cicvor30
01.07.10,22:54
Ahojte,

poznáte to možno. Do vedenia malej s.r.o. sa dostanu ludia, ktorí maju ine prednosti ako to, ze by vedeli robit to, co maju.
V skratke: ponukam investorovi komplet, vyskolenu, zaucenu, zohratu, samostatnu partiu mladych ludi, zamestnancov (zivnostnikov)kupelnoveho studia, ktorí vdaka velmi chaotickym, neodbornym a hlupym rozhodnutiam majitelov pridu s velkou pravdepodobnostou o pracu.
Ak by sa nasiel clovek, ktory by chcel investovat, ma pripravene komplet zohrate osadenstvo na miestach architektov, predajcov, logistiku, fakturaciu. Celkovo asi 5-6 ludi.
Ludia rozumeju svojej praci, bezproblemove vztahy.
K dispozicii biznis plan, vizia ako pokracovat a hlavne kontakty a dobre vztahy s doterajsimi odberatelmi a celkom realna moznost ziskania zaujimavej zakazky.
Pochopitelne, prve mesiace su v case rozbehu narocnejsie vzhladom na splatnost faktur v tomto biznise.
Lokalita: Bratislava

Som pripraveny poskytnut podrobnosti pri osobnom stretnuti.
Laco-monter
01.07.10,20:58
podľa mňa by bolo jednoduchšie ak by si každý jeden z nich našiel prácu zvlášť .

Natlačiť niekam naraz 6 ľudí ?

No neviem, neviem,

to bude asi problém...
cicvor30
01.07.10,21:05
tu nejde ani tak o to hladat pre tych ludi pracu, ale o to, zacat biznis, kde je najdolezitejsia vec hned po peniazoch(vlastne aj mozno dolezitejsia) mat schopnych a hotovych ludi. To len tak na ulici nenajdes. Je velmi tazke a trva to dlho vyskolit si ludi.
Okrem toho, za toto beru personalne agentury neskutocne prachy.
Laco-monter
01.07.10,21:08
tu nejde ani tak o to hladat pre tych ludi pracu, ale o to, zacat biznis, kde je najdolezitejsia vec hned po peniazoch(vlastne aj mozno dolezitejsia) mat schopnych a hotovych ludi. To len tak na ulici nenajdes. Je velmi tazke a trva to dlho vyskolit si ludi.
Okrem toho, za toto beru personalne agentury neskutocne prachy.

Dneska si kde-kto vygoogli všetko, čo len chce. O to nejde.

Podľa mňa najväčším problémom pri začatí podnikania je nedostatok kapitálu na rozbehnutie , priestory a vybavenie , vozidlá a p.
cicvor30
01.07.10,21:10
Mozno ano...ale...budes mat prachy,priestory, vybavenie a bude ti trvat dva-tri roky kym sa ti ustali personal, kym si vybudujes obchodne kontakty, odberatelov.. Tu to vsetko je. Hned, teraz.
Laco-monter
01.07.10,21:12
Mozno ano...ale...budes mat prachy,priestory, vybavenie a bude ti trvat dva-tri roky kym sa ti ustali personal, kym si vybudujes obchodne kontakty, odberatelov.. Tu to vsetko je. Hned, teraz.
Nech bude ,

to mi je na dve veci , ja nemám prachy ani priestory .

Zato mám všelijaké vízie , a ide ma "šľak trafiť", keď iní sa pokúšajú tieto , alebo podobné vízie zrealizovať.

Ľudia sú síce kľúčoví, no v dnešnej dobe je ľudí PREBYTOK , a nie je problém niekoho zamestnať ,
problém je ho zaplatiť.
cicvor30
05.07.10,11:37
Laco, uznate aspon, ze ak ludia pracuju v tej oblasti nejaky ten dlhsi cas,su zohrati, maju pred ostatnymi z uradu prace nejaku tu vyhodu?
O nic ine mi nejde. Ponukol som pre zaujemcu z radov napriklad stavebnych spolocnosti, ktorym by sa kupelnove-interierove studio hodilo k biznisu, ze tu su ludia so skusenostami a s kantaktmi z ktorych moze vzist dalsi biznis a tym, ako pisete aj tie prachy.
Ice dive
05.07.10,12:11
Laco, uznate aspon, ze ak ludia pracuju v tej oblasti nejaky ten dlhsi cas,su zohrati, maju pred ostatnymi z uradu prace nejaku tu vyhodu?
O nic ine mi nejde. Ponukol som pre zaujemcu z radov napriklad stavebnych spolocnosti, ktorym by sa kupelnove-interierove studio hodilo k biznisu, ze tu su ludia so skusenostami a s kantaktmi z ktorych moze vzist dalsi biznis a tym, ako pisete aj tie prachy.
áno máš pravdu, je to skvelá ponuka, v podstate ponúknuť niekomu "zabehnutý" podnik, avšak treba si aj uvedomiť že na SVK je málokto, kto je schopný len tak zo dňa na deň prevziať prevádzku so 6 ľudmi a aj ich zaplatiť, + ešte aj lehoty na splatnosť faktúr sú tu trocha dlhšie ako zvyčajne...
Skús osloviť cielene nejaké firmy, ktoré sa týmto zaoberajú a sú mimo BA t.j. či by nemali záujem o vybudovanie pobočky... tam vidím šance na úspech reálnejšie....
durisovad
05.07.10,14:52
Ak je ta partia ludi taka dobra a zohrata, preco im nenajdes nejaku pracu ty? Akosi nechapem, preco dobrych pracovnikov ponukas niekomu inemu.
cicvor30
05.07.10,14:59
Patrim do tej partie. Nie kazdy zamestnanec si dokaze hned sam otvorit biznis.
Ja len oslovujem firmy, ktore v podobnej oblasti podnikaju alebo chcu podnikat a maju zaujem, tak sme tu. Ak nemaju zaujem, partia sa rozide kazdy svojou cestou.
Lepsie to uz hadam vysvetlit neviem.
cicvor30
05.07.10,15:07
Bez urazky voci ostatnym,ale konecne normalna odpoved. Toto presne aj robim, nikto nehovori, ze musi prijat 6 ludi, to je len v urcitom specifickom pripade. Mozno vyuzije len 2-3, mozno jedneho. Tych 6 som vymenoval len preto, ze su to ludia zabezpecujuci firmu od A-Z.
Nejake reakcie som dostal, zacinam ich riesit.
Citaju to tu rozny ludia v roznych oblastiach, prreto som to hodil aj sem.

Dakujem za reakciu




áno máš pravdu, je to skvelá ponuka, v podstate ponúknuť niekomu "zabehnutý" podnik, avšak treba si aj uvedomiť že na SVK je málokto, kto je schopný len tak zo dňa na deň prevziať prevádzku so 6 ľudmi a aj ich zaplatiť, + ešte aj lehoty na splatnosť faktúr sú tu trocha dlhšie ako zvyčajne...
Skús osloviť cielene nejaké firmy, ktoré sa týmto zaoberajú a sú mimo BA t.j. či by nemali záujem o vybudovanie pobočky... tam vidím šance na úspech reálnejšie....