elan17
28.06.10,17:17
Dobry den chcel by som poradiť ako zne predmet činnosti na predaj. Ide mi o to ze chcem predavat vyrobky ale nebudem mat ziadnu prevadzku dalo by sa povedat ze nieco podobne ako predaj na jarmoku. Neviem ci ide o sprostredkovanie predaja alebo o maloobchodny predaj. Ide o montaž satelitnej techniky stym ze budem material fakturovat prosim ak niekto viete poradte mi . Dakujem
Danielle369
28.06.10,16:37
Bude to volná živnosť...maloobchodný predaj
(nie je podmienkou odborná spôsobilosť)
elan17
29.06.10,16:05
Dakujem za odpoved a este jedna otazocka uz som tak sformuloval predmety zivnosti vie mi niekto poradit ci to spada do volnych zivnosti dakujem

Montáž telekomunikačnej techniky, satelitnej techniky, antén, internetových sietí
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
Počítačové služby
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti produktov software, hardware a počítačového príslušenstva
Poradensko - konzultačná a lektorská činnosť v oblasti informačných technológií
Kompletizácia výpočtovej techniky v rozsahu voľnej živnosti
Oprava počítačov a prístrojov na spracovanie dát s napätím nepresahujúcim hodnoty bezpečného napätia
domenico.office
29.06.10,16:33
Dakujem za odpoved a este jedna otazocka uz som tak sformuloval predmety zivnosti vie mi niekto poradit ci to spada do volnych zivnosti dakujem

Montáž telekomunikačnej techniky, satelitnej techniky, antén, internetových sietí Počítačové služby
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Počítačové služby
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti produktov software, hardware a počítačového príslušenstva Počítačové služby
Poradensko - konzultačná a lektorská činnosť v oblasti informačných technológií Počítačové služby, alebo Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Kompletizácia výpočtovej techniky v rozsahu voľnej živnosti Počítačové služby
Oprava počítačov a prístrojov na spracovanie dát s napätím nepresahujúcim hodnoty bezpečného napätia Počítačové služby

V texte
elan17
29.06.10,19:15
Dakujem velmi pekne cize skoro vsetko mozem skompletizovat do jednej formulky počtačove služy ak som to spravne pochopil Dakujem
domenico.office
29.06.10,19:26
Dobre si to pochopil.

To sú presné znenia podľa Zoznamu odporúčaných označení .... podľa aktualizácie v júni 2010, daj si ich takto a pokryje ti tvoje potreby.
Moje doporučenie:
Počítačové služby
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Zita5
29.06.10,19:32
Dakujem za odpoved a este jedna otazocka uz som tak sformuloval predmety zivnosti vie mi niekto poradit ci to spada do volnych zivnosti dakujem

Montáž telekomunikačnej techniky, satelitnej techniky, antén, internetových sietí
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
Počítačové služby
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti produktov software, hardware a počítačového príslušenstva
Poradensko - konzultačná a lektorská činnosť v oblasti informačných technológií
Kompletizácia výpočtovej techniky v rozsahu voľnej živnosti
Oprava počítačov a prístrojov na spracovanie dát s napätím nepresahujúcim hodnoty bezpečného napätia

Skúste si svoje činnosti nájsť

http://www.porada.sk/t142639-zoznam-volnych-zivnosti-aktualizovane-jun-2010-a.html