resko99
30.06.10,12:41
ahojte,potreboval by som poradit v dost neprijemnej veci...tento tyzden som bol na dovolenke v grecku a stratil som penazenku aj zo vsetkymi dokladmi okrem pasu...ibaze najvacsi problem je ze neviem v ktorom state sa mi to stalo pretoze v grecku som ju uz nemal...tak som si myslel ze mozno som ju nechal doma ale vcera som sa vratil a nie je ani tu...takze sa mohlo stat ze mi vypadla niekde na odpocivadle v madarsku,srbsku,macedonsku alebo aj grecku...je tu nejaka sanca ze ju niekto nasiel a odniesol napr. na policiu? Ak ano ako mam postupovat? Dakujem
misoft
30.06.10,10:44
Okamžite nahlásiť stratu! OP, VP, doklady od vozidla na polícii, kreditky a rôzne tlačivá k účtom v patričnej banke. Čím skôr, tým lepšie, pretože ak to nenahlásiš, všetko, čo sa s tvojimi dokladmi vykoná, pôjde na tvoje triko. Nik nebude skúmať, že boli stratené. Pokiaľ to však včas nahlásiš, si krytý voči rôznym machináciám s týmito dokladmi!!!!

Pokiaľ by niekto doklady priniesol, oznámili by ti to. Lenže takéto originály sú vhodným obchodným artiklom.
arizona
30.06.10,13:21
Ak by doklady niekto našiel a odovzdal na polícii, tak sa to dozvieš jedine na polícii , mal by si sa spýtať tam. Pochybujem, že Ti ich donesú domov ;)