tinkas
29.06.10,09:25
prosím vás, zamestnávateľ preraduje svojich zamestnancov do novej firmy...robím im poslednú výplatu ale háčik je v tom, že dovolenky nevyčerpane sa nepreplatia ale sa použijú v novej firme kde su teraz zamestnaní...ako to poriesiť vo výplatách, pracujem v olympe a tým pádom, ked nedám preplatit nevyčerpanú dovolenu, výpočet mzdy mi dá červený štvorček...
janaGT
29.06.10,07:29
ja som už mala podobný prípad, ale robila som normálne ukončenie PP aj s prepl. dovolenkou a v novej firme som dala len alikv. časť dovolenky.
VERONIKA6
29.06.10,07:31
prosím vás, zamestnávateľ preraduje svojich zamestnancov do novej firmy...robím im poslednú výplatu ale háčik je v tom, že dovolenky nevyčerpane sa nepreplatia ale sa použijú v novej firme kde su teraz zamestnaní...ako to poriesiť vo výplatách, pracujem v olympe a tým pádom, ked nedám preplatit nevyčerpanú dovolenu, výpočet mzdy mi dá červený štvorček...
V mzdovom programe sa Ti nedá upraviť nárok na dovolenku? Ja by som to upravila tam.
tinkas
29.06.10,08:16
a nepracujete niekto v olmype? neviem ako by som to mohla spravit...
veronikasad
29.06.10,08:21
a nepracujete niekto v olmype? neviem ako by som to mohla spravit...
nová firma je právnym nástupcom tej starej ? (napr. prechod práv z FO na s.r.o.)
tinkas
29.06.10,08:37
nie, nie je právnym zástupcom len majitelsky to je to iste......ale majitelia sa tak dohodli, ze im nepreplatia nevyčerpanu dovolenku ale ju im v novej firme daju (kvázi načierno - akoze pracovali ale v skutočnosti budu na dovolenke...
veronikasad
29.06.10,08:40
nie, nie je právnym zástupcom len majitelsky to je to iste......ale majitelia sa tak dohodli, ze im nepreplatia nevyčerpanu dovolenku ale ju im v novej firme daju (kvázi načierno - akoze pracovali ale v skutočnosti budu na dovolenke...
tak s tým bohužial nič neurobíš. Dohoda majitelov je v rozpore so Zákonníkom práce. Vo výplate to musíš zohladniť a zaplatiť aj odvody z nevyčerpanej dovolenky. Ak zamestnancom zadržia mzdu za dovolenku a vyplatia im ju až pri čerpaní dovolenky ...
tinkas
29.06.10,09:12
ale zamestnanci neprídu o nič, pretože zamestnanci sú platení od tržieb a nie či robia alebo su na dovolenku, takze o nič neprídu...spravím dobre ak im teda pokrátil dovolenku na nulu?
veronikasad
29.06.10,09:14
ale zamestnanci neprídu o nič, pretože zamestnanci sú platení od tržieb a nie či robia alebo su na dovolenku, takze o nič neprídu...spravím dobre ak im teda pokrátil dovolenku na nulu?
nárok na dovolenku sa nedá "pokrátiť" na nulu. Dovolenku môžeš zlikvidovať len tak, že zamestnancovi (s jeho súhlasom) vykážeš čerpanie v čase keď bol v práci. A v novej firme, keď bude mať dovolenku, dáš mu odpracovaný deň.
tinkas
29.06.10,09:16
prečo by sa nedala dovolenka pokrátiť? ved mne to program dovoluje...krátenie dovolenky...
veronikasad
29.06.10,09:18
prečo by sa nedala dovolenka pokrátiť? ved mne to program dovoluje...krátenie dovolenky...
tak už ti vôbec nerozumiem čo chceš krátiť, zamestnanec - pokial nebol na PN-ke a končí pracovný pomer, má nárok na alikv. časť ročného nároku na dovolenku (1/12 za každý celý odpracovaný mesiac)
ivka70
29.06.10,09:19
prečo by sa nedala dovolenka pokrátiť? ved mne to program dovoluje...krátenie dovolenky...


docitaj do konca ..pokratit nulou ... tzn. dovolenku nemozes len tak zrusit, ked na nu ma zamestnanec narok. bud mu ju preplatis alebo si ju vycerpa ...
rodina1
29.06.10,09:26
prečo by sa nedala dovolenka pokrátiť? ved mne to program dovoluje...krátenie dovolenky...
Program ti síce umožňuje krátenie dovolenky, ale krátiť dovolenku môžeš zamestnancovi v prípade, že má absenciu, alebo má dlhodobú PN. Inak mu dovolenku krátiť nemôžeš.
veronikasad
29.06.10,09:29
tinkas potrebuje aby jej z vygenerovanej výplaty "zmizol" červený štvorček, ktorý signalizuje nevyčerpanú, resp. nepreplatenú dovolenku. Nárok na dovolenku sa dá opraviť ručne v personalistike, ale ak tam zadá iný ako zamestnancovi patrí - je to v rozpore so ZP.
tinkas
29.06.10,10:07
vlastne ide o to ze tu dovolenky musim vlastne zdanit, ze? takze žiadne krátenie neprichádza o uvahy...a ako by ste mi to navrhli urobiť...dam im teda na výplatu neprecerpanú dovolenku ale v skutočnosti im ju nevyplatim lebo si ju reálne vyberu v tej druhej firme?
tinkas
29.06.10,10:08
a nepoznáte niečo ako prenesenie dovolenky na druhého zamestnávatela? som to niekedy čítala...
tinkas
29.06.10,11:03
a ak zamestnanec nastupil do prace 31.01.2010 a ukončenie je k 31.05.2010, pomerná časť na dovolenku je 25/12*4 = 8,3, tj. 8,5 dňa dovolenky či 8 dní?
zuzanna
04.07.10,20:35
ak zamestnanec nastupil 19.04 a skoncil 30.06. ma nárok na 3,5 dňa dovolenky alebo ako to vypočítať poradte velká vdaka
vieraaaa
04.07.10,20:59
ak zamestnanec nastupil 19.04 a skoncil 30.06. ma nárok na 3,5 dňa dovolenky alebo ako to vypočítať poradte velká vdaka
Zamestnanec keďže neodpracoval 60 pracovných dní, má nárok na dovolenku za odpracované dni, tj. 1/12 za každých 21 odpracovaných dní. V tomto prípade odpracoval, ak nemal PN-ku, absenciu, OŠ a pod. 53 dní, takže mu vznikol nárok na 2/12.
zuzanna
05.07.10,14:53
a 2/12 tiny su 3,33333 to je 3,5 dna dovolneky ma narok na 20 dni za rok dobre som to azohruhlila? alebo ma narok iba na 3 dni
kira
05.07.10,15:07
a nepoznáte niečo ako prenesenie dovolenky na druhého zamestnávatela? som to niekedy čítala...

