kacka6
01.07.10,08:32
dobry den, potrebujem poradit... vcera som si kupila topanky /balerinky/ z cinaku. dnes rano som si ich obula do prace, avsak jedna topanka mi ako keby bola volnejsia... a tu som si zrazu vsimla, ze ta, ktora je volnejsia, ma mensi predny vykroj ako druha... :( dnes ich idem reklamovat a najradsej by som bola, keby mi ich vymenili za bezvadne :), len neviem, ci budu mat este taku velkost... prosim o radu, ze v pripade ak nebudu mat moju velkost z tohto typu topanok a ine nechcem, ci je moznost, ze mi vratia peniaze, alebo si musim vybrat ine - nechcene... :confused: dakujem velmi pekne!!! citala som aj zakony a hladala na nete, ale neviem sa z toho vymotat DAKUJEM ;)
jana987
01.07.10,07:26
ak ste ich este ani raz nepouzili,su v originalnom baleni,mate zo zakona pravo na vratenie penazi bez udania dovodu do 14 dni od kupi.ak ste ich pouzili,mozte si narokovat na vratenie penazi z titulu zavady o ktorej ste pri kupe nevedeli a nieje opravitelna.u cinanov je tu vsak problem nechcu vracat peniaze ani menit tovar.ak vam to nebu chciet zreklamovat poproste si doklad o reklamacii,ak vas odbiju,ze oni to nemaju,tak nech vam aspon na druhu stranu bloku napisu dovod preco reklamaciu neuznavaju a datum .potom si na www.soi.sk vyhladajte v kontaktoch kraj kam patrite a telefonicky alebo mailom im vsetko vysvetlite.maju na starosti ochranu spotrebitela,takze vam minimalne poradia,alebo rovno zacnu kontrolu predajne.drzim prsty.tu u nas su cinania v obchodoch drzi,na cloveka vrieskaju a vyhadzuju z obchodu,hned ako sa zjavi nejaka reklamacia.
kacka6
01.07.10,07:41
dakujem velmi pekne! :o)
kacka6
01.07.10,07:42
:-)
numphi
02.07.10,08:20
Dobry den, prosim vas, chcela by som sa spytat, kde v zakone je uvedene, ze ak zakupeny tovar nebol pouzivany a je v originalnom baleni, mozem ho vratit do 14 dni bez uvedenia dovodu a predavajuci mi je povinny vratit peniaze? Dakujem