Ingrid Ondruskova
06.07.10,12:05
Mala by som na Vás prosbičku...akým spôsobom sa dá skontrolovať
firemný díler? Ide mi o to, že díler by mal za firmu robiť objednávky napr.
v Galante, a on namiesto toho si aspoň 2 hodiny vrámci toho dňa užíva v Nitre na kúpalisku...mala by som predstavu, že existuje také niečo ako
JPS, ale nie na to aby díler v cudzom meste neblúdil, ale aby majiteľ firmy
videl na monitore, či sa nachádza práve tam, kde deklaruje....máte osobnú skúsenosť?? Prosila by som názory oboch táborov...aj majiteľov firiem, čo
už niečo podobné riešili, ale aj tábor samotných dílerov /ktorých sa to opatrenie vlastne týka.../
Martin Mocko
06.07.10,10:18
Existuje tzv. elektronická kniha jázd. Do auta sa nainštaluje GPS zariadenie. Každý mesiac príde zo servisnej firmy "kniha jázd", kadiaľ sa auto pohybovalo. Je to však platená služba.

Edit: Čo teraz čítam na webe jednej firmy poskytujúcej takéto služby - tak je možnosť i online sledovať pohyb vozidla.
makiki
06.07.10,10:33
ked ste neni spokojny s dilermi mozte ma kontaktovat prijmem pracu :)))
Ingrid Ondruskova
06.07.10,10:34
Existuje tzv. elektronická kniha jázd. Do auta sa nainštaluje GPS zariadenie. Každý mesiac príde zo servisnej firmy "kniha jázd", kadiaľ sa auto pohybovalo. Je to však platená služba.

Edit: Čo teraz čítam na webe jednej firmy poskytujúcej takéto služby - tak je možnosť i online sledovať pohyb vozidla.

Ďakujem za odpoveď....prosila by som www.na (http://www.na) tú stránku....
HankaH
06.07.10,10:35
GPS, a môžeš sedieť pri počítači a sledovať, kde sa ktoré auto nachádza, koľko kde stálo na minútu presne, kadiaľ sa pohybovalo, presne budeš vidieť ulice a môžeš pozerať live ale aj predchádzajúce dni.
Nemám síce osobnú skúsenosť, ale manžel je takto "sledovaný";) v práci, a jeho zamestnávateľ fakt vie o každom jeho kroku.
ACCNT
06.07.10,13:11
Ďakujem za odpoveď....prosila by som www na tú stránku....

treba si vybrat - ponuka je velka, moznosti su rozne:
http://www.google.sk/#q=gps+monitoring+vozidiel

najvacsi rozdiel je v online a offline sledovani. offline sledovanie sa da pouzit ak by vam stacilo skontrolovat kade chodil napr. na konci dna. predpokladam, ze by to malo byt lacnejsie riesenie. myslim ze by vam to malo stacit pre vase potreby.
online sledovanie - mozete skontrolovat poziciu napr cez internet.

btw treba ale spomenut, ze sa to da obist pomocou rusicky(gps a gsm signalu)-pouzivanie je zakazane ale clovek nikdy nevie, coho su zamestnanci schopni. teda ak by ste toto sledvovanie zaviedli, a nahodou by ste mali nejake vypadky, tak viete odkial vietor fuka.

moj nazor: ak ide o firemne auto, treba vyuzit-vsak preco nie? pokial ho nemal pozicane na sukromne ucely, tak nebudem platit niekoho kto sa vala na kupalisku v prac. case.
takisto napr. v pripade odcudzenia auta sa da rychlo vypatrat.

neviem ci treba z hladiska zakona oznamit zamestnancovi monitorovanie vozidla, ale ak nie, na konci mesiaca treba kuknut kde sa flakal a adekvatne mu znizit mzdu :)

