danasv
21.05.04,12:33
;) Nebol niekto z Vas v Rumunsku? Rada by som ziskala nejake info. Ozvite sa!:p
Vsimla som si ze poniektori "clenovia" maju v zaujmoch napisanu turistiku, tak skusam stastie. :D
Zuzana210
21.05.04,10:53
Vyskúšaj na stránke www.jamesak.sk v časti Diskusia. Tuším tam niekto spomínal Rumunsko.
Richard
21.05.04,11:42
Rumunsko má peknú prírodu, určite tam raz zájdem. Ak je príležitosť a čas, neváhajte!!!
marika1
23.05.04,16:49
Metropol Košice ide 1. týždeň v júli do Rumunska-cykloturistika. Ešte viem že podobný zájazd robí aj nejaký klub v Brne. Môj muž sa prihlásil, tiež sa o to začal zaujímať a o Rumunsku začal hovoriť asi pred rokom. Mňa tiež volal, ale bicyklovanie nie je moja silná stránka. Vlastne žiadna.
Tiež som počula o Rumunsku a aj o Bulharsku, že je tam veľmi krásne a vhodné na turistiku a cykloturistiku.
danasv
24.05.04,06:00
Dakujem vsetkym za rychlu odozvu.Moje tulanie sa po Rumunsku nadobuda konkretne rozmery, ale rada by som pocula nazory aj tych co tam boli.( ja chcem ist v juli). Ked sa vratim- odhalim vam tajomstva tejto krajiny. ;)
Danielle369
06.06.04,14:26
Bola som v Rumunsku,je to pekna krajina ,maju velmi pekne more a super nočny život,ale stačilo.Inač,treba si tam dať trocha pozor,kufre sa nam stratili na letisku a Rumuni sa nam zdali nervoznejší než my. :----------------------------------------------------------
Prajem príjemny pobyt :eek:
hvh
08.06.04,11:19
Bol som tam ešte pred rokmi. More - nádhera. Mamája a Mangália - jednoducho neopakovateľné.
Ale aj neosvetlené konské povozy na diaľnici...kopa cigánov striehnúcich na Vašu batožinu, či peňaženku, hygiena - na Rumunskej úrovni...
Ale s dávkou ostražitosti sa dá stráviť nádherná dovolenka.

Veľa štastia
danasv
12.07.04,10:37
Takze je to jasne idem do Rumunska teraz v sobotu a autom. Dam vediet ako som dopadla. Dakujem vsetkym za postrehy.
Katty
12.07.04,11:25
neviem či ísť autom je najvhodnejšie riešenie, my máme ísť do Rumunska na svadbu v októbri ale čo sme sa pýtali tak nám nikto nedoporučuje brať vlastné auto pokiaľ tam nemá byť u nejakých známych rumunov zamknuté v garáži....
danasv
12.07.04,11:28
My ideme do hor nie do miest a odtial sme dostali informacie, ze v horach je iny zivot a ini ludia. Ved uvidime.
Katty
12.07.04,11:30
jáj tak to potom asi hej peknú dovolenku prajem
danasv
02.08.04,11:29
NOOO- vratila som sa v zdravi- vsetky moje obavy boli zbytocne- ludia su zlati- vobec nie gangstri- skusenosti s nimi- mili dali by aj posledne co maju. A su stastni nie su uponahlani- no proste pohoda. O auto by som sa asi viac bala na Slovensku ako v Rumunsku. Fakt. Hovorim o horskych oblastiach aby bolo jasne- v mestach je to take jak u nas. Tak dakujem vsetkym za postrehy a ak chcete cestovat v case- chodte do RUMUNSKA :)