windstorm
07.07.10,13:44
dobrý deň!

Chcem sa opýtať, ak som mala na VŠ 2 semestre účtovníctvo a celkom dobré, avšak nie na PC v žiadnom programe, ako a kde by som mala začať, ak sa ho chcem kvalitne naučiť robiť, aký program potrebujem a čo všetko mám mať k dispozícii.. Dajme tomu, že som samouk, ale samozrejme, chystám sa aj na kurzy. Len chcem sa aj ja sama niečomu priučiť. Ďakujem
adka18
09.07.10,10:16
Ahoj, urcite potrebujes vediet zakon o uctovnictve, postupy uctovania + knihy UCTOVNICTVO A a UCTOVNICTVO B (moje doporucenie pre zaciatocnikov, co ste mali asi na VS).

z programov je tazko, pre kazdeho je nieco ine. skus si stiahnut demoverziu napr. POHODA a vyskusaj si co ti vyhovuje.

vela stastia
fem
09.07.10,11:27
zaleží, či chceš účtovať JU - mne sa osvedčila Alfa od fy Kros, a pre PU - zasa Omega od tejto firmy, demo stiahneš samozrejme zdarma, ale pre pár účtovných prípadov postačí aj Excel...
milenia
14.07.10,21:36
Pohoda..
abcd.kates
16.07.10,07:50
ak môžem poradiť, podľa mň je najjednoduhší MRP Brezno, vyskúšala som ich už viac (demoverzie) ale tu sa fakt účtuje jednoducho, stačí len pár klikov a hotovo, samé ti to prenesie . V iných softwéroch ma veľmi zdržovalo, keď sa musdíš napr. k jednému zápisu dostať aspoň min. 5 krokmi - zbytočnéééé ! (........Len môj názor !)