btw a co ak bude tvrdit, ze bol v galante a bude v galante na kupalisku? co takto zaviest minimalny denny limit na uzavrete obchody, prip. nieco podobne?
fylyp
01.08.10,10:54
Pokiaľ sa človek stíha flákať počas pracovnej doby bude buď veľmi šikovný, alebo má zlý systém odmeňovania a hodnotenia pracovného výkonu. GPS je riešenie ako sa dá odkontrolovať, kde sa zamestnanec nachádza, avšak nerieši to, že sa môže flákať a sedieť na kávičke so známymi a pod. Je potrebné zaviesť motivačný systém odmeňovania takéhoto zamestnanca, aby bol hnaný do práce. Ak bude makať, dostane viac, ale ak nebude makať, nedostane, nezarobí ani pre seba ani pre podnik a nie je perspektívny zamestnanec. Ak bude šikovný a zarobí aj pre seba aj pre podnik, nech sa aj fláka ak to stihne. Mali by ste spoločne stanoviť reálne dosiahnuteľné limity a dohodnúť sa o odmenách, ktoré budú za prekročenie limitov.
gildir
10.08.10,13:35
pekne co pises, zial motivacia sa casom straca a obchodnik zlenivie, pripadne spreneveri financie....najst dnes poctiveho cloveka je velmi velmi tazke a plati stare zname: Dajte mi dobreho pracovnika a vsetko vyriesim.
padro
10.08.10,13:56
ako sa moze motivacia vytratit? jedine ako to moze fungovat je ak je plateny podla toho kolko preda, to si potom rozmysli ci sa motivacia vytrati :D
linko1
10.08.10,14:37
presne, ja tiež robím obchoďáka a keby sa mi stratila motivácia, tak nezarobím nič a ešte aj prerobím....
gildir
10.08.10,14:38
staci ked sa nabali a potom uz na vsetko kasle. ked jedneho dna zazijes, tak si na svoje hrdinske tvrdenie spomenies...
buchač
10.08.10,15:18
ked ste neni spokojny s dilermi mozte ma kontaktovat prijmem pracu :)))

Na , ži ....

http://www.mafian.sk/2003/09/22/heroin-na-ustupe/

:cool::cool::cool::cool::cool::cool:
fylyp
10.08.10,20:28
staci ked sa nabali a potom uz na vsetko kasle. ked jedneho dna zazijes, tak si na svoje hrdinske tvrdenie spomenies...

Moze sa stat taky pripad. Myslim, ze vies o com hovoris, ale ja si myslim, ze nastala chyba v procese motivovania obchodnych zastupcov a v zaroven v systeme hodnotenia zamestnancov. Mnohi ludia odpovedaju na otazku, co by ich motivovalo: "viac penazi", ale ako dlho bude cloveka motivovat to, ze ziska o 100€ viac? Ja tipujem, ze tak do 3 mesiacov, potom to bude pre neho standard a bude chciet viac. U obchodnych zastupcov, ktori su hodnoteni podla predaja je to s peniazmi trosku zlozitejsie. Samozrejme musia byt oceneni za svoju sikovnost (provizie z predaja). Co tak snazit sa nejakym sposobom ovplyvnovat ich vykon. Napriklad, ak zamesiac naplni plan na 110% ziska navyse nejaky nefinancny bonus (masaz, veceru pre 2, vstup do aquaparku, nejaku drahu flasku, pripadne nieco co si podnik vie lacno zabezpecit). Moze to byt cokolvek avsak malo by to hnat obchodnych zastupcov k tomu, aby ten plan splnili na 110%. Pripadne sa moze vytvorit zoznam odmien napr za splnenie na 110%, 115% ina kategoria odmien a pod. Dalej nieco specialne by si takyto clovek zasluzil ak sa mu podari niekolko mesiacov posebe prekrocit plan. Moznosti su neobmedzene, pripominam vsak fakt, ze taketo odmeny by mali reagovat na potreby danych obchodnych zastupcov (aby na nich posobili motivacne a snazili sa). Netvrdim, ze to musi byt nieco prilis financne nakladne, ale zamestnanec musi mat pocit, ze firma si ho vazi, ceni si jeho pracu a je pre nu dolezity. Je potrebne budovat obojstrannu lojalitu podnik-zamestnanec a potom tento vztah uz nebude iba o peniazoch. Dolezita je komunikacia so zamestnancami, ich informovanost, angazovanost. Avsak takyto proces je narocny na pripravu (zistenie potrieb) a hlavne realizaciu, je dost "krehky", pomerne nakladny, ale prinos, ktory moze mat pre podnik je omnoho vyssi.
Ingrid Ondruskova
11.08.10,05:05
Problém je značne zložitejší...faktom je, že díler po pár rokoch /3-4/ ozaj akosi zlenivie, možno vyhorí, neviem to pomenovať a mám dojem, že to nie je už ani o peniazoch /jeden je slobodý a žije u mamičky, takže strechu nad hlavou a stravu má.../ a druhý si našiel
ešte ďalšiu prácu-bokovku, takže financie v materskej firme ho až tak netrápia, má svoj istý štandard z oboch zamestnaní ...a teraz ide o to, ako z toho vykorčuľovať...asi mi napíšete, že bude najlepšie skúsiť nový personál, súhlasím , ale v tejto profesii to nie vôbec jednoduché....nájsť nového a dobrého dílera...
padro
11.08.10,05:07
staci ked sa nabali a potom uz na vsetko kasle. ked jedneho dna zazijes, tak si na svoje hrdinske tvrdenie spomenies...

