nela07
01.07.10,18:44
Ahojte, hľadáme nejaké súkromné ubytovanie a našli sme stránku limba.com, len neviem tam nájsť nijaký telefonický kontakt a to je také trochu divné, že nemám ani s kým prekonzultovať osobne nejaké nejasnosti a pošlem len peniaze na nejaké číslo účtu uvedené na stránke. Máte niekto skúsenosti s touto agentúrou? Ďakujem.
miramax1
01.07.10,17:14
limba@limba.com
02 / 58101062
buchač
01.07.10,17:58
Ahojte, hľadáme nejaké súkromné ubytovanie a našli sme stránku limba.com, len neviem tam nájsť nijaký telefonický kontakt a to je také trochu divné, že nemám ani s kým prekonzultovať osobne nejaké nejasnosti a pošlem len peniaze na nejaké číslo účtu uvedené na stránke. Máte niekto skúsenosti s touto agentúrou? Ďakujem.

Ono by fakt občas nezaškodilo si aj " všeobecné podmienky " prečítať ....;)


1. Účel našich služeb

Prostřednictvím této webové stránky poskytujeme my (Booking.com B. V. a její přidružení (distribuční) partneři) on-line základnu, jejímž prostřednictvím mohou hotely (včetně všech typů dočasného ubytování) inzerovat své pokoje k rezervaci a jejímž prostřednictvím mohou návštěvníci této webové stránky tyto rezervace provádět. Tím, že provedete rezervaci prostřednictvím Booking.com, vstupujete do přímého (právně závazného) smluvního vztahu s hotelem, u něhož rezervujete. Od okamžiku, kdy provedete svou rezervaci, fungujeme my výhradně jako prostředník mezi vámi a hotelem tak, že předáme informace o vaší rezervaci dotyčnému hotelu a pošleme vám e-mailem potvrzení za hotel a jeho jménem.http://www.limba.com

Na vysvetlenie hádam postačí , dúfam , že TY si vyberieš z ponuky LIMBA a jednáš už potom len priamo s vybraným subjektom ...:rolleyes:
pivko
01.07.10,18:11
Ahojte, hľadáme nejaké súkromné ubytovanie a našli sme stránku limba.com, len neviem tam nájsť nijaký telefonický kontakt a to je také trochu divné, že nemám ani s kým prekonzultovať osobne nejaké nejasnosti a pošlem len peniaze na nejaké číslo účtu uvedené na stránke. Máte niekto skúsenosti s touto agentúrou? Ďakujem.
Limba je O.K ale sú drahí,ja som si cez Limbu zaplatil ubytko v Londýne a na mieste som zistil že som preplatil min. 30% tak že radšej na vlastnú pasť;)
Andy Kralik
02.07.10,15:00
Uz som s limbou v minulosti byval, je to seriozna agentura. Kontakt na konkretne ubytovacie zariadenia nenajdes prave preto, aby si im nezavolal/a a osobne si nedohodla inu cenu z ktorej by nemali proviziu
:)
Ak sa ti nechce hladat a nechces moc riskovat, chod cez limbu. Ak chces lacnejsie, najdi si ubytovanie na vlastnu past.
miroporada
03.07.10,21:08
Ahojte, hľadáme nejaké súkromné ubytovanie a našli sme stránku limba.com, len neviem tam nájsť nijaký telefonický kontakt a to je také trochu divné, že nemám ani s kým prekonzultovať osobne nejaké nejasnosti a pošlem len peniaze na nejaké číslo účtu uvedené na stránke. Máte niekto skúsenosti s touto agentúrou? Ďakujem.

Chcem sa opytat, ci sa podarilo cez Limbu najst doveryhodne ubytovanie...
nela07
06.07.10,05:46
Chcem sa opytat, ci sa podarilo cez Limbu najst doveryhodne ubytovanie...

Ubytovanie sme našli, aj sa nám ozvali. Poslali mi mailom správu o rezervácii aj s kontaktom pani, ktorá rieši našu rezerváciu, s tým, že zálohu máme uhradiť ešte v ten deň na ich účet, zvyšok sme mali zaplatiť na mieste. Rezerváciu sme však zrušili, lebo sme našli medzitým niečo iné.
nela07
06.07.10,05:49
Ono by fakt občas nezaškodilo si aj " všeobecné podmienky " prečítať ....;)

http://www.limba.com

Na vysvetlenie hádam postačí , dúfam , že TY si vyberieš z ponuky LIMBA a jednáš už potom len priamo s vybraným subjektom ...:rolleyes:

ďakujem za odpoveď, aj keď by možno mohla byť trošku menej uštipačná. Aj keď možno mi až tak veľmi nedochádza, lebo tie všeobecné podmienky, o ktorých si písal som nenašla.
A mimochodom, pýtala som sa na skúsenosti s touto agentúrou.
liba2
07.07.10,04:08
Ahojte, hľadáme nejaké súkromné ubytovanie a našli sme stránku limba.com, len neviem tam nájsť nijaký telefonický kontakt a to je také trochu divné, že nemám ani s kým prekonzultovať osobne nejaké nejasnosti a pošlem len peniaze na nejaké číslo účtu uvedené na stránke. Máte niekto skúsenosti s touto agentúrou? Ďakujem.Ja som mala s Limbou skúsenosť pred 4 rokmi - mala som objednávku ubytovania na 5tich miestach Slovenska a všetko bolo v poriadku. Služby som dostala také aké boli objednané.
Dokonca som zistila, že v BA majú kanceláriu, kde bolo možné s nimi aj konzultovať konkrétne ubytovanie a aj zaplatiť v hotovosti.
deweron
07.07.10,08:23
Zo strany ubytovatelov je limba velmi neoblubena agentura :) vlastna skusenost