Andrejisko
30.06.10,18:46
Dobrý deň,
som tu úplne nová a nenašla som žiadnu úplne prislúchajúcu kolónku tak vás aspoň takto poprosím.
Štúdium 2 VŠ naraz (jedná sa o právo a sociológiu ,právo externe,sociológiu denne) právo ako študijný program dali bezplatne.Takže ..sú tam nejaké poplatky ? resp.Má s tým niekto skúsenosti ? ako mám postupovať ? Dávam to súrne,lebo sa tej jednej škole mám vyjadriť v najbližších dňoch..Poprosím nie komentáre typu " to nezvládneš,veľa učiva ! "Rada by som si na to trúfla,zaujímajú ma len príslušné poplatky ak má niekto skúsenosti.
Veľká vďaka
zdenka131
30.06.10,16:51
Andrejisko
30.06.10,16:53
ďakujem Vám veľmi pekne,pomohli ste mi :-)
Andrejisko
01.07.10,09:21
Ale aj tak sa opýtam ešte lebo na tej stránke je napísané že áno platí sa každá druhá škola.Môj prípad ale je že na jeden by som bola denne a na druhej externe pričom tú externú dali bezplatne ! Aj vtedy platím ? Vážne neviem kam sa mám obrátiť,kto by mi bližšie poradil.UPSVaR ?Tam by vedeli ? :((
veronikasad
01.07.10,09:24
Ale aj tak sa opýtam ešte lebo na tej stránke je napísané že áno platí sa každá druhá škola.Môj prípad ale je že na jeden by som bola denne a na druhej externe pričom tú externú dali bezplatne ! Aj vtedy platím ? Vážne neviem kam sa mám obrátiť,kto by mi bližšie poradil.UPSVaR ?Tam by vedeli ? :((
UPSVaR asi sotva. Obráť sa so svojim dotazom na konkrétnu vysokú školu.
Andrejisko
01.07.10,09:29
skúsim im zavolať,lebo tieto veci to je tak zložité že až :-D .ďakujem