pezi
07.07.10,21:23
Dobry den, uz dlhsiu dobu rozmyslam nad kupou predajneho cigaretoveho automatu a jeho naslednym umiestnenim do baru... Prosim vas poradte mi co vsetko k tomu potrebujem, ohladom uctovnicky, povoleni atd. Ake odvody, poplatky by som musel platit... proste vsetko co sa toho tyka.. viem ze potrebujem zivnost a musim platit nejaku dan aj mestskemu uradu.Dakujem vam za trpezlivost s pozdravom pezot
Danielle369
08.07.10,16:46
ely ely
09.07.10,15:56
neradila by som ti podnikať s predajným automatom na cigeraty. skôr na nejaký iný tovar, okrem toho chceš dosť obsiahle informácie to by bolo veľa vypisovania, ale ak máš chuť môžeš mi zavolať budem sa ti snažiť vysvetliť
0905 185459
Chobot
01.03.11,21:18
neradila by som ti podnikať s predajným automatom na cigeraty. skôr na nejaký iný tovar, okrem toho chceš dosť obsiahle informácie to by bolo veľa vypisovania,

Na porade sa radí verejne, pre všetkých, nenaháňajú sa súkromné kšefty. Preto som ti vymazal telefónne číslo.

A na budúce nedávaj príspevky typu zavolaj mi, poviem ti viac... alebo navštív moju stránku ......, či napíš mi na email......; bude to považované za reklamu a príspevok bude vymazaný.
iwonapavlov
08.03.13,13:25
Dobrý deň, moja otázka je hypotetická.. (http://gamblingxpert.com/sk/automaty.html).. Ak budem mať možnosť kontrolovať predaj cigariet cez automat pre osoby nad 18 rokov veku, či by sa porušenie pravidiel? S priateľským pozdravom.