SYLVVIA
05.07.10,15:28
Dobry den, prosim vas, poradte mi niekto: pri prerabke bytu a vytvoreni novej priecky, ktora deli kuchynu od spalne nam vlastne vznikla jedna stena, na ktorej nie je linka iba jedina polica. Takmer cela plocha je prazdna, nakolko mam rohovu linku a polic v kuchyni akurat dost, nechcem na tuto stenu dalsich desat policiek, ale nechcem ani aby tato stena zivala prazdnotou. Nepacia sa mi preplnene kuchyne, ktore vyzreaju, ze je v nich ustavicne neporiadok ale ani hola stena. Prosim vas, vedel by mi niekto poradit, ako to urobit, aby to bolo na tej stene primerane? Dam tam nejaky kvet a tymto moja fantazia konci:confused:...vdaka za kazdu radu.
ruzenka57
26.07.10,16:31
Moja dcera mala tento isty problem,navyse mala tu stenu nie velmi peknu a tak to vyriesili tapetou s peknym velkym modernym vzorom.Teraz dostat krasne vzorovane tapety ,ona ma taku s geometrickym vzorom a krasneto ukaze.
Majky11
26.07.10,20:33
Pomohla by informácia o dĺžke steny, príp. o šírke priestoru, ktorý vytvára spolu so súbežnou druhou stenou.

Alebo dokonca, foto by nebolo na škodu...

Ťažko niečo poradiť, keď chýbajú tieto informácie...
arizona
27.07.10,06:56
Nepáčilo by sa ti obložiť stenu nejakým výrazným kameňom?
napr.
bunovaa
31.07.10,18:01
taký problém mám aj ja, ale ja furt túžim po TV na stenu, nejaké menšie, nech možem pozerat pri varení, ak máš moc peniažkov, možno by ti bodlo
evaj63
20.08.10,12:53
taký problém mám aj ja, ale ja furt túžim po TV na stenu, nejaké menšie, nech možem pozerat pri varení, ak máš moc peniažkov, možno by ti bodlo
Ja mám TV v kuchyni už asi 8-9 rokov.Je to super, ,hlavne pred vianocami, ked' vypekám aj 15 druhov koláčov a pritom si možem pozriet' aj telku.