nechapem, ved ked bude kaslat na robotu tak sa s nim rozlucis ale aj tak neviem preco ak bude dobre odmenovany by mal na nu kaslat, lebo ked nebude robit tak nezarobi. A ako ze sa nabali to akoze zarobi miliony za rok? peniaze snad bude potrabovat stale.
jar88
11.08.10,05:45
nechapem, ved ked bude kaslat na robotu tak sa s nim rozlucis ale aj tak neviem preco ak bude dobre odmenovany by mal na nu kaslat, lebo ked nebude robit tak nezarobi. A ako ze sa nabali to akoze zarobi miliony za rok? peniaze snad bude potrabovat stale.
Máš pravdu padro. Je to logické, ale prax je taká, ako ju popísala Ingrid a gildir.
K tomu čo píše Ingrid Ondrušková, že ich treba meniť každých 3 až 5 rokov. Ja mám skúsenosť, že do troch rokov a najlacnejší je nákup hotových dílerov od konkurentov.
buchač
11.08.10,16:15
Moze sa stat taky pripad. Myslim, ze vies o com hovoris, ale ja si myslim, ze nastala chyba v procese motivovania obchodnych zastupcov a v zaroven v systeme hodnotenia zamestnancov. Mnohi ludia odpovedaju na otazku, co by ich motivovalo: "viac penazi", ale ako dlho bude cloveka motivovat to, ze ziska o 100€ viac? Ja tipujem, ze tak do 3 mesiacov, potom to bude pre neho standard a bude chciet viac. U obchodnych zastupcov, ktori su hodnoteni podla predaja je to s peniazmi trosku zlozitejsie. Samozrejme musia byt oceneni za svoju sikovnost (provizie z predaja). Co tak snazit sa nejakym sposobom ovplyvnovat ich vykon. Napriklad, ak zamesiac naplni plan na 110% ziska navyse nejaky nefinancny bonus (masaz, veceru pre 2, vstup do aquaparku, nejaku drahu flasku, pripadne nieco co si podnik vie lacno zabezpecit). Moze to byt cokolvek avsak malo by to hnat obchodnych zastupcov k tomu, aby ten plan splnili na 110%. Pripadne sa moze vytvorit zoznam odmien napr za splnenie na 110%, 115% ina kategoria odmien a pod. Dalej nieco specialne by si takyto clovek zasluzil ak sa mu podari niekolko mesiacov posebe prekrocit plan. Moznosti su neobmedzene, pripominam vsak fakt, ze taketo odmeny by mali reagovat na potreby danych obchodnych zastupcov (aby na nich posobili motivacne a snazili sa). Netvrdim, ze to musi byt nieco prilis financne nakladne, ale zamestnanec musi mat pocit, ze firma si ho vazi, ceni si jeho pracu a je pre nu dolezity. Je potrebne budovat obojstrannu lojalitu podnik-zamestnanec a potom tento vztah uz nebude iba o peniazoch. Dolezita je komunikacia so zamestnancami, ich informovanost, angazovanost. Avsak takyto proces je narocny na pripravu (zistenie potrieb) a hlavne realizaciu, je dost "krehky", pomerne nakladny, ale prinos, ktory moze mat pre podnik je omnoho vyssi.

Jedným slovom by som tento príspevok vedel ohodnotiť ...vulgárnym ....aj na 130 % a aj viac by sa dalo ...;):D:D:D

Nie , nie ...nechápte ma ale zle .
Trochu do toho vidím , niekedy si poviem , žiaľ....doma otom bežne , každý deň počúvam ...aj dnes som sa novoty dozvedel :rolleyes:

Je tu spomínaná motivácia ....
Hej , v pohode ...ale aká je skutočnosť , prax ...???

