu do práce :rolleyes:

Zitka, trochu ťa poopravím, chodím na 9.00 ;)
Zita5
27.06.10,17:31
ok, ja som Ti hodinku pridala k dobru ....:)))
Ajuška
27.06.10,17:32
...sb-mu radšej nick neprezraď...
Zita5
27.06.10,17:33
kto? ja?
Rozalka
27.06.10,17:35
Tak skúste ráno .... ;)

Asi bola moja rada super ...... od Ajušky 2x "užitočné"
Ajuška
27.06.10,17:37
Asi bola moja rada super ...... od Ajušky 2x "užitočné"
...:D:D:D... to som sa zakoktala od záaavisti... :D:D:D ...
pivko
27.06.10,17:37
...buchačaaa?... :D:D:D ...
mimotemy Buchačaaaaaaa neeeeeeeeeeeeeee:D :D:D možno Teba pošli ss:D:D:D
marjankaj
27.06.10,17:39
mimotemy Buchačaaaaaaa neeeeeeeeeeeeeee:D :D:D

Tak prečo si skočil práve naňho?:---
Bionda
27.06.10,17:43
... je pravda, že libido u každého je iné, ale hlavne je to v psychike .... osobne si myslím, že " presvedčiť" partnera sa dá :D závisí od kreativity a hlavne, aby to nebola čisto len fyzická záležitosť event. niečo z povinnosti.
Hádky tomu určite nepomôžu, práve naopak.....
lujza.j
27.06.10,17:44
to je fakt že máme smolu, minule som stretla kamaráta a ten sa mi sťažoval že ho stále žena naháňa a on by radšej kľud, to by som hneď brala :o)
že by ste urobili výmenu:confused::rolleyes::--- ale nie, je to tak ako to tu písal tuším roman, proste ľudia sú rozdelení do typov sexuálnej aktivity-apetítu a keď sa stretnú rozdielne typy tak je problém asi ako v tvojom prípade:(
hubatá
27.06.10,17:44
Dohodni sa s ním takto: na mesiac si vymeníte povinnosti t.j. keď prídeš z roboty tak budeš robiť to čo zvykne robiť on a naopak. Myslím že po mesiaci bude so sexuálnym apetítom na tom horšie ako ty (stačí keď sa každý deň postará o večeru, čo dať deťom na desiatu, urobiť s nimi úlohy, nachystať všetkým veci na druhý deň ....... a o 23.00 hod. zaspí od únavy. A potom ho zobuď a rozčuľuj sa že si dnes nemala sex. Odskúšané už našimi babkami heh!
mona091
27.06.10,17:46
Tak skúste ráno .... ;)

no to hej, len nech si nezabudne nastavit budik o hodinu skor, dufam, ze je ranne vtaca
Ajuška
27.06.10,17:53
...žiadúca partnerka je najlepší budík...
mona091
27.06.10,17:58
ale tu je opacne garde ...
pivko
27.06.10,17:58
Zožeň si bróm:D na vojne to zberalo:D a šupni mu ho do gulášu:D
jaros5
27.06.10,18:13
Chce by som mať vaše starosti ... he he ...
marjankaj
27.06.10,18:17
Chce by som mať vaše starosti ... he he ...

To si teraz na ktorej strane?:--- Máš málo alebo priveľa?:---:---:---
buchač
27.06.10,18:21
Hm , robíme si prdel ...aj ja ...;)

Ale je to inak na zváženie . Veľa manželstiev a aj začínajúcich vzťahov práve na tomto fakte - nesúlade stroskotalo ...

Chcel by som vidieť za dvere poniektorých vašich spální , či je to tam fakt tak ružové , ako tu píšete ...:rolleyes:


Rozalka

Citát:Pôvodca textu príspevku: buchač
...a opačne ????
2 krát za deň by nebolo náhodou lepšie.... ???
Ale to je môj názor . môj sexuálny apetít ....
To sa chváliš alebo sa sťažuješ?
Ani jedno , ani druhé ...
Zbožné želanie ...;):rolleyes::---

Ajuška

Citát:Pôvodca textu príspevku: sonamici
... sú také blbé dni, práca - domácnosť - druhá práca - dieťa a večer odpadnem do postele rada že si oddýchnem a nie ešte... a zasa je tu problém
...zapriahni ho okolo domácnosti, dieťaťa... keď má veľa energie......možno bude aj on (občas) rád, že odpadne do postele... alebo Ty budeš oddýchnutejšia..
Never tomu ...

hubatá
Dohodni sa s ním takto: na mesiac si vymeníte povinnosti t.j. keď prídeš z roboty tak budeš robiť to čo zvykne robiť on a naopak. Myslím že po mesiaci bude so sexuálnym apetítom na tom horšie ako ty (stačí keď sa každý deň postará o večeru, čo dať deťom na desiatu, urobiť s nimi úlohy, nachystať všetkým veci na druhý deň ....... a o 23.00 hod. zaspí od únavy. A potom ho zobuď a rozčuľuj sa že si dnes nemala sex. Odskúšané už našimi babkami heh!
Aj TY si to odskúšala ?????:confused:....hej , ja viem , napíšeš , že Ty si takto úlohy nepotrebuješ meniť ...

pivko
Poraďák
Zožeň si bróm na vojne to zberalo a šupni mu ho do gulášu
....do čaju sa dávalo , do čaju ...ale za čias Férencza Jóžku ....;)

jaros5
Poraďák
Chce by som mať vaše starosti ... he he
Nechci , respektíve nehovor hop , pokiaľ Ti ešte stojí ...;)

P.S.:
A tento poznáte ???

SEX je dobrá vec ....ale Vianoce sú častejšie ...:rolleyes:
Bast
27.06.10,18:28
a to poznas buchac? .... hladnému sa o chlebe sníva ....
mas najrozsiahlejsi prispevok;):rolleyes::)
jarecko
27.06.10,18:30
buchac komentar nema chybu :) bolo by ta treba pochvalit.
buchač
27.06.10,18:32
a to poznas buchac? .... hladnému sa o chlebe sníva ....
mas najrozsiahlejsi prispevok;):rolleyes::)

....a u Teba ako , ako ..?????

Dnes si už jedol ??????...lebo ja som aspoň ochutnávku dal ...;)
zk24
27.06.10,18:33
dobrý deň,
môžete mi prosím poradiť či som chorá, ak nechcem mať sex každý deň, mám priateľa a máme spolu rodinu, všetko je super, máme prácu a zdravé deti, rozumieme si vo všetkom až na sex. on chce stále ja nie, už sme to rozoberali veľakrát, boli všeliaké dohody ale aj keď veľmi chcem ja to proste tak často nemôžem robiť. Preto je kopec hádok a že mám niekoho iného a tak, ja nemám už nato moc síl stále to riešiť. nemá niekto pre mňa dobrú radu.

Radsej menej casto a kvalitne ako kazdy den a bezducho...

A ked sa nevie ovladat, ukaz mu dvere do kupelne :---
Dav
27.06.10,18:36
Tému uzamykám.
arizona
27.06.10,18:42
Nech tvoj drahý zmení prácu a začne chodiť na týždňovky. Uvidíš, ako ho budeš v piatok nedočkavo vyčakávať ;):D:---
Bionda
28.06.10,19:14
... tiež si myslím, že uzatvárať tému nie je dôvod... chcela som dodať, že existuje aj odborná pomoc- sexuológ, ktorý by ti možno poradil event. doporučujem spoločnú návštevu - teba s partnerom...
Držím palce,lebo naozaj pri nesúlade to často vedie k rozchodu partnerov , nakoľko je pravdebodobnosť podvedenia vysoká....