wolodia
06.07.10,06:07
Ahojte, prajem krásny večer,

chcem sa opýtať na jednu banálnu vec v programe Omega od Krosu.

Pri zaučtovaní došlej uhrady faktúry podľa bankového výpisu, nevídím po zápise v knihe- účet v banke dané číslo bankového výpisu, v ktorom bola uhrada zaučtovaná, ale v EUD ju vidím. Kde robím chybu.

Za odpoveď ďakujem.

wolodia
lucy25
15.07.10,05:07
Neviem ci celkom dobre rozumiem Vasej otazke, ale ja som sa na to pozerala a ja v tej knihe "ucet v banke" mam stlpec s oznacenim "interne cislo" a tam je uvedene poradove cislo bankoveho vypisu. (ten stlpec mozte mat umiestneny aj niekde dalej ... skuste sa posunut po liste vpravo) Mysleli ste toto???
andreaS
15.07.10,05:55
v hornej casti otvoreneho okna "ucet v banke" je este ponukova lista, kde skus kliknut na "upresni" a vybrat si konkretne cislo uctu...

moze byt problem aj vtedy, ked mas viac bankovych uctov a nie su zadefinovane v bankach a v ciselniku... kazda banka ma mat svoj ciselny rad... napr. B1-MM-XXX .. kde B1 je napr. 1.ucet v banke, MM je mesiac v ktorom sa uctuje a XXX je polozka v danom mesiaci... a rovnako by kazdy ucet mal mat aj svoju analytiku...

Inak vcelku nerozumiem preco vobec pozerate tuto evidenciu... ja ju vobec nepouzivam... preto sa pytam...