Personál , zamestnanci makajú na vydaných príkazoch a sú aj patrične motivovaní , to je fakt .
Cieľovo ...:eek::confused:
Čo však z toho , keď tá motivácia je nastavená tak vysoko , že sa proste nedá splniť .
Alebo sú tam skryté , vedľajšie podmienky , ktoré jedna od druhej závisí ...??????
Záver ???
Tak ten vždy býva najlepší ...vo všetkých firmách , na zaradení nezáleží ...či a.s. , či štátny podnik ....vsio rovno ....manažérstvo zhrabne ťažké lovky a plebs hubu utrie ...
misomiso
11.08.10,16:38
Problém je značne zložitejší...faktom je, že díler po pár rokoch /3-4/ ozaj akosi zlenivie, možno vyhorí, neviem to pomenovať a mám dojem, že to nie je už ani o peniazoch /jeden je slobodý a žije u mamičky, takže strechu nad hlavou a stravu má.../ a druhý si našiel
ešte ďalšiu prácu-bokovku, takže financie v materskej firme ho až tak netrápia, má svoj istý štandard z oboch zamestnaní ...a teraz ide o to, ako z toho vykorčuľovať...asi mi napíšete, že bude najlepšie skúsiť nový personál, súhlasím , ale v tejto profesii to nie vôbec jednoduché....nájsť nového a dobrého dílera...

Najst dobreho dilera je problem? Ved nie su snad vsetci ludia na Slovensku nemtaci. Co uz take specialne musi splnat?
Laco-monter
11.08.10,16:51
Ja poznám jedného dealera z Würthu,

nezdá sa žeby si sťažoval, vyživí 4-člennú rodinu , každý 2-hy rok nové firemné auto, dovolenky...

Skratka NO PROBLEM.

Len si treba vybrať sparávnu spoločnosť.

Napr. dealeri fy HILTI v Nemecku detto.

Sledovať dealera, ktorý v podstate maká sam na seba cez svoju províziu je PARANOJA.
buchač
11.08.10,17:05
Ja poznám jedného dealera z Würthu,

nezdá sa žeby si sťažoval, vyživí 4-člennú rodinu , každý 2-hy rok nové firemné auto, dovolenky...

Skratka NO PROBLEM.

Len si treba vybrať sparávnu spoločnosť.

Napr. dealeri fy HILTI v Nemecku detto.

Sledovať dealera, ktorý v podstate maká sam na seba cez svoju províziu je PARANOJA.
Si Ty ale fifík ....ale tých je len pár ...

Inak , poznám viacerých takých , ktorí vyživia rodinu , aj vilku majú , o dovolenkách nevravím ...a auto je predsa samozrejmosť .
Ale nevravím ani o tom ich pracovnom čase , nasadení , strese , nervoch ....a nevraviac o ostatnom .
Ale to sa už nehodí zverejňovať , to je v podstate tajomstvo .....verejné ....:D
buchač
12.08.10,14:52
Máš pravdu padro. Je to logické, ale prax je taká, ako ju popísala Ingrid a gildir.
K tomu čo píše Ingrid Ondrušková, že ich treba meniť každých 3 až 5 rokov. Ja mám skúsenosť, že do troch rokov a najlacnejší je nákup hotových dílerov od konkurentov.

...hm ....nad týmito ""poznatkami"" som dumal už dlhšie ...

Meniť ...ako súčiastky v nejakom stroji , aute ......kua , tam sa menia ...

Nákup ...nie skôr zlanárenie ???...alebo inak sa to povie ???

Inde sa nakupuje , podotýkam , nie ale ľudia ...

Vážil by som slová , ej vážil .....:cool:

Ale jedno je isté , tieto výrazy ma doslova urážajú ...aj keď za slušňáka veru nie som , kua ...

P.S.:
Žeby to bolo , to správanie sa podľa ....

