svojar
05.07.10,20:41
mimotemyPrajem všetkým prispievateľom témy SVB príjemné prežitie ich prázdnin, dovoleniek a v septembri dovidenia.
Mária27
05.07.10,18:54
Podobne aj tebe. Ty máš počítač len v škole?
Halli
05.07.10,18:56
mimotemyPrajem všetkým prispievateľom témy SVB príjemné prežitie ich prázdnin, dovoleniek a v septembri dovidenia.


Jéééj Jarko ďakujeme, ako rada by som to skúsila, len vždy , keď si zoberiem dovolenku či prázdniny..ako to nazývaš :D, tak buď rupne strešný zvod , alebo kompenzátor, alebo dačo iné ....a mám po prázdninách. Asi pôjdem na mars-tam ma nenájdu :D

Ale od Porady sa dajú prázdniny spraviť kedykoľvek, aj ja už som to pár krát absolvovala...a bolo mi fááájn;)
jozka56
05.07.10,19:03
Jeeej, že prázdniny??? to som už nepočula najmenej 18-rokov:D:D:D ale prázdninujúcim tíško závidím:)
Halli
05.07.10,19:07
Jeeej, že prázdniny??? to som už nepočula najmenej 18-rokov:D:D:D ale prázdninujúcim tíško závidím:)

Jožka aj ja som si myslela, že :eek: čo to za tému v SVB:D, lebo v SVB prazdniny neboli, nie sú a nikdy nebudú :mee::mee:, ale pár dní vypnúť sa dá, to som práve urobila od piatku a normálne som to vydržala až do dnes:D...takže zajtra zapínam odznova :rolleyes:
verkaz
09.07.10,16:29
Z také krásne prianie veľmi pekne ďakujeme, určite si každý nájde tých pár dní na ich príjemné prežitie.
svojar
01.09.10,05:31
Tak sa mi prázdniny s manželkou a staršími vnučkami skončili. Trocha sme si poputovali po okolitých krajinách aj po Slovensku.
Najstaršia vnučka zajra nastupuje do 5. ročníka ZŠ, druhá 5 ročná do MŠ. A ja si začnem čítať príspevky do Porady od 5. 7.
sito
01.09.10,06:09
Jaroslav, tak vitaj a príjemnú zábavu pri čítaní. Prajem pekný deň. U nás prší už tretí deň. To asi kvôli tej Ústave. ;)
svojar
01.09.10,09:57
Siko, ďakujem za privítanie. Aj tu pršalo a prší aj dnes. Už som si počítal, niekde som súhlasil, inde pridal užitočné a v pikoškách aj zábavné. Ale príspevkov som veľa napísal. Ešte sa musím dostať "do formy".
Halli
01.09.10,14:28
Siko, ďakujem za privítanie. Aj tu pršalo a prší aj dnes. Už som si počítal, niekde som súhlasil, inde pridal užitočné a v pikoškách aj zábavné. Ale príspevkov som veľa napísal. Ešte sa musím dostať "do formy".

Jarko, myslím, že sa do nej dostaneš veľmi rýchlo ;);)...ja si voľno urobím asi až keď napadne sneh, zatiaľ nehrozí..:o
verkaz
01.09.10,17:35
:oVitajte poraďáci po prázdninách a dovolenkách, len škoda, že sa nám a hlavne školákom pokazilo počasie.
jozka56
02.09.10,18:32
Svojar si fantastikoš deduško aj s babinkou:D tak krásne sa postarať o prázdniny svojich vnučeniek, to nemá chybu. Super.
svojar
03.09.10,05:09
Ďakujem, snažíme sa, pri nich trocha omladneme aj keď niekedy zasa prídeme o pár nervov. A to máme ešte dve mladšie. Všetko do vzdialenosti 100m od nás.Tieto boli od dcéry, mladšie sú od syna, alebo presnejšie od nevesty. Máme pomer -3 chlapi a 7 dievok rôzneho veku.
Halli
03.09.10,06:33
Máme pomer -3 chlapi a 7 dievok rôzneho veku.

Fúúúha no teda Jarko, to máš o zábavu postarané...hlavne tých 7 "báb", :eek::D