Tinkas jednoducho im zadaj zostávajúcu dovolenku do výplat a vyčerpajú si ju v novej firme. Ak je konateľ tá istá osoba vie, o čo sa jedná. V novom zamestnaní si budú čerpať dovolenku, ale hodiny si napíšu akoby boli v práci. Ten červený štvorček v Olympe ťa len upozorňuje, že niečo nieje správne. Určite by som zamestnancom dovolenku len tak nekrátila v personalistike a nijako inak. oni nemôže byť postihnutí za tento presun. V exceli si sprav prehľad, aby si vedela kedy si D čerpajú ešte zo starého zamestnania a kedy už po novom.
vieraaaa
05.07.10,15:14
a 2/12 tiny su 3,33333 to je 3,5 dna dovolneky ma narok na 20 dni za rok dobre som to azohruhlila? alebo ma narok iba na 3 dni


z http://hnonline.sk/2-22630295-k00000_d-90 (http://hnonline.sk/2-22630295-k00000_d-90)
Príklad
V septembri nastúpila do materskej školy 38-ročná učiteľka. Predtým od začiatku roka pracovala ako úradníčka. Aká je dĺžka jej dovolenky v roku 2003?
– Kritériom pre nárok na dĺžku dovolenky učiteľskej profesie je výkon tohto povolania. Ak zamestnanec vykonáva takúto prácu len časť roka, za podmienky, že odpracuje 60 dní v kalendárnom roku, patrí mu pomerná časť dovolenky, vypočítaná z celoročného nároku na dovolenku v takomto povolaní podľa dĺžky vykonávanej práce v tomto povolaní. To znamená, že ak učiteľka materskej školy vykonáva túto prácu len štyri mesiace, patria jej štyri dvanástiny z osemtýždňovej dĺžky dovolenky učiteľov materských škôl, teda 40 dní: 12 = 3,3 dňa a 3,3 x 4 = 13,33 (zaokrúhlene 13,5) dňa dovolenky.
Ako úradníčka mala celoročný nárok na dovolenku v dĺžke päť týždňov. Za obdobie od januára do konca augusta jej patrila dovolenka v dĺžke osem dvanástin, čo predstavuje 25 : 12 = 2,08 dňa a 2,08 x 8 = 16,66 (zaokrúhlene 16,5) dňa dovolenky u predchádzajúceho zamestnávateľa.


alebo z http://www.porada.sk/archive/index.php/t-82690.html (http://www.porada.sk/archive/index.php/t-82690.html)
Výsledné hodnoty nároku na D sa zaokrúhľujú :
do 0,25 smerom nadol
nad 0,25 smerom nahor
do 0,75 smerom nadol
nad 0,75 smerom nahor
------
Zákonník práce nikde nehovorí o tom, ako musíme dovolenku zaokrúhľovať. Takže ak zamestnávateľ napr. nesúhlasí s poskytovaním dovolenky na 0,5 dňa, tak potom zaokrúhľuješ na celé dni. Ak umožňuje čerpanie aj 0,5 dňa dovolenky, tak zaokrúhľuješ na pol dňa a to matematicky, ako už bolo písané vyššie.


a nakoniec: http://ekonomika.sme.sk/kalkulacky/vypocet-pomernej-casti-dovolenky.php?narok=4&naviac=0&mesiac=1 (http://ekonomika.sme.sk/kalkulacky/vypocet-pomernej-casti-dovolenky.php?narok=4&naviac=0&mesiac=1)
zuzanna
05.07.10,15:30
takze mu mozem pri vystupe preplatit 3,5 dna dovolneky bude to dobre?
vieraaaa
05.07.10,15:35
takze mu mozem pri vystupe preplatit 3,5 dna dovolneky bude to dobre?
Pokiaľ firma poskytovala dovolenky aj na 0,5 dňa, tak áno. Vo firme, kde pracujem ja, zaokrúhľujem na celé dni.
zuzanna
05.07.10,19:32
no neviem ako poskytuju dovolenky len ukoncil pracovny pomer a program mi to tam asi hodi sam tak aby som neurobila nejaku chybu pri vyplate tak preto chcem aby sa vyplatilo tolko na kolko ma narok
Andyke
05.07.10,19:36
3,5 dňa dovolenky preplatíš a bude to OK.