"" Zarábaj peniaze ako len môžeš! Dokonca aj čestne, ak niet iného východiska . ""
Ingrid Ondruskova
12.08.10,18:34
No musím reagovať na to, či je alebo nie je problém s dílerom...pracovala som vo firme 10 rokov ako personalistka a poviem Vám, zažila som všeličo, tak napr.:
-díler by mal vedieť obstojne šoférovať, mesačne nabehá cca 3-4 tisíc km a bolo by fajn, ak by to bolo bez nehody...práve minulý rok mladý chalan díler rozflákal nového Peugeota na cimpr-campr...išiel po ľadovej ceste slušne rýchlo...
-mal by byť čestný...nezneužívať firemné vozidlo, fir. mobil a prac.čas..chce firma veľa, ak toto všetko požaduje? ale akosi je ešte stále v našich povahách, keď neokradnem firmu okrádam rodinu, už sme mali dílera, ktorý po poobediach prevážal pre svoje prasiatko pomyje, ale prezradil ho smrad v aute apod. alebo rozvážal firemnom aute komplet celú rodinku do škôl a manželku do zemstnania a pod.zážitky
-díler kasíruje aj hotovosť /hlavne staré pohľadávky/ a už sa stalo, že si nechal komplet celú tržbu a neodovzdal peniaze /práve mu končil prac. pomer na dobu určitú a on si to "pomýlil" s výplatou
-díler má byť komunikatívny, lojálny, ale nie klebetný ...stalo sa v minulosti, že "pustil do éteru" absolútne diskrétne veci o firme, cenotvorbe a pod.
-a asi 2xkrát sa stalo, že prešiel díler ku konkurencii aj s našou databázou...
-a takto by som mohla pokračovať....
misomiso
12.08.10,18:41
No musím reagovať na to, či je alebo nie je problém s dílerom...pracovala som vo firme 10 rokov ako personalistka a poviem Vám, zažila som všeličo, tak napr.:
-díler by mal vedieť obstojne šoférovať, mesačne nabehá cca 3-4 tisíc km a bolo by fajn, ak by to bolo bez nehody...práve minulý rok mladý chalan díler rozflákal nového Peugeota na cimpr-campr...išiel po ľadovej ceste slušne rýchlo...
-mal by byť čestný...nezneužívať firemné vozidlo, fir. mobil a prac.čas..chce firma veľa, ak toto všetko požaduje? ale akosi je ešte stále v našich povahách, keď neokradnem firmu okrádam rodinu, už sme mali dílera, ktorý po poobediach prevážal pre svoje prasiatko pomyje, ale prezradil ho smrad v aute apod.
zážitky
-díler kasíruje aj hotovosť /hlavne staré pohľadávky/ a už sa stalo, že si nechal komplet celú tržbu a neodovzdal peniaze /práve mu končil prac. pomer na dobu určitú a on si to "pomýlil" s výplatou
-díler má byť komunikatívny, lojálny, ale nie klebetný ...stalo sa v minulosti, že "pustil do éteru" absolútne diskrétne veci o firme, cenotvorbe a pod.
-a asi 2xkrát sa stalo, že prešiel díler ku konkurencii aj s našou databázou...
-a takto by som mohla pokračovať....

Musi mat diler firemne auto? Nemoze pouzivat vlastne?

A ako ich odmenujete? Maju fixny plat?
Ingrid Ondruskova
12.08.10,18:49
Pre firmu /aj napriek týmto ťažkostiam/ sa oplatí, aby mala a používala svoje auto a takto je to u nás nastavené už od r.1991,
myslím, že aj účtovne je to najčistejšie...napr. už len kvôli tomu, že na firemnom aute by malo byť logo...taká praktická záležitosť...
Díleri majú fixný plat + odmeny /provízia za každý mesiac zo zrealizovaných obchodov/ a sú v riadnom zamestnaneckom pomere so všetkými výhodami /a samozrejme aj povinnosťami/...
misomiso
12.08.10,18:54
Pre firmu /aj napriek týmto ťažkostiam/ sa oplatí, aby mala a používala svoje auto a takto je to u nás nastavené už od r.1991,
myslím, že aj účtovne je to najčistejšie...
Díleri majú fixný plat + odmeny /provízia za každý mesiac zo zrealizovaných obchodov/ a sú v riadnom zamestnaneckom pomere so všetkými výhodami /a samozrejme aj povinnosťami/...

