paaataaa
07.07.10,20:09
Dobrý deň,
moji rodicia su rozvedeni...oca nahanaju exekutori...BSM je vyriesene...ale problem je v tom, ze otec ma stale u nas doma hlaseny trvaly pobyt...moze exekutor zhabat nase hnutelne veci??...na otca je pisana najomna zmluva...byt nie je v nasom vlastnictve...a ani ho nemozeme odhlasit z trvaleho pobytu...staci ako dokaz o tom, ze ocovi tu nic nepatri doklad o rozvode a tym padom aj vysporiadanie BSM, ku ktoremu doslo po troch rokoch od rozvodu?? alebo sa mame obavat ze exekutor nam nas byt cely vybieli :(

Ahojte....moji rodicia su rozvedeni...otec robi dlhy, uz ho znahaju exekutori....BSM je vysporiadane, ale otec ma u nas stale trvaly pobyt...moze prist k nam exekutor a zhabat nam majetok a potom my budeme musiet dokazovat ze je to nase....alebo ked uz su rozvedeni...nemoze??..dakujem za odpovede :)

mam jednu otazocku..tiez sa tyka exekutora....moji rodicia su rozvedeni.....maju vysporiadane BSM...no otec ma u nas stale trvalu adresu..moze prist k nam domov exekutor a zhabat nam vsetko co najde...alebo nie??...

mam dotaz...ak su rodicia rozvedeni..BSM je vysporiadane..no otec ma u nas doma stale trvaly pobyt...moze prist exekutor a zhabat nam nase veci?