sebest
07.07.10,18:01
Milí poradaci!
Chystam sa detom kupit na zahradu trampolinu.Vie mi niekto poradit aku si mam vybrat,od akeho vyrobcu, na co si mam dat pozor ,alebo mi odporucit predajcu s ktory mate dobre skusenosti.Dik
bettylou
07.07.10,18:59
som bola rozhodnutá pre http://www.najlacnejsisport.sk/trampolina-masterjump-ochranna-siet-p-7294.html
lebo taká stála vonku na snehu v zime v horách a decká aj dospelí po nej skákali a to aj v lyžiarkach, a to sme z nej ráno museli odhŕňať sneh a bola super,

ale potom som celkom od kúpy ustúpila, lebo

na čo pozor? - pri dlhodobom používaní trampolíny sa stráca pružnosť členkov a to by som pri svojich deťoch neriskovala. stačí ak poskáču príležitostne na kúpalisku, alebo zasa v zime či na jarmoku
hubatá
08.07.10,15:41
Tak toto som nevedela...... ale si myslím že je zasa bezpečnejšia ako napr. futbal alebo lyžovanie. Tu predsa tiež hrozia zlomeniny. Veď hádam toľko tie detiská nebudú skákať....

Ja by som tiež kúpila ak by niekto chcel predať v BA a okolí.
tomasenkoslav
09.07.10,05:34
dospelí po nej skákali a to aj v lyžiarkach :eek::eek::eek:

v skokoch na trampoline sa organizuju seriozne majstrovstva sveta. podla nazoru vyssie by reprezentanti /po "X" hodinach treningov/ v tejto discipline už ASI mali mat nohy odrezane v predkoleni. :eek::eek::eek:
bettylou
10.07.10,04:31
v skokoch na trampoline sa organizuju seriozne majstrovstva sveta. podla nazoru vyssie by reprezentanti /po "X" hodinach treningov/ v tejto discipline už ASI mali mat nohy odrezane v predkoleni. :eek::eek::eek:

a co vies , aj futbalisti maju meniskus a futbal sa hra:D