No tak potom uz len ostava vyberat si tych najlepsich ludi. Tych, co nie su lojalni sa zbavovat.
Ingrid Ondruskova
12.08.10,18:58
Áno súhlasím, len majiteľka firmy je už otrávená /za tie roky sa jej ani nečudujem/ stále testovať nových a nových ľudí, stojí to dosť času a peňazí, lebo firma musí šlapať, fungovať, a pokiaľ máte smolu na personál, tak väčšinou to firme uškodí...ale myslím, že toto pravidlo platí aj pre iné profesie, ale pre dílerstvo to platí dvojnásobne...
misomiso
13.08.10,08:38
Áno súhlasím, len majiteľka firmy je už otrávená /za tie roky sa jej ani nečudujem/ stále testovať nových a nových ľudí, stojí to dosť času a peňazí, lebo firma musí šlapať, fungovať, a pokiaľ máte smolu na personál, tak väčšinou to firme uškodí...ale myslím, že toto pravidlo platí aj pre iné profesie, ale pre dílerstvo to platí dvojnásobne...

Skor je asi unavena, co chapem. Na druhej strane ak je nieco naozajstnou a dozivotnou povinnostou podnikatela, tak je to prave a len vyber tych najlepsich ludi. Vsetko ostatne uz potom majitel v podstate moze delegovat na tychto ludi, len ich vyber nie.

Tak isto, ako podnikatel ziada po zamesntancovi, aby vykonaval svoju pracu rovnako dobre aj po rokoch, tak isto si musi majitel plnit svoje povinnoosti dobre aj po rokoch, bez ohladu na unavu, ak chce prezit. Kedze jedina skutocna povinnost majitela je ako som uz napisal vyber ludi, asi ti je jasne, kde vidim skutocnu chybu.
Laco-monter
13.08.10,17:38
V predchadzajucom prispevku som pisal o dilerovi, čo robí svoju prácu už viac ako 15 rokov.

Na dnešnom presýtenom trhu by som ja osobne, za noveho dilera,ktorý ma všetko postaviť na nohy od piky, celý biznis,

UŽ NEŠIEL.
linko1
15.08.10,13:14
Máš pravdu padro. Je to logické, ale prax je taká, ako ju popísala Ingrid a gildir.
K tomu čo píše Ingrid Ondrušková, že ich treba meniť každých 3 až 5 rokov. Ja mám skúsenosť, že do troch rokov a najlacnejší je nákup hotových dílerov od konkurentov.

tak toto ma dostalo, to nemyslíte vážne, veď keď si firma obchodáka "vypestuje" tak ho akurát v tom najlepšom pošle k vode ?

a tu je ten problém, kde je veľká fluktuácia ľudí tak to potom nemôže klapať,
toť môj názor
buchač
15.08.10,15:09
tak toto ma dostalo, to nemyslíte vážne, veď keď si firma obchodáka "vypestuje" tak ho akurát v tom najlepšom pošle k vode ?

a tu je ten problém, kde je veľká fluktuácia ľudí tak to potom nemôže klapať,
toť môj názor

...ale hej , nakúpia potom inde ...vychovajú a odpíšu aj z daní ...;):D...a dokolečka , dokola ....

To nie je už fluktuácia , to je výmena názorov a skúseností ...:rolleyes:
misomiso
15.08.10,15:19
tak toto ma dostalo, to nemyslíte vážne, veď keď si firma obchodáka "vypestuje" tak ho akurát v tom najlepšom pošle k vode ?

a tu je ten problém, kde je veľká fluktuácia ľudí tak to potom nemôže klapať,
toť môj názor

Co myslis pod tym "v najlepsom"? Ze chodi v pracovnej dobe na kupalisko? Teda ze on sa ma prave najlepsie, a preto by ho prave firma nemala prepustit?
linko1
15.08.10,17:26
Co myslis pod tym "v najlepsom"? Ze chodi v pracovnej dobe na kupalisko? Teda ze on sa ma prave najlepsie, a preto by ho prave firma nemala prepustit?

jasné že nie,
v najlepšom som myslela, že obchodákovi trvá určitý čas kým sa vypracuje, kým si vybuduje vzťahy s klientom, kým pochopí systém kedy treba firmu podporiť s tým, že ovocie niekedy nepríde hneď ale časom, pretože predaj nie je len o tom rýchlo predať a po mne potopa.....

netreba vidieť veci len z jednej strany ale pozerať sa na obe a nájsť strednú cestu - kompromis - pretože pravda je uprostred....